Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad rece tiganj. Moja baba je od mog dede (sa kojima inace nisam ziveo, vec sam ziveo sa babom i dedom sa oceve strane) trpela bas razne batine. Moj deda (inace uzasan covek), kada je otisao u Francusku na 12 godina, nije poveo moju majku sa sobom koja je tada imala 8 godina vec je ostavio sa njegovim ocem i macehom. Kaze majka da joj je to bio najlepsi period u zivotu jer joj nije zagorcavao zivot svaki dan. Posle se udala za mog oca i velikim delom nije ni znala detalje koji su se desavali u njenoj prvoj kuci jer baba nije imala hrabrosti da bilo sta iznese. Pod stare dane sa 72 godine je nastupila demencija i tad valjda kao da nije imala nikakvu barijeru. Mlatila ga je tiganjem i oklagijom, gadjala ga cim je stigla. Ali nazalost od skora nije vise medju zivima i otkad su neke stvari isplivale na videlo, sa dedom nemam namere da vise razgovaram u zivotu. Sad moju majku kinji i maltretira da mu ispunjava zelje i zeljice sa 80 godina, smatrajuci da ona treba da bdi na njim iako celog zivota nije pitao za nju.

    Velika je tragedija taj klosarski mentalitet. Svako ko je sposoban da na zenu digne ruku ne treba da zivi i to mislim ozbiljno. Ako ne ide nesto kako treba, rastajanje lepo i cao.

    A ono sto je Bojana rekla je tacno. Zene se prvenstveno plase iz razloga sto najcesce nemaju gde da odu. Ali nadam se da ce se neki takav trend promeniti, ipak su danas sire mogucnosti za odlazak bilo gde.
    sigpic

    Comment


    • To se desava kada zene biraju maco muskarce i kvazi krimose.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • A ona ga nije provalila prije braka... Nije ga mogla provalit, jer su joj pare zamutile vid.
        Neće ona njega zbog đeteta ostaavit no zbog lux života.

        Ja sam stručnjak za žene, ma po očima je pročitam.

        Evo, prije par godina oženio mi se rođak, bili mi na svadbu.
        Sjutri dan pita me snaha kakva je mlada, ja ko iz topa "ona nije za u kuću".
        Nije stalo 2, 3 mjeseca i par se razveo.

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • Ne pričaj bzvz.
          Čuj mogla da ga provali... hahhaha.. i ti znaš kao nešto...
          Ne razumeš se ni u to kakve su žene vozači, a propade da nam objasniš, da ne pričam u ostalo.. i bolje batali ovu temu.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Još navedem primjer rođaka i ne razumem se haha..

            Nek Natu sad Ćazim tješi!!!

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • Originally posted by MareLFC View Post
              To se desava kada zene biraju maco muskarce i kvazi krimose.
              To je taj rad..

              "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment


              • Originally posted by Klaymen View Post
                Ja (+ zena i sitna deca ) 100e potrosim za 10 dana, i to kada sam raspolozen, a uglavnom nisam
                E blago nama.

                Mi smo izdavali ljeti sobe početkom 90tih.
                Bio je jedan slučaj. Došla braća naravno sa punim gepekom pamidore, paprika...
                I zadnji dan kad je trebalo da se plati, čine oni oćemo da uzmemo što im je ostalo povrća pa da im to odbijemo od cijene smještaja hahahaha.....

                "I love to speak with Leonard
                He’s a sportsman and a shepherd
                He’s a lazy bastard
                Living in a suit ."
                Leonard Cohen

                Comment


                • Originally posted by Bane je View Post
                  E blago nama.

                  Mi smo izdavali ljeti sobe početkom 90tih.
                  Bio je jedan slučaj. Došla braća naravno sa punim gepekom pamidore, paprika...
                  I zadnji dan kad je trebalo da se plati, čine oni oćemo da uzmemo što im je ostalo povrća pa da im to odbijemo od cijene smještaja hahahaha.....
                  Biznis turizam...
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Bane je View Post
                    E blago nama.

                    Mi smo izdavali ljeti sobe početkom 90tih.
                    Bio je jedan slučaj. Došla braća naravno sa punim gepekom pamidore, paprika...
                    I zadnji dan kad je trebalo da se plati, čine oni oćemo da uzmemo što im je ostalo povrća pa da im to odbijemo od cijene smještaja hahahaha.....
                    Uh, pamidora. Kad' ce vise to leto Ne nosim iz Srbije, vise volim da svratim u Voli na ulazu u Titograd i napunim gepek

                    Za'ebavam se malo Ja sam AllInc turista Eg,Tu ...

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Biznis turizam...
                      To može u Sutomore, al Boka je Boka.

                      "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • Navijači Borusije silovali devetnaestogodišnju devojku u vozu

                        Grupa navijača Borusije iz Mehengladbaha silovala je nepoznatu devetnaestogodišnju devojku u vozu, tokom povratka iz Minhena sa meča sa Bajernom.

                        NĐIzvor: B92 utorak, 17.04.2018. | 10:55

                        Oko 750 navijača Borusije nalazilo se dva zakupljena, čarter vagona, a nesrećna devojka odvučena je u toalet i tamo napastvovana, odnosno silovana.
                        Čim su je pustili prijavila je ceo slučaj policiji, da bi organi reda i mira zaustavili voz već na sledećoj stanici i uhapisli više od 60 navijača.
                        Pošto je prepoznala one koji su je silovali, odvezena je u bolnicu na ispitivanja i potom puštena kući.

                        "Ovo je užasan incident i najoštrije ga osuđujemo. Nadamo se da će počinioci biti identifikovani i privedeni pravdi. Sramotno je da Borusija bude povezivana sa ovakvim delima", navodi se u izjavi rukovodica tima iz Mehengladbaha Stefana Šipersa.

                        Comment


                        • Videli smo navijače Kelna.

                          Povampiruje se nacizam.

                          Comment


                          • Bivša dugogodišnja poslanica Ljubica Beba Džaković preminula je danas u 86. godini.


                            Kakva je ovo bila gospodja! Bez konkurencije, moja omiljena osoba iz svijeta politike. Kakve su svadje padale u skupstini izmedju nje i Dragana Koprivice Niko, ama ni majka rodjena nije toliko voljela i branila Mila kao sto je to ona cinjela. Za razliku od politickih botova, ona je makar iskreno vjerovala u to sto je zastupala. Velika gospodja i jedan sef od zene! Neka ti je laka crna zemlja, Bebo!

                            Comment


                            • Dzizss..

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment



                              • ne znam kako i na koju foru ali
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X