Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0
    Da l' vam je toliko stalo do misljenja prodavacice.
    Originally posted by miloolja View Post
    Sramota vas da kupujete slicice???? Zezate me...ahahahaha ipak ste veca deca nego sto se pravite [emoji23] [emoji14]
    Originally posted by Klaymen View Post
    Ja ne dajem ni 5centi sta ce selo da misli o meni. Ionako me niko ne poznaje
    Ee, voleo bih ja da imam taj stav, ali da citiram jednu pesmu
    I was told when I get older all my fears would shrink
    But now I’m insecure and I care what people think
    Meni bitno šta će random prolaznik na ulici da pomisli, a kamoli prodavačica


    Originally posted by dekkard View Post
    Mogli bi neko tapkanje da organizujete.
    Ja samo letkanje/pelje/ćize bliže ili kako se već zove u vašem kraju praktikujem

    To i jagmu aka pišaj po sirotinji

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0

      Ja sada imam drugi problem, veoma cesto navodim ljude da pomisljaju najgore o meni. Nemojte me pitati zasto, nemam pojma ni ja, valjda mi je zanimljivo.
      Valjda ti je jasno zbog čega. [emoji41]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Mene zanimaju samo misljenja meni bliskih ljudi, za ostale me bas briga.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0
          To je od postanka coveka njegov najveci strah.Pogotovu u danasnje vreme interneta i drustvenih mreza, gde mozes da budes sta god pozelis, i da pises sta hoces bez ikakvog pokrica, gde se broje lajkovi i komentari, ljudi postaju opsesivni misljenjem drugih sto je bas katastrofalno. Ja sam se kao mladji ubijao zbog toga, cak sam bio i neki oblik snoba. Kasnije sam krenuo dosta da se interesujem i citam na tu temu, i ne mogu da kazem da sam se potpuno oslobodio , ali sam na dobrom putu. Vladeta Jerotic bas dosta o tome pise.

          Ja sada imam drugi problem, veoma cesto navodim ljude da pomisljaju najgore o meni. Nemojte me pitati zasto, nemam pojma ni ja, valjda mi je zanimljivo.
          Ma ja sam takav bio i kao klinac, tad moji nisu mogli da me nateraju da odem da kupim nešto sam do trafike/prodavnice. Taj prvi kontakt mi je uvek bio problematičan. Sad je to mnogo bolje, pre nisam mogao da zamislim da uđem u autobus sam npr.
          Što ima i dobre strane, pešačio bih po 1h kad idem na drugi kraj grada. Sreća pa živim u taman gradu

          EDIT: A ljudi obično pomisle da je to tako jer se osećaš inferiorno u odnosu na druge. A to baš veze s vezom nema.

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0
            Hajde dekkard, ziv nisam ako ne cujem tvoju analizu. [emoji3]
            Eto vidiš da ti je i dalje bitno mišljenje onih koje ne poznaješ, dakle nije se ništa promenilo [emoji23]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0
              Hahahaha, ako nesto zelim da cujem ne znaci da mi je bitno.
              Rekao si "živ nisam ako ne čujem" , znači pitanje je života i smrti da saznaš. Ili mene ubrajaš u kategoriju bitnih ljudi, u tom slučaju hvala [emoji41]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0
                Zanima me zasto mislis da se kod ljudi javlja potreba da navode druge da misle najgore o njima, a ne sta mislis o meni. Naravno da mi je bitno misljenje nekih ljudi o raznim stvarima. A ti si potpuno nebitan kada je misljenje o meni u pitanju, oprosti.
                Ti znaš odgovor na to pitanje samo bežiš od njega. [emoji4]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ehhh kako sam bila stidljiva... ajde do prodavnice i nekao ali kada me posalju kod nekog zbog necega...vratim se posle nekog vremena i kazem ...nisu kod kuce iako znam ljude.

                  Uff taj prvi kontakt, sto kaze papi..ma sve me teraj samo da ne pricam sa nekin. Naravno sve se to prevazidje, a najbolji nacin je da pridjes velikoj simpatiji negde sa 16 god..puf! Niotkuda...i sve izleci dobro ne bas sve...ali postepeno
                  Sada sam otisla pa u drugu krajnost, nemam blama uopste, mislim normalno se ponasam nisam dileja...ali nista me nije sramota.
                  Tako da mi ovo za slicice bas smesno iako mogu da razumem.


                  A ti si mark van kategorije, bilo koje...ili deriste nezrelo
                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Samo da javim, bio sam najbolji u tapkanju u osnovnoj. Najbolji
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by p4p1 View Post
                      Ee, voleo bih ja da imam taj stav, ali da citiram jednu pesmu


                      Meni bitno šta će random prolaznik na ulici da pomisli, a kamoli prodavačica
                      Nije to nikakav stav. To ti je iskljucivo odraz samopouzdanja. Nikad neces videti osobu sa visokim samopouzdanjem da se opterecuje time sta ce neko drugi da pomisli o njoj, a kamo li da se cima sta ce pomisliti neka budala prolaznik. I na tome mozes da radis, nije to nesto sa cime se covek radja.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ehhh kako sam bila stidljiva... ajde do prodavnice i nekao ali kada me posalju zbog necega...
                        tt
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo
                          Meni znaci samo misljenje onih ljudi koje postujem, mada sam isuvise tvrdoglav da bih bilo koga saslusao, uglavnom teram po svom. Ako neko koga ne poznajem nesto prokomentarise ili dobaci bukvalno mi puca .....

                          Slicice se moraju sakupljati. Jedva cekam jednog dana kad budem imao klince pa da sa njima sakupljam zajedno, da idemo na menjaze, ma milina
                          Pisi kad budes imao neke duplikate inace juce sam bas to oko klinaca rekao devojci, dok sam kupovao slicice odusevila se..tako da ne zamarajte se glupostima, sta ce ko da kaze ili misli..ima ljudi koji to razumeju i onih drugih..
                          MESSI 10

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0
                            Sto me pokopa Olja kao da sam, ne daj Boze, neko deriste od 19 godina (). Sreca moja pa me ne zanimaju misljenja drugih forumasa.
                            Ehhh sad pokopala ko da te ljudi ne znaju ovde, pa ti ja naudila

                            I ne brini ima muškaraca i sa 50 nezrelih Znamo da nisi derište

                            Evo ga recimo dekkard... pojma nemaš koliko ima god, ali zrelost vrlo upitna
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Bravo
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • To ubeđuješ mene ili sebe?

                                Evo jednog lepog motivacionog videa

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X