Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by luka View Post
    Zato sam i pitao, jer vidim da je i ovdje ista priča. Ljudi kod nas vole vjerovati u te neke teorije zavjere , koje su sulude. Treba razdvojiti korumpiranu vlast s jedne strane i zdravi razum.

    Činjenice koje su javne i dostupne svima ukazuju na čist slučaj u kojem se momku dogodio nesretan slučaj. Obduk
    Obdukcija dvije potvrdile, policija uradila neke propuste, od kojih su najveći propusti to što su prebrzo izašli u javnost.

    A ljudi ko ljudi, očekuju snimku kako je momak poginuo da bi povjerovali da je poginuo...

    Dovoljno je 5 cenata vode da se udusis, to je valjda svima jasno...

    A ove slike s obdukcije što se dijele, čisto su psihološki trik, jer dosta ljudi koji nemaju pojma o patologiji, a nisu nikada ni les vidili, naravno da oni ovo doživljavaju kao neke fatalne povrede...

    Treba znati da se na lesu vidi i izgleda puno gore nego što jeste, čak i najobicnije štipanje, izgleda kao ogroman hematom...

    Momku pokoj duši, ali ovo je stvarno žalosno što rade od njegove smrti...
    Upravo to, kad vidiš slike sa obdukcije zgroziš se, jer ne znaš o tome skoro ništa. Kad su u 'Sablji' ubijeni Spasojević i Kum jer su izašli pred policiju naoružani, na slikama s obdukcije je izgledalo kao da je neko Kumu neko nabio šljivu ispod oka, pa se napravila teorija da ih je policija uhvatila par dana tukla i na kraju ubila da ne bi otkrili dokaze o tome kako je vlast sarađivala s mafijom i slične stvari. Ispostavilo se da su to bili podlivi nastali zbog metka ili tako nešto. Jednostavno ljudi od svega naprave razne teorije ako ima za to prostora, a razni Šešelji i slični im daju vjetar u leđa.

    Otac je vjerovatno započeo protest jer Davidova smrt nije do kraja razjašnjena i onda je neko uvidio šansu da se to iskoristi u političke svrhe pa su počeli direktno udarati na ministra kao političku ličnost. A i Dodik i ministar su od početka podržali Davora, uključili ga u istragu, iz koje je kasnije izašao. Doveli patologa iz Beograda, vještaka iz Slovenije, poligrafistu iz Sarajeva, upoznali FBI sa istragom itd. Mislim da te stvari ne radiš ako želiš prikriti ubistvo. Sad je formiran i taj anketni odbor, sa 2 člana grupe 'Pravda za Davida' pored 5 političara, napisao sam to.

    Što ti kažeš, brzo su izašli u javnost, održali konfuznu konferenciju za štampu i ostavili prostora sumnji. Ipak što kaže Uroš nijedan scenario i dalje nije nemoguć.
    Last edited by BorisUnited99; 17-05-18, 00:06.

    Comment


    • E to nisi u pravu za Spasojevića i Kuma ne stavljaj to u isti koš to je totalno druga priča. Prvo što tamo nisu ubijeni pa sve ostalo. Video sam ja leševa upucanih pa nisu bili takvi. To je jedna totalno drugačija situacija. Ta stvar je odradjena profesionalno. Ne treba generalizovati. Praviti od par seljobera sa značkama nekoga ko bi ubio premijera jedne države, može samo anglosaksonska ekipa da ukloni agenta BND i nemačkog slugu pod palicom Entoni Monkton i agenata na domaćoj sceni, od Ćorketa, Bebe Čede.

      Država ih je i napravila i pobila sve one ljude kao što su Bombona i ekipa, Slavko Mijović. Izbacili su Grupu Ameriku i tu konfederaciju klanova, Makinu grupu i sve koji su pod vodjstvom bili Don Boška Radonjića i njegovog Kuma Milete Miljanića, Slobe Šolaje itd. Tako da se taj režim sa tim kriminalcima Šiptarom Legijom itd borio za vlast na tom polju koje je u krimogenizovanim državama važno. Važno je imati svoju mafiju. Zato su i nameštali preko insajdera da kao Maka hoće da ubije Djindjića. Onda su anglosaksonci preko agenata zavrsili Djindju iz drugih razloga i iste te pacove optuzili kao dezurne krivce jer su mnogo znali pa bi propričali.
      Čuj ubili ga Zemunci, koji su se širili po Srbiji ko da su ne znam šta... Kao bila vlada u Šilerovoj. Ma važi. Nije to taj nivo. To je isto kao kad bi rekao sad škaljarski klan ubio nekoga, predsednika. Jedina ozbiljna ekipa na ovim prostorima je ta grupa Amerika sta god to bilo, Joca Amsterdam, Bosko Radonjic dok je bio ziv, kum irske mafije, Mileta koji je bio iza Dacica kad je crkva u Njujorku gorela, pa ovaj kao nije znao, Brano i to...

      Ovo ostalo boranija za masu, drzava ih pobi sve. I jedna i druga. I Saranovice i Bojoviceve, i skaljarski i kavacki, sve drzave kreiraju i samo ciste.

      A ovo ili je neko iskoristio, ili neko naručio pa iskoristio. Ovo u Republici Srpskoj.
      Last edited by Cassius Clay; 17-05-18, 00:56.

      Comment


      • Znaš kako, jesam zelen i nemam namjeru da pametujem tebi ili bilo kome, ti si iz Srbije ne ja, ali taj Đinđić meni kad gledam je izgledao kao nešto najnormalnije što je ta država a i ovaj čitav prostor vidio unazad dosta godina, pored raznih Šešelja, Miloševića, Tuđmana itd. A vama je izdajnik i njemački špijun, kriv za sve i svja a na vlasti bio 2 godine. Ne kažem, premali sam bio, ne sjećam se ni njega, ali natovarili su mu milion nekih stvari, kao da je vladao deceniju.

        Često govore da Zemunski klan nije mogao organizovati ubistvo, otkud onda onaj kamion koji presreće Đinđićevu kolonu kad je pošao za Banjaluku, kamion kojim upravlja od svih Bagzi, član tog klana. Mislim, danas bi to bilo daleko teže uraditi, ali kad staviš u kontekst Srbije par godina od 5. oktobra, još daleko od sređene.

        I Legija je 'mnogo znao' i ispričao na sudu pa koga boli uvo kad je to i dalje Legija, čovjek odgovoran za više ubistava. Tako i ova dvojica, Spasojeviću i Lukoviću ne znam ko bi povjerovao u to što pričaju.

        Comment


        • Omladinci samo vas posmatram i bolje da pijem da ne lanem...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Samo ti pij.

            Al nemoj posle da se žališ za račun

            Comment


            • https://upload.wikimedia.org/wikiped...Laurel.ogg.mp3

              Stigla haljina za sluh
              I šta čujete?

              Comment


              • Bolje da ne kažem šta čujem

                Marko da znaš da si u pravu...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Samo ja tu da proverim parking, sad se vraćam

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Bolje da ne kažem šta čujem

                    Onda čuješ ovu višu frekvenciju.. kao i ja

                    Comment


                    • Kakve su ti ovo perverzije papi? -.-

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • https://en.wikipedia.org/wiki/Yanny_or_Laurel

                        To sam od vas dve prvi put čuo.. pa se zapitajte

                        Comment


                        • Zanimljivo

                          A evo pitam se, pitam..

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by MarkoNFL View Post
                            Samo ja tu da proverim parking, sad se vraćam

                            Vidim ja da i ti hoćeš da te juri Interpol..plati tu kafu šta te košta?

                            Originally posted by p4p1 View Post

                            Onda čuješ ovu višu frekvenciju.. kao i ja
                            Veruj mi to nam je velika mana
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Da se razumemo Maro, nisam ja čuo šta i ti, ali sam na osnovu tvog komentara skontao da čuješ malo izmenjenu reč () Jeni, a ona je visoka frekvencija.. osim ako nisi mislila da je loše što čujemo višu, a ne nižu

                              Comment


                              • Originally posted by p4p1 View Post
                                Da se razumemo Maro, nisam ja čuo šta i ti, ali sam na osnovu tvog komentara skontao da čuješ malo izmenjenu reč () Jeni, a ona je visoka frekvencija.. osim ako nisi mislila da je loše što čujemo višu, a ne nižu
                                Čuli smo mi istu reč nego ostatak komentara sam mislila sledeće...
                                Jako je lepo što imamo dobar sluh ali veruj mi čega se i naslušam svakoga dana bude mi i žao zbog toga što toliko dobro čujem...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X