Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kazem ja treba ih kakvim gasom potamaniti, kao bubasvabe. Ti znas da im je odje davno tijesno i da moraju po BG i NS da se dokazuju. A i to za te sa budzeta se slazem jer je vecina otisla tamo da studira preko veze i tako su i upali na budzet, sto je sramota.


    Poenta mog prethodnog posta je bila da, eto, kazem koliko mi se kenja od ovih turbo vjernika. Na tanke je grane spalo pravoslavlje kad vidis kakava se sve bagra moli i vuce po manastira. Nemam nista protiv iskrenih vjernika, ali ove druge samo gasom kao Mengele u srecno vrijeme.

    A Budva je dno dna. Sigurno i najgori, najogavniji grad u regionu.

    Comment


    • Jbt, jos uvek nisu skinuli crnogorce sa budzeta i iz domova Ta polemika je vodjena (i predlog da se skinu sa budzeta ) pre 20+ god, kada sam ja studirao

      Comment


      • Pa da. Imam jednog druga on se zabuni ne zna je li Crnogorac ili Srbin pa počinje uvek rečenicu sa MI i onda nekad priča o Srbiji nekad o CG.

        Malo me smorila cela ta priča o Srbima i Crnogorcima. Niti ćemo mi crći bez mora i 600k ljudi niti će oni sa morem crći bez Srbije. Ali veze su toliko opšte prožimajuće da imamo jednog Vladu Pavićevića koji je do juče bio član Nove Stranke i poslanik u NS Srbije, a sad vodi Crnogorksu partiju ili kako već.

        Pa kako rodjače možeš to da radiš?

        Ono dole je država jednog čoveka a taj čovek nije Milo. Crnogorci to ime i ne spominju ja sam jednom spomenuo presekli su me pogledom, tako da neću ni pominjati. Mnogo su oni uticajniji i u Srb i u CG od Srba.

        Comment


        • Znas li ko su specijalni slucajevi? Oni sto su se podigli u PG i otisli na studije u BG ili NS, pa se vrate posle pola godine i pricaju ekavski kao da su cijelog zivota zivljeli u BG-u E to je kompleks moj brate...

          A necemo Brana pominjat, mozda cita forum

          e sad se sjetih jos necega, nije vezano za ovu temu, ali me isto nervira najstrasnije... Ovi po Americi sto su tu vec nekoliko godina pa kad pricamo koriste pola engleski pola srpski i kao zaboravili su kako se nesto kaze... Eee majku li ti milu j*bem, do juce si znao da psujes 10 minuta a da ne ponovis rijec dvaput, a sad si kao poceo da zaboravljas nase rijeci. I njih treba gasom isto
          Last edited by powerslave; 12-05-18, 22:47.

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            samo gasom kao Mengele u srecno vrijeme.
            Ne znam kako se koristi multiquote pa neka mi oproste što sam samo ovog ljaljana citirao.

            Elem, ne bih da vređam, ali nabijem na qrac sve vas kojima je vreme u kome je Mengele puštao gas srećno vreme. Toliko.

            Comment


            • Ko je ovaj?

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Slažem se sa Power-om. Takodje treba očistiti pojedine ulice Vračara ili tim gasom ili nečim sličnim i neke face po Novom Sadu. A i sa fakulteta sa budžeta Crnogorce. Volim ja braću Crnogorce ali volim i svoje. Što bi muzli naš budžet realno i što bi se pucali po našim ulicama.

                Da se raskusuramo do kraja da progledamo i mi i vi, dosta mi je ove lažne odvojenosti dve države. Da ne bude da branim pravoslavlje, niti znam šta o dogadjaju, ali mi Srbi ne možemo da dodjemo na red u našoj državi. Retko kad se ubode da nam je neki vladar u poslednje vreme rodjen u Srbiji.

                I to je ovo u domenu priče doslovce ništa lično. Svako svome jatu neka putuje koji smo se k onda odvajali.

                A ne bi bilo loše da i ovo malo šminkeraja i sirotinje što ide dole umoči zadnjicu u neku reku ili ode do Grčke da se i oni malo oporave i pročiste one plaže. Budva ko Guča. Prljava plutaju govna.

                Bosna daje bar dvojno državljanstvo. CG ni to. Zato mislim da je ok da se napravi mala distanca. Nismo jedan narod nego dva i ne vidim potrebu da se tolerišu neke stvari i sa jedne i sa druge strane.


                @john živim u Bg pogledaću malo, gledam za sredinu jula pa ću videti šta ima.

                To Indigo hvala puno.
                Tetka mi živi u CG od 1992. kad je izbjegla o još ne može da dobije državljanstvo. Ne gotive nas turiste iz Bosne a najviše nas ima, vi iz Srbije čini mi se sve više idete u Grčku. A plažu da očiste, malo srede je već teško za očekivati. Naravno nije sve tako crno, ne bismo ni išli da jeste.

                Sa druge strane jeste činjenica da ima naših ljudi koji odu u Beograd, Novi Sad i žive 'po svojim pravilima' i umjesto da se prilagode okruženju, žele da se sredina njima prilagodi. Jbg, primitivci i seljačine. Tako da shvatam vas , plus Crnogorci silni koji su po BGu

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Ko je ovaj?


                  Odavno nisam dobio želju da nekog sa foruma sretnem kao tebe posle tvoje ode Mengeleu i srećnom vremenu.

                  Fleko ljudska.

                  Comment


                  • Ne znam brate, veruj mi i da se profesori na faksu ne smeju da ga pomenu. Krenu mi sa pričom o evrointegracijama, Crnoj Gori itd. I ja onda pitam koga oni iz EU lažu, ti degenerici, kada svi znamo šta se dole radi. Tu se vidi da je ta EU nakaradna tvorevina, Evropska Zajednica je bila mnogo bolja.

                    Ovi EU fanatici skaču odmah u vatru, prosečan EU fanatik živi u snovima literature, teorije, pomeneš im imena tipa Brano, Cane Subotić itd odmah skaču teorija zavere.

                    Grupa ovaca. Nema druge. Stepen kriminala je dostigao taj nivo u ove dve a de fakto jednoj zemlji, da su te sive eminencije nešto što traje a da se političari menjaju, više u Srbiji, medjutim kad su našli i prave ljude za Srb zagospodari i ovaj.

                    Pa što se ta Evropska Komisija ili neki drugi organ nisu osvrnuli na to, je l to zaštita vladavine prava i osnovnih vrednosti? Ne, ti degenerici jedino postavljaju političke uslove a šta će narod da radi njima se jebe.

                    Ovde baš vlada omerta medju narodom, zapravo, niti šta vidimo, niti čujemo, niti smemo da zucnemo, mi koji vidimo.

                    Isto kao i za Kosovo ima ih 800k dole prazne kuće zvrje, vodi ih onaj Haradinaj koji je ubijao i Albance, tipičan produkt udbe kao i mnogi, nemaju ljudi gde da se leče dolaze u Srbiju kod lekara.

                    Niko to neće da pomene da je narod najebao, imaš samo programirane mozgove koji čim čuju nešto da se priča skaču ti za vrat da si šovinista. Živimo u bućkurišu dobri moj Power. Ti si bar pobegao.

                    Comment


                    • Crni humor... ako se ne mozemo nasalit i na racun nekih morbidnih stvari, onda humor i nema poentu.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Niko to neće da pomene da je narod najebao, imaš samo programirane mozgove koji čim čuju nešto da se priča skaču ti za vrat da si šovinista. Živimo u bućkurišu dobri moj Power. Ti si bar pobegao.
                        Pobjegao, nego kako... sta cu. Vidis da me traze lovci na glave

                        Comment


                        • A ti vernici dojučerašnji komunisti, reci im sutra biće budisti. Pola njih ne zna šta je Biblija oni veruju u crkvu jbt. Te ova vrata ne valjaju, te ovako se pali ovo, evo npr juče se nije radilo ne valja se. Pravoslavlje možda jeste kanonski čisto ali je lepo prihvatiilo dosta paganštine a ljudi kakvi su samo paganštinu gledaju.

                          Umesto da razmisli koja je suština vere njemu je najbitnije koliko je vrsta kolača srpemio za slavu, šta ima da se ždere, jesu li gosti ždrali, je li se neki napio.

                          Kaže meni drug sveci se proglašavaju jer im ne trule tela. Skoro otkopaše grob Giške nije istrunulo telo. Aj da otkupamo sve ko zna koliko ih ima "svetih" i ko nije istrunuo.

                          To je Božije delo da kaže ko je svetac ko nije, a praznoglavcima je najbitnije da se polupaju jajima i kupe deci zeku, inače znamo da je zeka simbol čega...

                          Horde praznoglavaca su oko nas. Ne veruju ti ni u šta nego samo gledaju koliko da ispoštuju pa ako postoji Bog da se kaže nešto su uradili bile bajadere na slavi, komšinka hvalila gazdaricu kako je spremila.

                          Ako je 10% vernika dobro je, i to od tih 10% ima 2% muslimana. Oni su veći vernici.
                          Last edited by Cassius Clay; 12-05-18, 23:11.

                          Comment


                          • Još jednom je se Evropa posrala na pjesmu Eurosonga.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by Tarantula View Post
                              Još jednom je se Evropa posrala na pjesmu Eurosonga.
                              Videh da pobedila neka devojka sto kokodakala, ali cim videh da je iz Izraela, kontam da je opet politika umesana.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ma dajte ljudi.

                                Nije valjda da to shvatate ozbiljno.

                                Ko objasni šta je pisac hteo da kaže sa "Lane moje" ili "Oro" - albansko kolo. Dobija NINovu nagradu.

                                Comment

                                Working...
                                X