Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Ja I ekseri? Si lud burazere?
    Pisem ti ovih dana.
    Last edited by Ricma; 11-07-18, 10:42.

    Comment


    • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment




      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • hahaahahah, deda majstor
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post


            Eee da se ovako rešava matematika, ne bi Bane 3 od 4 avgusta u srednju išao na popravni.

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post


              E ovo se zove "obrnuti igricu" [emoji23]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Gledam kakav smo to narod, da mi ne možemo da se izborimo protiv lošeg moderatora na forumu. Ovi iznad njega sklanjaju glavu, ovi ispod njega podguzne muve 85%, 15% najebe.

                Nemojte posle da mi morališete kakav je Vučić i kakva je zemlja i kako živimo i kakvi su Srbi i Srbija, kad se na ovom forumu koji je društvo u malom vidi sve.

                Polusvet je taj moderator polusvet. Evo ja bih mu rekao nego je kukavica pa će me banovati a pošto je solidarnost na 0 i 85% podguznih muva gleda da bude što više kul pa makar to bio i forum. Kao ulaze ljudi pa mu se na finjaka obraćaju. Pametnice.

                Drug moderator polusvet. A još su gori sklanjači glava. Kao pa što pišete tamo. Ili ne pišete redovno. Pa gde da pišem da me polusvet banuje.
                Bravo za post. Sve je svima jasno, ali jednostavno postoji bol u medjunozju kada treba nesto da se preduzme.

                Da ovaj forum ima vlasnika, drugacije bi se postupalo. Ovako, niko nece da ulazi u konflikt zbog necega sto nije njegovo.


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by limun View Post
                  Bravo za post. Sve je svima jasno, ali jednostavno postoji bol u medjunozju kada treba nesto da se preduzme.

                  Da ovaj forum ima vlasnika, drugacije bi se postupalo. Ovako, niko nece da ulazi u konflikt zbog necega sto nije njegovo.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Verovatno si u pravu, mada sam ja razmišljao malo i u drugom pravcu - rešenje je u postavljanju supermoderatora, koji se ne bi bavio običnim forumašima nego radom moderatora i po potrebi ih kažnjavao ili smenjivao ako ne rade po Pravilniku. Dakle, samo i isključivo njima.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Verovatno si u pravu, mada sam ja razmišljao malo i u drugom pravcu - rešenje je u postavljanju supermoderatora, koji se ne bi bavio običnim forumašima nego radom moderatora i po potrebi ih kažnjavao ili smenjivao ako ne rade po Pravilniku. Dakle, samo i isključivo njima.
                    Ma kada bi postojala zelja da se resi problem, mogao bi da se resi na 1001 nacin.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post


                      Ovaj je najveci debil koji je ikada ucestvovao u Slagalici, a bilo je dosta velikih debila. Ovaj je zajebao i Slavoljuba. Gledao sam tu epizodu. Za celu epizodu je debilcina uspeo da poodi jednu kolonu u asocijacijama i tako malko popravi svoj beduinski skor od -15 (netacno odgovorio na tri pitanja u Ko zna zna). LEGENDA!
                      Ne znam samo ko ovakvima dozvoljava da se uopste pojave. Imaju li oni ikakav kriterijum po kome biraju uceanike. Slagalica spala na najnize moguce grane. Treba je ukinuti.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Jel ima neko link za celu epizodu?

                        Comment


                        • I Cecina cerka propevala
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Е фала ти Боже
                            За кога издаје плочу?

                            Comment


                            • Izgrađena hala sportova u Mionici za osnovnoškolce i srednjoškolce. Najavljena izgradnja čitavog niza sličnih sportskih objekata za mlade širom Srbije, kapaciteta mahom preko 5000 sedišta gde će se održavati osnovnoškolska i srednjoškolska takmičenja.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by mr.gold View Post
                                Е фала ти Боже
                                За кога издаје плочу?
                                Vjerovatno ima svoju izdavačku kuću.

                                Originally posted by MareLFC View Post
                                I Cecina cerka propevala
                                Okači video, e neće ga val Banjo tražit po YT.

                                "I love to speak with Leonard
                                He’s a sportsman and a shepherd
                                He’s a lazy bastard
                                Living in a suit ."
                                Leonard Cohen

                                Comment

                                Working...
                                X