Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da sam jedini praznoglavac koji može da gleda Geordie Shore i Ex on the beach gde sam odgledao sve sezone, čak sam gledao i Siesta Key. S tim što je poslednje stvarno tinejdžerski.

    Kakvih tu faca ima, najjači je Bear. Čak sam gledao još neku emisiju sa bratinom...

    Comment


    • Comment


      • Može li neko iz Banja Luke da pojasni kakva je sad situacija oko ovog Davida. Pokoj mu duši , šteta mladog života, ali ja ovoliko nebuloza odavno nisam procitao vezano za nečiju smrt, ljudi iskaču iz pašteta sa.njegovim imenom...

        Ovaj Vaskovic novinar neki, nevjerojatno je šta čovjek piše, a očito je da.ga neko i čita...

        Pretpostavljam da je ovo sada sve dobilo političke konotacije

        Comment


        • Rekao bih da je recept davno poznat, iskorištena smrt jedne mlade osobe da se ruši vlast.
          (dajem mišljenje iako nisam iz BLK)
          Last edited by nebitan; 15-05-18, 20:06.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Ali zar ima još ljudi koji vjeruju da je u pitanju ubojstvo, čak i pored svih činjenica koje ukazuju suprotno?...

            Ljudi su stvarno ovce i ovce će uvijek i biti...

            Ljudi

            Comment


            • Pazi šta pišeš.

              Znači otišao opljačkao kuću, pa otišao kupio burek i kad se vraćao kući oklizne se, upane u Crkvenu (potok) koji je jedva do zgloba i utopi se. A kad je policija javila da je pljačkao kuću, u to vrijeme kamera ga je snimila na Trgu Krajine, tako da ta njihova priča nepije vode.

              Inače, ministar unutrašnjih poslova Dragan Lukač kaže da nema tjelesnih povreda. U spoileru su slike pa prosudite sami (UPOZORENJE !!! SLIKE SU VEOMA OSJETLJIVE !!!).

              Spoiler


              Spoiler


              Spoiler


              Spoiler
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Tarantula sad i ti širiš neistine. Nije ministar rekao da nema tjelesnih povreda, pogledaj posebnu sjednicu skupštine šta je sve govorio, naveo je da su postojale povrede ali zaživotne, koje nisu uzrok smrti.

                Oca mi je žao, ali neko ga filuje dezinformacijama (Slobodan Vasković), legitimno je vršiti pritisak na policiju da istraži do kraja smrt momka, ali optužiti ministra policije da je saučesnik je suludo. Eto ministar će rizikovati sopstvenu poziciju radi ubistva nekog nepoznatog momka.

                18. marta Crkvena je bila nabujala, tad su bile one poplave i izlivi Sane, Vrbas je isto bio iznad prosječog nivoa. Ne kažem da je bio visok nivo Crkvene ali tad je bilo moguće da ga odnese.

                Dodikovoj vlasti se ima šta zamjeriti ali ovdje su promašili priču čini mi se.

                Comment


                • O čemu se radi ljudi dajte neki link nekih vesti da ne tragam i da ns čitam glupotarije. Ministar policije da bude saučesnik u bilo čemu nije suludo nego moguće na ovim prostorima. Samo ne znam o čemu se radi je l živ taj dečko? Neko ga je palio i mučio po slikama.

                  Pogledao sam, klasično ubistvo. Nije to ništa novo objasnio je matori Ulemek to dobro kod Teše kako se i uprkos dokazima šteluje sve. Ovo nisu lakše telesne povrede a to oko pljačkanja kuće vrv nameštaljka.

                  Ko zna ko ga je roknuo nisam upućen ali lako se ovo zataška ovako.

                  Luka nisu ljudi ovce nego ti ne znaš gde živiš.
                  Last edited by Cassius Clay; 15-05-18, 21:55.

                  Comment


                  • Momak je mrtav, cinjenica je da vlast pokusava nesto zataskati. Vrlo moguce da je tuca zavrsila kobno po njega, a ovakve povrede ne moze imati neko ko tek tako upadne u rijeku.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      O čemu se radi ljudi dajte neki link nekih vesti da ne tragam i da ns čitam glupotarije. Ministar policije da bude saučesnik u bilo čemu nije suludo nego moguće na ovim prostorima. Samo ne znam o čemu se radi je l živ taj dečko? Neko ga je palio i mučio po slikama.

                      Pogledao sam, klasično ubistvo. Nije to ništa novo objasnio je matori Ulemek to dobro kod Teše kako se i uprkos dokazima šteluje sve. Ovo nisu lakše telesne povrede a to oko pljačkanja kuće vrv nameštaljka.

                      Ko zna ko ga je roknuo nisam upućen ali lako se ovo zataška ovako.

                      Luka nisu ljudi ovce nego ti ne znaš gde živiš.
                      http://www.rtrs.tv/av/pusti.php?id=77216

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        O čemu se radi ljudi dajte neki link nekih vesti da ne tragam i da ns čitam glupotarije. Ministar policije da bude saučesnik u bilo čemu nije suludo nego moguće na ovim prostorima. Samo ne znam o čemu se radi je l živ taj dečko? Neko ga je palio i mučio po slikama.
                        U ubistvu nekog nepoznatog momka, teško. Otac mi je 30 godina u policiji bio na bitnim pozicijama, ne može se zataškati stvar poput ubistva i učiniti da ostane unutar policije, a 20 inspektora radi na ovom slučaju, da ih je 5 jedan bi progovorio i drugog prodao, zarad sebe, a kamoli kad ih je 20. To nije stvar morala tog inspektora već ličnog interesa.

                        Nadji na yt ukucaj Ubistvo Davida Dragičevića pa pregledaj.

                        Comment


                        • Ma ubili ga i bacili u reku nema tu šta da se pregovara. Matorog Ulemeka sestrić se navodno ubio dok je bio sa drugarima pucao sebi u glavu a ulazna rana sa desnw strane a on levoruk. Ne jebe sila nikoga, najjači su mi ovi što ne znaju gde žive.

                          Kao nemoj teorija zavere je. To je teorija bola u penisu za običan narod i smejanje i pišanje po istom.

                          Evo videti u Srbiji pod žena Vlada Divca, pod Stefan Mihajlović fudbaler, sin Željka Mitrovića itd.

                          Borise to se ne govori svima, dovoljno je da ministar daje zabranu i da usmerava istragu, niko neće da čačka mečku i da se buni.

                          Šta oni istražuju dovoljno je videti slike mučen dečko. Kao iz onog filma Ljubi brata kad mudžahedini muče ljude, tako mi deluje. Samo mu još oči nisu iskopane. To je uradio vrv neko kome tata ima keša ili imaju jake veze.
                          Last edited by Cassius Clay; 15-05-18, 22:02.

                          Comment


                          • Boki ako stvarno mislis da se ne moze zataskati ubistvo onda stvarno ja ne znam sta da ti kazem.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Ne da se može zataškati, nego su takva vremena došla da se i ne zataškava a puštaju se ljudi videti sad pod Velja Nevolja.

                              Isto kao sa onim kantrimenom, zgazila ga, dali keš onom imbecilu, on podelio grupi, kao fol bežao, odležaće izaćiće sa gomilu keša i nestaće.

                              Problem je tim glupavim glavama što Bog sve gleda. Ne znaju oni to ali saznaće.

                              Comment


                              • Onda nisi pratio dvogodišnje rešavanje misterioznog ubistva pevačice iz Crvenke, elitnog dela Borče, po novinama.. gde se nakon toliko vremena iznenada pojavljuju dokazi na odeći koja je pregledana par dana posle ubistva
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X