Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dok po Njemackoj hapse Bosance zbog rostiljanja jagnjadi po parkovima(izgleda neki ljudi jos nisu usli u 21. vijek), u Crnoj Gori pucali na zenu zato sto radi svoj posao... Bravo kreteni.

    Comment


    • Ma ništa strašno, pucali joj samo u noge.

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Je l ima neko iz Hrvatske ovde? Radim neki rad interesuju me književna dela Hrvata od 10. veka pa do 19. veka. Bukvalno sam tražio sat i po vremena. Tema je da se ispitaju konstitutivni elementi nacije po izboru pa sam uzeo Hrvate, znam da baziraju nacionalnost na poreklu tog Tomislava, kao i na Banovini iz 1939. posle sporazuma Cvetkovic Macek.

        Gledao sam i po forum.hr ne mogu da nadjem. Pišite mi u pp ako vas ima iz Hrvatske.

        Comment


        • Zanimljiva emisija

          Comment


          • Ja mislio to samo nekoliko minuta, kad ono skoro sat vremena. Zamotao dva komada i sad moze da se krene

            Taman sam trazio nesto ovako kvalitetno za pred spavanje

            Comment


            • Bogami, ja od danas u sortsu na poslu. Neki muskarci se izborili za rodnu ravnopravnost u oblacenju. Nisam se ovome nadao.

              Jos ovaj Ivanov snimak i dan moze lepo da pocne.

              Jedino jos ova powerova dva komada fale jutros
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Rambo care:

                Rambo Amadeus je s ponosom objavio da je njegova pesma "Euro neuro" u jednoj španskoj emisiji proglašena za najgoru na Evroviziji i to svih vremena.

                "Jeeeah! Pobjednik Hororvizije, u apsolutnoj kategoriji, za sva vremena. Velika čast, zaista", napisao je Rambo na svom Facebook profilu, podelivši snimak emisije u kojoj je "trijumfovao". Mada, lako je setiti se i gorih pesama Evrovizije, ali neka im bude...


                Rambo je na Evroviziji učestvovao 2012. godine, kad je predstavljao Crnu Goru s pesmom "Euro Neuro".


                Na takmičenje je otišao s namerom da "nastavi neuspješnu tradiciju crnogorskih predstavnika na Eurosongu", a pošto se uspešno nije plasirao u finale, pozivao je publiku da proslavi njegov "slavan poraz".



                Srbija bi bila inteligentnija zemlja kad bismo češće viđali Ramba Amadeusa u ulozi voditelja
                Rambo je tad izazvao dosta pažnje i scenskim nastupom koji je uključivao "trojanskog magarca", a u tekstu su fanovi tražili političko-društvene poruke.

                - Nije mi to bila namjera, “Euro neuro” je priča o običnom čovjeku. Svi smo pomalo neurotični zbog veliki promjena koje se dešavaju u svijetu. Post-industrijska informatička revolucija je u toku, i moramo sebi i drugima postaviti mnogo pitanja - objasnio je Rambo tada.

                Šteta što ga mnogi izgleda nisu razumeli.

                Comment


                • Originally posted by TeaFam View Post
                  Bogami, ja od danas u sortsu na poslu. Neki muskarci se izborili za rodnu ravnopravnost u oblacenju. Nisam se ovome nadao.

                  Jos ovaj Ivanov snimak i dan moze lepo da pocne.

                  Jedino jos ova powerova dva komada fale jutros
                  To nisu muskarci. To su vise strine, tetkice i sl.

                  Comment


                  • Munli brt se vraća danas?
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Munli brt se vraća danas?
                      Tooooo,odavno ljepsu vijest ne cuh.

                      Comment


                      • Prvo ona novinarka, onda ovo... Crna Gora 2018-te

                        Ukrajinka pronađena mrtva u Kotoru

                        Podgorica -- Ukrajinka Anastasija Lašmanova, direktorka kompanije koja poseduje sa par hotela i restorana u Crnoj Gori, pronađena je mrtva sinoć u njenom stanu u Kotoru.
                        Izvor: Beta subota, 12.05.2018. | 09:48

                        Policija je potvrdila da Lašmanova pronađena mrtva i da je istraga u toku.

                        Dnevni list Pobjeda navodi da je Lašmanova ubijena nožem i da je policiju pozvala njena prijateljica sumnjajući da se Lašmanovoj nešto dogodilo.

                        "Pokušala je da stupi u kontakt s njom, ali joj se nije javljala. Otišla je kod nje, ali Lašmanova nije otvarala. Vatrogasci su razbili blindirana vrata, gde su istražitelji zatekli jeziv prizor", prenosi list i dodaje da je na lešu bilo više ubodnih rana, a u stanu tragovi krvi.

                        Anastasija Lašmanova je direktorka kompanije Sea Trade i Mimoza Group koja je pre dve godine kupila tivatski hotel Mimoza. Vlasnik je hotelskog kompleksa Perla, tri restorana u Porto Montenegru i salona lepote u Budvi, navode mediji.

                        U Crnu Goru je došla pre nekoliko godina i radila je kao konobarica.

                        Prema nezvaničnim informacijama, iza firme Mimoza Group stoji ruski biznismen Valerij Zadorin. On je vlasnik jedne od najvećih firmi za trgovinu luksuznim proizvodima u Rusiji, kompanije Aroma.

                        Zadorin je Tivtu, u Krtolima, izgradio luksuznu vilu na Obali Đuraševića, dok je u Porto Montenegru držao svoju jahtu koja takođe nosi ime Aroma.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Videla sam juce slike kako ruse Fjord
                          Bila sam u njemu davno, lepe uspomene... Kako su dozvolili da propadne onako, a znam da je sagradjen negde sredinom 80tih...i to na kakvoj lokaciji
                          Mada sta je sve propalo na ovim prostorima...

                          Valjda ce izgraditi novi hotel??

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Zato više nikad na ljetovanje u prljavu Crnu Goru.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Aligator?? Pre dinosaurus!
                              Isuse kol'ka neman!

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • sremska-mitrovica-830x0.jpg

                                Sremska Mitrovica

                                Comment

                                Working...
                                X