Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarkoNFL View Post
    Što je Pirlo prestao da igra fudbal?
    Možda zato što ima skoro 40 godina
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • U ovom slučaju to nije izgovor

      Comment




      • EDIT:Pošto neće ovako aj da postavim link https://www.facebook.com/beogradskit...type=3&theater
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post


          EDIT:Pošto neće ovako aj da postavim link https://www.facebook.com/beogradskit...type=3&theater
          Ma pravi je nerast.

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • Umro Avicii

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              Umro Avicii
              A za to vreme u Novom Sadu ejjjj

              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Sreca pa ne obilazim centar puno, tako da me tenkovi ic ne doticu.

                Je l' ovo isto izigravanje kao prosle godine? Opet ce da smaraju sa avionima?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  Sreca pa ne obilazim centar puno, tako da me tenkovi ic ne doticu.

                  Je l' ovo isto izigravanje kao prosle godine? Opet ce da smaraju sa avionima?
                  Pojma nemam, ovo sam slučajno naletela, ali ima bolji ( samo posle kada sam tražila nisam mogla da nađem) gde se vidi nekoliko tenkova u centru NS...Šta izvode ili žele da postignu samo Bog zna...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Ako je na vučnom vozu znači da ga negde premeštaju a ne žele da oštete asfalt jer guseničar strahovito oštećuje asfalt. Ako ima u NS tenkovska jedinica ili u nekom mestu pored a da se mora proći kroz NS nije ništa čudno.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Kao da su nam ulice/petevi u boljem stanju pa bi tenak dodatno ostetio asfalt

                      Kada sam ja sluzio JeNeAaa postojalo je vise kasarni u Ns i okolnim selima (ja sam bio stacioniran u jednom od tih prelepih sela )

                      Comment


                      • Originally posted by Klaymen View Post
                        Kao da su nam ulice/petevi u boljem stanju pa bi tenak dodatno ostetio asfalt

                        Kada sam ja sluzio JeNeAaa postojalo je vise kasarni u Ns i okolnim selima (ja sam bio stacioniran u jednom od tih prelepih sela )
                        VES "Bastovan"
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Ne smem da pisem. Strogo cuvana vojna i drzavna tajna (sad bi' ti napisao nesto, nerviras me a jos nisam popio prvu drugu jutarnju kafu, ali banovace me )

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Ako je na vučnom vozu znači da ga negde premeštaju a ne žele da oštete asfalt jer guseničar strahovito oštećuje asfalt. Ako ima u NS tenkovska jedinica ili u nekom mestu pored a da se mora proći kroz NS nije ništa čudno.
                            Ne, nikakav vučni voz- ako mogu tako reći- sami su se dovezli...Ulice išarane ,ali nema veze...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Evo pronađoh

                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Telix iz Novog Sada proizvodi te radare.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X