Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije mi žao članove klanova, no što stradaju nevine žrtve.

    "I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

    Comment


    • Kakva su to g*vna. Dako se vise posmicu, da pocinemo svi. I opet strada jos jedan neduzan covjek jer se sljam obracunava kao da su na divljem zapadu. Nema tu pomoci.. drzava je cirkus i ovi obracuni su postali svakodnevica. Dno dna.

      Comment


      • Que pasa?

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ma ovi debili iz "klanova" se ponovo obracunavali danas. Ubica zapucao dok je jedan od debila bio u kaficu(a dje ce drugo) pa je stradao i covjek koji je sa zenom sjedio za susjednim stolom... ni kriv ni duzan. A prije 2-3 dana su jos jednog debila ubili tako sto su ga digli bombom u podzemnoj garazi.. dok je krstario svojim blindiranim BMW-om.

          Sve je to normalno.. Sef drzave se ponovo kandidovao za preśednika i tako... nema vala nista novo.

          Comment


          • Crnogorska služba vedri i oblači i čisti teren za treći klan. Bolje je nama Srbima Milo da pobedi dole nego neko drugi, tako da moj glas Milu

            Comment


            • Ne brigaj, nema ko drugi da pobijedi

              Comment


              • I nema i ne sme. Ako je ovako Milo gadljiv na Srbe ne smem da zamislim kakav bi mu naslednik bio

                Comment


                • Sjeca li se ko ovih legendi.Smrda,Njuso i mala Mu.

                  Comment


                  • I Hrvati i Cg skandiraju ovo je Srbija u Zg i Pg. Verujem i da bi Srbi isto skandirali u oba grada da gostuje Zvezda

                    Comment


                    • Seselj u suzama...

                      Comment


                      • https://www.facebook.com/kuriozitet....928920/?type=3

                        Kakvi smo mi Balkanci divljaci. Haos. Ono kad tlače narode pa im nabace etiketu i izvrše stigmatizaciju naroda. Pa mi sami kažemo "kakvi smo mi". Kakvi smo da smo, zlato smo za mnoge.

                        Comment


                        • Ja mislio da je 2018, kad ono 1903.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            I Hrvati i Cg skandiraju ovo je Srbija u Zg i Pg. Verujem i da bi Srbi isto skandirali u oba grada da gostuje Zvezda
                            Jbg "Jugoslavija" je ipak predugačka za skandiranje, ali na to su mislili.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • e svaka im cast

                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                I Hrvati i Cg skandiraju ovo je Srbija u Zg i Pg. Verujem i da bi Srbi isto skandirali u oba grada da gostuje Zvezda
                                Ma zajebancija
                                https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1376409

                                Comment

                                Working...
                                X