Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bane je View Post
    Kradeš li vodu? Ni ja isto.
    A nije skupa voda kod nas ka dolje na primorje.Na koju vodu ste prikljuceni u Tivat?

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      Nego ne znam ko ce ih krcat i cistit kad rode gadan je to posao.
      Betoniraj ispod možda se skrckaju sami kad padnu.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        Sipao sam im po 60 litara vode a najavili su zestoku kisu ovih dana tako da ima nade za njih.Orasi sto sam prosle godine zasadio su mi super recimo,rastu ko ludi.Nego ne znam ko ce ih krcat i cistit kad rode gadan je to posao.Ali vrijedi 1kg 10 eura,moze se tu fina para uzet ko hoce da radi oko toga a orasi nisu zahtjevni.
        A da ne bi mozda skrckani, oljusteni i spakovani da ti padnu sa drveta ...i jos da zaradis?

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by torpedo View Post
          Betoniraj ispod možda se skrckaju sami kad padnu.
          Vidis to ti nije losa ideja moracu nesto da probam.Ali onda znaci da ih kratim sa strane da ode orah sto vise u visinu onda ce se kvalitetnije skrcat.No opet treba se saginjat i kupit.Sve li mi u ovom zivotu mora s nekom mukom proc.

          Comment


          • Originally posted by Ivan_pg View Post
            Vidis to ti nije losa ideja moracu nesto da probam.Ali onda znaci da ih kratim sa strane da ode orah sto vise u visinu onda ce se kvalitetnije skrcat.No opet treba se saginjat i kupit.Sve li mi u ovom zivotu mora s nekom mukom proc.
            Ih, kako saginjat, pa ležiš i čekaš da padnu

            Comment


            • Originally posted by torpedo View Post
              Ih, kako saginjat, pa ležiš i čekaš da padnu
              I udare po tintari...mozda se dozove malo pameti

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by torpedo View Post
                Ih, kako saginjat, pa ležiš i čekaš da padnu
                Ti torpedo mora da si iz ovih dinarskih krajeva cim si tako praktican.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Ti torpedo mora da si iz ovih dinarskih krajeva cim si tako praktican.
                  Uh, imam u sebi puno CG krvi.

                  Comment


                  • Hahahaha...

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_pg View Post
                      A nije skupa voda kod nas ka dolje na primorje.Na koju vodu ste prikljuceni u Tivat?
                      Na regionalnu, plus imam bistijernju.

                      "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Svuda gde ne upadneš odmah u gužvu, ljudi koriste auto za sve živo. Pa makar bilo i 1 km. Pre neki dan odem na trčanje u park blizu zgrade, lik koji živi 2 km-a od parka dolazi kolima da bi trčao tu. Izlazi iz auta, zagreva se i kreće da trči...komedija.
                          Ja bi voleo da je bicikla rešenje, ali rešenje je za mali % ljudi. Ostali moraju da se snalaze. Možemo ti i ja na posao tako, ali gde će ljudi od 40+, 50+ godina da idu uzbrdo ili neku veću kilometražu bajsom, ne ide. Njima onda ne treba posao. Dovoljan je bajs da ih ubije.

                          A da smo postali generalno mekušci, to svakako jesmo. Ja ne mogu da naovorim nikoga da ide sa mnom 15-20 km-a vožnju bajsom već mesec dana. Jedino devojka što ide, inače mrka kapa. A pitao sam dosta ljudi.
                          Šta bre 40+...?
                          Mi blizu 40e smo jači/jače i u boljoj kondiciji od nekih od 20 koji po ceo dan sede

                          Originally posted by limun View Post
                          Ma kakav bajs. Mislim ok je voziti ga rekreativno, ali kao prevozno sredstvo je smece. Mozda jedino ako ti je posao relativno blizu i ako je put ravan, sto je retkost.
                          Bas cu ja da ustajem u zoru pa onako pospan da sedam na bajs.

                          Kola su zakon. Prijatna temperatura, udobna sedista, fina muzikica, navigacija, uzivancija.

                          Ne bih mogao da smislim zivot bez auta.
                          A zdrav život, ovo ono?
                          Msm nije dovoljno samo se pravilno hraniti ako se ne krećeš
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              A zdrav život, ovo ono?
                              Msm nije dovoljno samo se pravilno hraniti ako se ne krećeš
                              Pa krecem se na poslu i posle posla, ali odlazak na posao biciklom je za mene sci-fi film.

                              Ali ko je u mogucnosti i ko ima volje, sto da ne, podrzavam naravno.

                              Comment


                              • Bane kakva je situacija dolje,vidim u Herceg Novi se cudo napravi.

                                Comment

                                Working...
                                X