Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Ne treba veruj mi.
    A ti si ta... strani element... Obavestiću Čvoroviće!

    Pa ako me se sete, sete.

    Comment


    • Jel u vezi novinara?
      Zao mi je.... bila je borba da li ce on sto manje da izgivori ili da ja sto pre promenim kanal... kao i uvek uostalom...a bila sam daleko, izgovorio cak 2 cele recenice brrrrrrrr.....

      Ala pljusti neprekidno.... polave opet po Srbiji

      Maro que pasa?

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Jel u vezi novinara?
        Zao mi je.... bila je borba da li ce on sto manje da izgivori ili da ja sto pre promenim kanal... kao i uvek uostalom...a bila sam daleko, izgovorio cak 2 cele recenice brrrrrrrr.....

        Ala pljusti neprekidno.... polave opet po Srbiji

        Maro que pasa?

        tt
        Ma standardna priča.Novinar je citiram "u našim rukama i biće ispitan jer je ispričao neku priču u koju ne verujemo ali će nadležni organi proveriti kao da mu verujemo".

        #Poplave Obrenovac stabilan.
        Studio...

        Marko nasmeja me,hvala ti
        Last edited by Marija81; 15-06-18, 17:45.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • "Novinar neće videte bela dana uskoro" - AV.

          A inače je glavna stvar, da je sve sa protestom o poskupljenu benzina u cilju rušenja vlasti od strane stranih elemenata i da će država sledeći put reagovati svom silom.

          Comment


          • Hvala Maro, to je najvaznije

            Ma ako ga oni nisu i drzali sve vreme... coveku vec godinama prete, a sada jos kao navodno ima razna saznanja.... :faceplam:

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Hvala Maro, to je najvaznije

              Ma ako ga oni nisu i drzali sve vreme... coveku vec godinama prete, a sada jos kao navodno ima razna saznanja.... :faceplam:

              tt
              Ma klasičan spin...Strašno.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Prethodnih nekoliko dana bili smo izloženi žestokim napadima kao zemlja, pokušajima razaranja unutrašnjeg poretka i institucija Republike Srbije, rekao je Vučić dodajući da su "neki pokušavali da zauzmu naše saobraćajnice" uz "lažni izgovor o ceni goriva", iako je ono, kako je ocenio, "kvalitetnije od tog jeftinijeg" u regionu.

                AV.

                Comment


                • A za danas bio najavljen turnir u malom fudbalu za decu...oko skupštine ( moš misliti ) pa su neke ulice bile zatvorene,ako ne lažu tviteraši...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • https://www.kurir.rs/amp/3068843/kol...o-sta-se-menja

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Aha svetsko prvenstvo?

                      A mi igramo svoju tekmu tek u nedelju...
                      A valjda je i još neko okupljanje trebalo da bude u 17h?
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Ovo može da izgleda da se stvarno Bata keramičar zaigrao tajne policije?
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • click, video je

                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • njih trojica su genijalni, ja umirem od smeha svake nedelje kad ih gledam
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Malopre naletim na jednoj drustvenoj mrezi jedan drugar Hrvat napisao. Crko sam od smeha:

                              Pa dokle više pička mu materina!? Aj... dokle više? Svako jebeno ljeto isto,nađe se panj koji je došao na more, sjeo u riblji restoran, naždero se ribe pa šalje sliku računa u novine, veli "Oderalo ga"... "Opeko se"

                              Tako i danas. Oderalo ga 3200 kuna. Jebem ti mater, čitam taj račun što ga portal objavio... od 12 stavki ja razumijem samo trećinu računa i to:

                              - "Kava"
                              - "Makijato"
                              - "Jana 0,75 L"
                              ...i
                              - "Blitva na dalmatinski"

                              ... ovo sve drugo ko da čitam Baščansku ploču.

                              Paz ti molim te što su oni pojeli pa vele da ih oderalo. Naručili juvu od "Oborite ribe"
                              Pa krutejebo, već ovo OBORITA ti tjera strah u novčanik. Kakva je to riba oca joj jebem, jel ju motornom pilom lovilo pa je presjeklo u repu pa se ista ko bukva oborila na dno mora pa ju vinčom vuklo van? Pa jebo ti ćaća mater, čim piše "oborita" znaš da to nije normalna riba a samim tim ni cijena nije normalna. Pa da pekare prodaju oboriti burek, bio bi 40 kuna jebem ti mater glupu a kamol ne riba.

                              Onda su strajbali 3 kile nekog kovača i škarpine
                              Kad u kauflandari vidim cijenu konzerve Eva sardine u umaku od paradajza, opečem oči. Redovito okrećem glavu kad idem kraj konzervi ribe... a ovaj se majstor opeko u restoranu na 3 kile kovača i škarpine. Ja bi kredit na 30 godina treba dić za platit to na što si se ti opeko jebem te opečena... jamci bi mi izgorili.

                              Onda ožeži po "Mariniranon brancinu"
                              Kome ovo zvuči jeftino aj molim te nek istupi korak naprijed? Imal iko? Samo ovo BRANCIN ti dade za mislit, a kad mu ispred naprde ovo MARINIRANI... jel to zvuči ka da je na popustu? Pa stari, to zvuči ko da ima državljanstvoooo!
                              "Opeko se"... a majku ti živote jebem.

                              Pa zalij sve to sa "Triangolo 0,75 BOCA"
                              Kad je ko od vas zadnji put popio piće koje se zove TRIANGOLO?... evo... kad? Dođeš sa šljake pa kod kuće svaki dan rokneš triangolo? Kako da ne. Meni da to konobar predloži za popit, ja bi nazvao policiju da me brani i prijavio zlostavljanje... a ovaj se opeko. Kume ti si treba izgorit!

                              Onda još malo nekog "Carpacccio od svježe ribe"
                              En ti mater, ovo zvuči ko da ima građevinsku dozvolu. Onaj odvjetnik Čedo Prodanović zvuči jeftinije od ovog gore napisanog. Karpaćo? Pa koje je jelo koje završava na ĆO jeftino??? Pa cikla da se zove ciklaćo, tegla od kile bi bila 200 kuna kamol ne ovaj neki karpaćo.

                              Pa ljudi... ako želite biti klasa... jedite, platite i šutite... jer to što ste pojeli Baščansku ploču pa se opekli... ama boli koga kurac za to.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ahahahahahahaha kakav brat

                                Comment

                                Working...
                                X