Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta tu ima da ti smeta? Meni ne smetaju te informacije. Šta se sve prenosi i kakve gluposti, to je najmanje važno.

    Comment


    • Prelaskom na drugo državno uređenje ne gubi se kralj u demokratskim društvima, a mi plediramo da postanemo takvo, bivša kraljevska porodica i dalje ima istaknuto mesto u društvu.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Svako slovo o kraljevskoj porodici, kad su piškili-kakili i ostale dogodovštine, uredno preskočim Gledam pregled programa, HR kao državna televezija ne prenosi taj cirkus - prenose RTL i Nova tv.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Šta tu ima da ti smeta? Meni ne smetaju te informacije. Šta se sve prenosi i kakve gluposti, to je najmanje važno.
          Ne racunam reality programe (mada ako su prenosili sahranu, ovo je jos i ok). Jednostavno, pridavanje znacaju od strane nasih medija. Tri programa, koliko sam video, prenose vencanje..

          @dekkard Nas ustav ne prepoznaje monarhiju. Opste je poznato zasto se "nas" prestolonaslednik vratio u Srbiju. Verovatno si na konto toga izneo takav stav ali veruje da od toga nema nista.

          Lep primer iz medija je upravo vest kako danska princeza, biciklom vozi decu u skolu. Kud ces lepse, nego da shvatis da si kao i svi obicni ljudi.
          Last edited by Vule_89; 19-05-18, 12:45.

          Comment


          • Šta jel se prenosi to?

            Ja i nemam pojma gde mi je RTS2, a RTS1 znam jer je iza N1.

            Ona Megan... Koja je kvota da će da je obrne neki vozač, telohranitelj, itd u naredne 2 godine max.

            Comment


            • Ljudi imaju predstave o monarhijama kao da su nešto zaostalo a najuspešnije države su monarhije, države bez revolucija i gluposti.

              Na stranu to što mrzim Karadjordjeviće kao Tita, sve do jednog sem možda Čika Pere. To je uvek bila ogavna dinastija. Mislim da istorijski ovo ima pravo da se nadje na tv programu.

              Nije da je neko birao prelazak na repbuliku nego je nasilno sprovedeno.

              Naravno da su svi obični ljudi, samo kad se vaspitaš na dvoru, u stare dane, ne družiš se sa plebsom i sirotinjom da ti prljaju mozak pre svega prostačkim vaspitanjem i raznim budalaštinama.

              Srbija je umrla te 1903. kao i Rusija 1917. i nikad ali nikad se nisu i neće oporaviti. Sad su to postkomunjarske proekumenističke tvorevine.

              Čisto da ne bude da sam za monarhiju po svaku cenu. Jedino su Obrenovići bili odlični.

              Kad smo već kod te teme, da li se sećate kako su npr kad sam ja bio klinac svi voleli Karadjordjeviće a mrzeli Obrenoviće? Uvek su favorizovani bili.

              Junak Karadjordje i zli Miloš Obrenović. Pa priča o Dragi Mašin.

              A niko da pomene Apisa smrada, govnjavog, gde su im razoslili delove tela po Bg. Niko da pomene Bugarina Nikolu Pašića, pučistu i bolesnika Aleksandra K koji nikada nije krunisan.

              Čak mi se ovo slavljenje principa kao junaka gadi. Dečko je terorista, peške. Nije u srpskom duhu ubiti prestolonaslednika bilo koje zemlje, pa makar ni iz slobodarskih pobuda.
              Last edited by Cassius Clay; 19-05-18, 13:01.

              Comment


              • Meni se jednostavno ne svidja nacin na koji se predstavlja ta porodica. Zbog cega je ona bitnija u odnosu na svedsku ili dansku monarhiju?
                Zato sto je bila najveca kolonijalna sila? Zato sam vec napisao, razumljivo je da Kanada, Australija, Novi Zeland prenose zato sto su prihvatili kraljicu kao svog vladara ali toliko divljenje mi je totalno debilno..

                Comment


                • Ma tu se slažem u potpunosti. To je jedina sila koji ima kontinuitet antisrpskog delovanja viševekovni.

                  Comment




                  • Jel stvarno postoje ljudi koji cuju "Yanny" umesto "Laurel"?

                    Comment


                    • Trenutna situacija u BiH.

                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Ni u Srbiji nije bolja situacija.

                        Comment


                        • Originally posted by Tarantula View Post
                          Trenutna situacija u BiH.

                          Nemoj da si tužan.
                          Evo da te malo razveselim, pod uslovom da znaš da se raduješ tuđoj sreći.

                          Kod nas pomalo počinje..

                          Evo jedna iz moje svakodnevnice..


                          "I love to speak with Leonard
                          He’s a sportsman and a shepherd
                          He’s a lazy bastard
                          Living in a suit ."
                          Leonard Cohen

                          Comment


                          • Opa, sunca se celulitcic?
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Opa, sunca se celulitcic?
                              Ima i za tebe nesto, don't worry ... generacija te ceka.

                              22291599_10214803756475899_1908527538_n.jpg

                              Jbg, slikano sljamsungom

                              Comment


                              • Originally posted by John Dies at the End View Post
                                Ima i za tebe nesto, don't worry ... generacija te ceka.

                                [ATTACH=CONFIG]16009[/ATTACH]

                                Jbg, slikano sljamsungom
                                Ne interesuju me slobodne drugarice tvoje gospodje.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X