Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jao pa hvala svima divni ste
    A broj svećica? Pa punooo...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Olja proverene su to informacije Maro posluzi ovaj narod ako si je pravila
      Spoiler
      strudlu s'makom

      Comment


      • Originally posted by ledeni 80 View Post
        Olja proverene su to informacije Maro posluzi ovaj narod ako si je pravila
        Spoiler
        strudlu s'makom
        Nisam pravila to ali zato ima torte
        Spoiler

        Maznula sam sliku sa neta,ali moja torta je bila lepša samo ne stigoh da slikam
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Maro, je l` Ledeni ucestvovao u pravljenju torte?
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Neko mora da melje orase i da jede okrajke od torte

            Comment


            • Moraš kronose nove gife da tražiš, mnogo se ponavljaš

              Ne sumnjam ledeni da imaš uvek prave informacije, ali ne znam koliko je baš dobro da ih uvek prenosiš, kao onda za kljakavog x2
              Srećom ovo je benigno
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Maro, je l` Ledeni ucestvovao u pravljenju torte?
                Aahahahahahh...

                A kad' si već obavešten što ne reče i da je ovo bilo? Msm da se pojela kao alva

                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Pa nisam mogao Olja da odolim da ne napisem na znas koga mislim
                  A nama nista Maro samo da gledamo I da ide voda na usta

                  Joj samo da ostanu madzarke,a lepo su rodile I'ma da se prave knedle sa sljivama

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Moraš kronose nove gife da tražiš, mnogo se ponavljaš

                    Ne sumnjam ledeni da imaš uvek prave informacije, ali ne znam koliko je baš dobro da ih uvek prenosiš, kao onda za kljakavog x2
                    Srećom ovo je benigno
                    Imam ja gifove - no bi morao sam sebe da banujem zbog sadrzaja istih.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Nisam bas sigurna sta si hteo ovim da kazes.
                      Neki od tih bi meni da posvetis ili...?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Imam ja gifove - no bi morao sam sebe da banujem zbog sadrzaja istih.

                        Немој очију ти, срушиће се форум.
                        Форум је жив организам, навикне се на садржај, и сходно истоме се на нивоу и по правилима вештачке интелигенције понаша.

                        О томе је још Исак Асимов писао, а ја следствено његовом умовању и на основу теорија које је изнео, могу само да те замолим да наставиш да качиш идиотске гифове.

                        Разумеш?

                        Ја то због форума као центра твог обожавања.
                        Уочио сам, иако сам ретко присутан на форуму а тиме је тежина мог уочавања и значајнија, да си некако помало мазохистички настројен према виртуелном месту које ти дозвољава да се бановањем уздижеш над члановима форума.
                        Требало би, не мораш до тебе је, али требало би мало више да га поштујеш, јер си захваљујући њему напокон дошао до било какве моћи у животу.
                        Јасно је да је та моћ дијаметрално супротна животном остварењу једне индивидуе у нормалном свету.
                        Али је ипак моћ.

                        Мало са одлутао са поенте којом сам започео овај пријатељски савет, опрости ми.
                        Не знам да ли те ово хумано филозофско становиште дотиче, но морао сам да покушам.
                        Надам се да ћеш исправно разумети сврху мог изјашњавања гледе опасности која се надвила на форум.

                        Дакле, спаси форум, и настави да постављаш идиотске гифове.

                        Comment


                        • U poslednjem postu zaboravio si da napises da se i samobanuje ... na sto duzi vremenski period

                          Comment


                          • "It's like I always say, be careful what you want, you might just get it."
                            Zandalee

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Kisaaaaa konacno
                              A gde je više Mene ubi sunce u Kraljevu od prošle subote do danas, naplatilo sve one kišne dane u nizu

                              Comment




                              • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X