Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I uvodjenje u rijaliti Zorana Marjanovića itd. Zapravo čovek kad se malo udubi i kad je malo upućen teže mu je da ne veruje nego da veruje u neke "teorije zavere".

    Trčala, sprals kiša dokaze, haošenje iz rijalitija...Mislim da ne postoji zemlja na svetu gde ovo ima. Ima mnogo surovijih država sa mnogo većom stopom ubistava i poginulih, ali da te prave budalom ovako to nema nigde. Oni tamo po kratkom postupku i ćao.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Ma ubili ga i bacili u reku nema tu šta da se pregovara. Matorog Ulemeka sestrić se navodno ubio dok je bio sa drugarima pucao sebi u glavu a ulazna rana sa desnw strane a on levoruk. Ne jebe sila nikoga, najjači su mi ovi što ne znaju gde žive.

      Kao nemoj teorija zavere je. To je teorija bola u penisu za običan narod i smejanje i pišanje po istom.

      Evo videti u Srbiji pod žena Vlada Divca, pod Stefan Mihajlović fudbaler, sin Željka Mitrovića itd.

      Borise to se ne govori svima, dovoljno je da ministar daje zabranu i da usmerava istragu, niko neće da čačka mečku i da se buni.

      Šta oni istražuju dovoljno je videti slike mučen dečko. Kao iz onog filma Ljubi brata kad mudžahedini muče ljude, tako mi deluje. Samo mu još oči nisu iskopane. To je uradio vrv neko kome tata ima keša ili imaju jake veze.
      http://www.novosti.rs/vesti/naslovna...aju-Dragicevic

      Formiran je anketni odbor, 4 člana iz opozicije 1 iz pozicije. Vidićemo, evo biće saslušani svi od ministra pa nadole, od vrha piramide.
      Otac je nedavno počeo izjavljivati i da je David silovan. Žao mi je čovjeka, ne mogu ni zamisliti njegovu bol, ali počeo je da malo da lupa, sigurno pod utiskom svega. Još govori da ima svoj tim za istragu i da znaju ko su ubice, nalogodavci, sve ali ne izlazi s tim.

      Bilo kako bilo, sačekajmo kraj istrage. Ako se ispostavi da jeste tačno sve što otac govori to je užašno zaista. Ali čovjeka (ministra) su već unaprijed prekrstili u zločinca i šta sve ne, razne bljuvotine a bez ijednog dokaza.

      Nije isto slučaj Željka Mitrovića i ovo, to je jasno šta se desilo. Ovo je ipak drugačije.
      Last edited by BorisUnited99; 15-05-18, 22:16.

      Comment


      • Ma kakav anketni odbor hahaha. Mlad si ti još ali bez namere da ti neargumentovano popujem. Da ti dam istorijat nerešenih ubistava sa kojekakvim odborima. Ne ide to tako ovde.

        Brate, pogledaj slike sve je jasno. Dečko je zlostavljan rekao sam ti kao iz Ljubi brata što sam video ljude izmučene samo njemu oči nisu izvadjene. Greh je govoriti bilo šta za oca veruj mi.

        Kakvi anketni odbori kakva vlas kakva opizicija, briga je njih. Opozicija svaka će da ćuti jer će sutra biti na vlasti pa će možda od nekog njihovog sin ili rod zajebati nešto. Ne diraju se oni medjusobno.

        Kakva istraga to je sve šarena laža.

        U Srbiji je ubijen Djindjić niko nije zucnuo a misliš da će ovde neko da progovori, neće. Okreću glavu i puštaju da vreme reši svoje.
        Last edited by Cassius Clay; 15-05-18, 22:18.

        Comment


        • Ocu svaka čast, smrt nije razjašnjena do kraja i on je odlučio da se bori da istina izađe na vidjelo. Ali počeo je da ubacuje neke dijelove priči za koje je evidentno da su izmišljotine. To njemu ne treba ako želi da dođe do istine.

          Ne odbacujem ja tek tako teorije zavjere ali ne volim ni tu isključivost, ako budeš imao vremena probaj hronološki da ispratiš, počelo je krajem marta sve.

          Dodiku ne odgovara sigurno da ostane sve na ovome, izgubiće izbore tako sigurno.

          Uroše usvojeno je da se Anketnom odboru pridruže 2 člana grupe 'Pravda za Davida', dakle nije samo pozicija/opozicija u tom odboru.
          Last edited by BorisUnited99; 15-05-18, 23:06.

          Comment


          • Tako su isto pričali i za Vučića i pevačicu. Ima ljudi jačih i od Vučića i od Dodika u našoj zemlji. Evo sutra ću pregledati ali sam siguran da je ubijen pa odokativno se vidi. Ajd javljam ti sutra mišljenje laičko. Samo poučen iskustvom ...

            Ja jesam isto mlad, starij sam te vrv 4 godine, ali iz iskustva znam da je sve moguće.

            Comment


            • Važi.

              Ja sam na prvu bio siguran da je ubijen, i sad smatram da je to vrlo moguće, mada kažem otac od momka je dosta stvari iznio za koje je utvrđeno da su netačne pa mi je sve počelo djelovati kao farsa. Mada, čovjek pod utiskom smrti sina ne može se ponašati trezveno u svakom momentu, treba u ostati pribran i jak.

              Comment


              • Zato sam i pitao, jer vidim da je i ovdje ista priča. Ljudi kod nas vole vjerovati u te neke teorije zavjere , koje su sulude. Treba razdvojiti korumpiranu vlast s jedne strane i zdravi razum.

                Činjenice koje su javne i dostupne svima ukazuju na čist slučaj u kojem se momku dogodio nesretan slučaj. Obduk
                Obdukcija dvije potvrdile, policija uradila neke propuste, od kojih su najveći propusti to što su prebrzo izašli u javnost.

                A ljudi ko ljudi, očekuju snimku kako je momak poginuo da bi povjerovali da je poginuo...

                Dovoljno je 5 cenata vode da se udusis, to je valjda svima jasno...

                A ove slike s obdukcije što se dijele, čisto su psihološki trik, jer dosta ljudi koji nemaju pojma o patologiji, a nisu nikada ni les vidili, naravno da oni ovo doživljavaju kao neke fatalne povrede...

                Treba znati da se na lesu vidi i izgleda puno gore nego što jeste, čak i najobicnije štipanje, izgleda kao ogroman hematom...

                Momku pokoj duši, ali ovo je stvarno žalosno što rade od njegove smrti...

                Comment


                • Ganac me malo uputio gde ima dobrih info, samo ću reći da sam promenio mišljenje. Da li je ubijen ili ne to ne znam, ne mogu da grešim dušu, ali kontam sada o čemu se radi i odakle tolika pažnja. Imam dva scenarja u glavi, jedan je kao što sam rekao, drugi je napad na Dodika, treći je čak isti kao prvi samo je izmišljen drugi tj napad na Dodika kao spin.

                  Ja sam sinoć bio neupućen mislio sam da je običan slučaj. Medjutim vrlo moguće da je i bila nesreća, a otac dobio pozamašnu svotu.

                  Da ne idem u te krajnosti da ga je neko namerno smakao i bacio u reku, da bi preko oca i mašinerije napali na vlast.

                  Bukvalno nijedan scenario nije nemoguć. Opet logika mi ovoga puta govori da je ovo napad na Dodika. BiH je jedna jako neuspela država definitivno, tako se pominje i u literaturi. Dejton jeste garant ali ta država je frankenštajn.

                  Srbi koji su većina sa 49% i dva entiteta sa 51%, definitivno je najbolje rešenje dati Hrvatima njihov deo, Srbima svoj, od ostatka napraviti državu. Ti što bi ostali u toj državi da su pametni da to traže živeli bi ko lordovi, mogli bi lepo da se organizuju.

                  Ovo je sve sad u domenu korak napred nazad tri.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Ti što bi ostali u toj državi
                    Druže nema više ni ko da ostane, kad su svi otišli, a tek će da odu.

                    U toku je velika evakuacija, redovi ispred njemačke i slovenske ambasade su kilometarski.

                    Pobjegao je ko je kako znao i umio, nenormalan je odlazak ljudi iz BiH/RS.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Podgorica 21.65 C.Suncano i vedro.Super se osjecam sve je divno.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Podgorica 21.65 C.Suncano i vedro.Super se osjecam sve je divno.
                        Haha...
                        U koji si dio Titograda?

                        "I love to speak with Leonard
                        He’s a sportsman and a shepherd
                        He’s a lazy bastard
                        Living in a suit ."
                        Leonard Cohen

                        Comment


                        • Originally posted by Bane je View Post
                          Haha...
                          U koji si dio Titograda?
                          Sto?Fino je stvarno danas,kisu su bili najavili kad ono ljepota.

                          Comment


                          • A pitam... Bzv..

                            Da nijesi kao oni Nikšićani..
                            Iz kog dijela Nikšića si?
                            Iz Šavnika.

                            "I love to speak with Leonard
                            He’s a sportsman and a shepherd
                            He’s a lazy bastard
                            Living in a suit ."
                            Leonard Cohen

                            Comment


                            • Zabjelo Ivan Pg... Eno ga dole peva.

                              Comment


                              • Nisi mnogo promasio Uki,istina kad je u pitanju Pg covjek i ne moze mnogo da promasi.

                                Comment

                                Working...
                                X