Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je sve zbog kosarke,da ne osvojismo sinoc pao bi Milo na 54% kao sto sam dao prognozu prije neki dan.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      Evo vec neke prve projekcije Milo premasio ocekivanja uzeo 56%.Na 10 % uzorka.
      A tako i treba...
      Komšije moje, par godina stariji ili mlađi od mene, do prije 10tak godina su navijali za CZ ili PARTIZAN, a evo ih danas veliki Varvari.
      Kad ti uspiju isprat mozak toliko, nije ni čudo što glasaju za Mila.

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Hvala Wolfi,dako nam napokon krene bilo je potrebno da se nesto promjeni.Vujanovic je evo 15 god predsjednik oce ljudi neko osvjezenje.

          Comment


          • Jos jedna u nizu istorijskih pobjeda Djukanovica i evropske Crne Gore! Ubjedljivije nego ikad i to sam protiv svih Samo da ga zdravlje sluzi kao i do sad i da nam vlada jos ovoliko!

            Mora ovaj trijumf da se zalije! Cesitke svim istomisljenicima!

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Cestitke i od mene na istorijskoj pob(j)edi

                Comment


                • Zaokružiše broj 7 svi u Crnu Goru sa srećom, što je ovo pokupi Milovan 2 miliona glasova i zaista uđe 15 put u Ginisovu knjigu, pa u Rusiju da se kandiduje glasalo bi ga 130 miliona ljudi, Putin bi reka što je ovo bez Džagoeva, ovo nije normalno...
                  Daj brate da se napravi koalicija sa sledećim sastavom, Klint Istvud, Šomi Roganović, Hišam El Geruž, Rundek i Cargo bend, Ron Džeremi i Džeremi Ajrons, Zoran Kalezić, Kuliš, cijeli sastav Mančester Sitija i Norviča, kompletna Engleska liga One i paklena Crnogorska opozicija, pa dako se makar jednom stigne do drugog poluvremena...Kaligula bi bio konj u Milovom senatu, a Atila Bič božiji bi reka ovo je namješteno, ko je ovaj dvometraš gadni koji ima više glasova od mene...Kako bi prestiga Milentije Šumahera sa golfom trojkom, a Federera tako slomio jednim forhendom da bi se ovaj odma' razveo od onoga karburatora od žene...
                  Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina... a ti i dalje nastavljaš sa pričom kako ti je loše...
                  Neka idu pare od ličnih karata na River gg

                  Izvor, naravno, Pogrebne i kladionicarske usluge Podgorica hahahahahahaha

                  Comment


                  • Tarantula, ti si vjerovatno upućen...
                    Kako mi je Bekvalčeva, je l se oporavila kukavica...

                    "I love to speak with Leonard
                    He’s a sportsman and a shepherd
                    He’s a lazy bastard
                    Living in a suit ."
                    Leonard Cohen

                    Comment


                    • Originally posted by Bane je View Post
                      Tarantula, ti si vjerovatno upućen...
                      Kako mi je Bekvalčeva, je l se oporavila kukavica...
                      "Narodna pesma"?
                      Bice dobro.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Dače Bog..

                        "I love to speak with Leonard
                        He’s a sportsman and a shepherd
                        He’s a lazy bastard
                        Living in a suit ."
                        Leonard Cohen

                        Comment


                        • Gle čuda, već podnijela zahtjev za razvod braka.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Pa normalno da ce da podnese, nece valjda da trpi budalu
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Braco crnogorci i vi cete za 2 godine da zivite bolje.

                              Comment


                              • Greska. Ne za dve godine vec za 2 meseca. Ide sezona pa ce da deru nas "paradajz turiste" ... a kako mi vec bolje zivimo, prosecne plate su 500 eurica, eto radosti&kesha i za juznu bracu

                                A da, 'utro

                                Comment

                                Working...
                                X