Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo valjda...

    http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1876296
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Dakle ti kao bivši mod misliš da treba ovde da komentarišeš ban, zar je to dozvoljeno?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Moze se reci onda da sam bio los mod
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Ne komentariše ban, niti ću ga ja komentarisati, nisam ni znao gde je banovan. Nema potrebe za tim, ja se plašim Olje ponekad.

          Hvala Wolf.

          Comment


          • Maro, ne valja ti potpis.

            Prešao čovek igricu

            Comment


            • Ne sprdaj se Urose sa mnom.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ne sprdam se, samo sam pitao za šta je banovan ti odmah ulećeš, a kontao sam da je na fudbalu pa me interesovalo. Kao da Wolf i ja ne znamo da se ovde ne komentarišu, nego me interesovalo za šta je ludak sada dobio ban, mislio sam da je PL.

                Comment


                • Olja, nije Uroš mislio, nemoj da ga banuješ leba ti sad kad igramo sa Salcburgom.

                  Comment


                  • Hahaha pa nema za šta da me banuje, nisam nikoga provocirao stvarno sam pitao. Da sam hteo da provociram otišao bih tamo gde je banovan, ne bi mi bio prvi put.

                    Comment


                    • Normalno da se sprdas Urose, jer onaj post nije u redu. I ne znam zasto si se nasao prozvanim? Ono moje je upuceno vise Wolfu. Pitao si, ok nek ti odgovori na pp, posto je dezuran vec bio. Bar da je neki ban.

                      Al kakva glupa konverzacija, posle toliko godina ovde i dalje ne znamo mnogo toga -.-
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Normalno da se sprdas Urose, jer onaj post nije u redu. I ne znam zasto si se nasao prozvanim? Ono moje je upuceno vise Wolfu. Pitao si, ok nek ti odgovori na pp, posto je dezuran vec bio. Bar da je neki ban.

                        Al kakva glupa konverzacija, posle toliko godina ovde i dalje ne znamo mnogo toga -.-

                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Nisam ja ovi zajebanti tipa Gold i ostali pa kao da te prozivam i slično, znači ne sprdam se ali da ne idem više u off na offu.

                          Vidim Kronos vadi čekiće kao Džeremi, bežim ja. Mogao si napraviti neki sajt sa gifovima pare da zaradiš, kad si već pasionirani gif-ovac.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Nisam ja ovi zajebanti tipa Gold i ostali pa kao da te prozivam i slično, znači ne sprdam se ali da ne idem više u off na offu.

                            Vidim Kronos vadi čekiće kao Džeremi, bežim ja. Mogao si napraviti neki sajt sa gifovima pare da zaradiš, kad si već pasionirani gif-ovac.

                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Ovo je Goranu onako odokativno pedeseti ban, sto jasno pokazuje da svi prethodni banovi nisu postigli svrhu i samim tim ovaj ban od jednog dana je potpuno apsurdan i takodje ni on nece postici svrhu. Moj predlog je da se ban poveca na 3 meseca i molim da Oljica ovaj predlog uzme u razmatranje

                              Comment


                              • Originally posted by Princoni. View Post
                                Ovo je Goranu onako odokativno pedeseti ban, sto jasno pokazuje da svi prethodni banovi nisu postigli svrhu i samim tim ovaj ban od jednog dana je potpuno apsurdan i takodje ni on nece postici svrhu. Moj predlog je da se ban poveca na 3 meseca i molim da Oljica ovaj predlog uzme u razmatranje
                                Njemu nista ispod godinu dana nece pomoci.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X