Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je l ima neko ko je iz Mirijeva?

    Vuk uhvaćen u Mirijevu!
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Je l ima neko ko je iz Mirijeva?

      Vuk uhvaćen u Mirijevu!
      Izmedju Orlovskog naselja i Lesca je loviste.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Sta mislite o ljudima koji vjeruju u horoskop?Da li ih treba pustat medju narod,jesu li opasni po okolinu i sebe?Trebaju li strucni nadzor?

        Comment


        • Opasno je to za okolinu Ivane, treba ih nadzirati svakako.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Horoskop obična glupost... Znam da sam Djevica, a podznak pojma nemam.

            Nego.
            Ako se radi o istoj onoj Ruskinji kojoj su prije desetak dana bačili bombu na kozmetički salon u BD, e nju sam upoznao. Imala je neđe oko 40godina, a bolje je izgledala no sve one kozmetičarke od 20 godina što su tamo radile.

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • Predvidjanja iz horoskopa i zvezde kuće karte su glupotarija, ali karakteristike i osobine nisu.
              Evo mi lavovi se lako identifikujemo. Kako smo samo najveći.

              Comment


              • A i ovaj Ivan je nepresusan izvor vrlo.....hmm... cudnih pitanja.
                Bolje da mi Crnogorci odgovoriste sta ce biti umesto Fjorda nego sto mlatite ovde praznu slamu

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • A vjerovatno neki hotel sa 5,6 zvezdica...
                  Kupili su ga naša nova braća Turci.

                  I jedna zanimljivost za Fjord.... Moj brat 2004g tamo imao matursko veče.

                  "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment


                  • 26 eura!!!

                    IMG_20180512_162715.jpg

                    Jbg, sa starim sam se više gulio no brijao.
                    Tako da sam se zaplakao i kupio.

                    "I love to speak with Leonard
                    He’s a sportsman and a shepherd
                    He’s a lazy bastard
                    Living in a suit ."
                    Leonard Cohen

                    Comment


                    • Indigo pogodio si za škorpiju što i nije teško kad sam ja u pitanju. Vidiš da ti dobro ide.

                      Nego recite mi kako je najbolje otići bez agencije u Napulj, čitao sam nešto avionom do Rima i onda regionalni voz do Napulja, tako nešto. Sem Napulja voleo bih i do Sicilije da odem.

                      Btw otac mi je savetovao da ne idem u Napulj kaže ostaću ne bez telefona i novca nego bez organa. Ali to mi je želja br 1. Sever Italije me ne zanima ni 2%. Em što sam nešto video em što nije to to.

                      Gledao sam nešto preko agencije ali to me užasno smara ti obilasci i rasporedi iako su neki fakultativni.

                      Comment


                      • Negde na forumu sam se raspravljao o tome ko je najbolji fudbaler....
                        mali prilog mojoj tezi:
                        Koga još protivnik tako poštuje i ceni.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          A i ovaj Ivan je nepresusan izvor vrlo.....hmm... cudnih pitanja.
                          Bolje da mi Crnogorci odgovoriste sta ce biti umesto Fjorda nego sto mlatite ovde praznu slamu

                          tt
                          Pa ruse sve sto su "turisti" iz Bosne zasrali u zadnjih 30 godina. Sad kad su napokon prestali da dolaze(hvala Milu), mora sve da se ocisti i da se krene od nule.

                          Comment


                          • Odakle si Urose? Mislim da imas Wizz iz Budimpeste i Sofije. Pojedine agencije imaju aranzmane za Siciliju 500+ evrica ,carterom . Ima i busom , vozio moj drug ,najebo

                            Comment


                            • Sad citam neki clanak o ovom mitingu..hmm, htjedoh reci "vjerskom skupu" ispred Ostroga dje su se hiljade ljudi(da ne vrijedjam sad neke zivotinje) okupile da smrde zajedno na gomilu. Interesantno je kako su Gandalf i njegovi mantijasi uvezli stotinu autobusa iz regionalnih vukojebina ne bi li nam svima pokazali kako broj turbo vjernika nikad nije bio veci i da se pravoslavlje prodaje bolje nego ikad u ovim, kako za koga, teskim vremenima.

                              Nego, skrenuo mi je paznju broj titula koje za pojasom ima nas dragi Risto.

                              Centralnu liturgiju ispred Gornjeg Ostroga predvodio je arhiepiskop cetinjski mitropolit crnogorsko-primorski i iguman ostroški Amfilohije...
                              ...da je srece da ih je neko potrovao kakvim gasom kad su vec svi duduci bili na jednom mjestu, da se procisti malo i Crna Gora a i komsiluk iz kojeg su uvezli one idiote.

                              Comment


                              • Slažem se sa Power-om. Takodje treba očistiti pojedine ulice Vračara ili tim gasom ili nečim sličnim i neke face po Novom Sadu. A i sa fakulteta sa budžeta Crnogorce. Volim ja braću Crnogorce ali volim i svoje. Što bi muzli naš budžet realno i što bi se pucali po našim ulicama.

                                Da se raskusuramo do kraja da progledamo i mi i vi, dosta mi je ove lažne odvojenosti dve države. Da ne bude da branim pravoslavlje, niti znam šta o dogadjaju, ali mi Srbi ne možemo da dodjemo na red u našoj državi. Retko kad se ubode da nam je neki vladar u poslednje vreme rodjen u Srbiji.

                                I to je ovo u domenu priče doslovce ništa lično. Svako svome jatu neka putuje koji smo se k onda odvajali.

                                A ne bi bilo loše da i ovo malo šminkeraja i sirotinje što ide dole umoči zadnjicu u neku reku ili ode do Grčke da se i oni malo oporave i pročiste one plaže. Budva ko Guča. Prljava plutaju govna.

                                Bosna daje bar dvojno državljanstvo. CG ni to. Zato mislim da je ok da se napravi mala distanca. Nismo jedan narod nego dva i ne vidim potrebu da se tolerišu neke stvari i sa jedne i sa druge strane.


                                @john živim u Bg pogledaću malo, gledam za sredinu jula pa ću videti šta ima.

                                To Indigo hvala puno.
                                Last edited by Cassius Clay; 12-05-18, 22:20.

                                Comment

                                Working...
                                X