Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mogu da tvrdim, ali sam prilicno siguran da sam u tim trenucima potpuno gluv... ono jbt imam napad panike a ne cujem ni sopstveno disanje ni onaj karakteristicni sum kad skoci pritisak.. nista.

    Interesantno je to iskustvo, mada daleko od toga da mi je drago sto mi se to desava svako malo... ali jbg, oces da se drogiras ali da sve bude smooth. E pa ne moze Ja sam se odavno pomirio sa cinjenicom da me ta paraliza ceka svaki put, ali radije bi tu traumaticnu paralizu koja traje minut nego los trip napr

    Dobro je dok znas sta je razlog tj zbog cega se desava. Da mi se desava onako "iz cista mira"(daleko bilo) isao bi mozak da snimim...ili ono sto je od njega ostalo

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      Da mi se desava onako "iz cista mira"(daleko bilo) isao bi mozak da snimim...ili ono sto je od njega ostalo

      Neki smo zahvaljući tome otkrili da imamo mozga
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Crni Ivane, a na kakvim si ti drogama? -.-

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Znam nekoliko osoba koje su imali to iskustvo,ja licno nikad.Jedna od njih je zbog toga morala da ide kod psihijatra i da uzima terapiju koliko se istraumirala.
          Slican je opis kao ovo Marino iskustvo,propadanje,gledanje sebe odozgo samo sto ima i neke jezive detalje.Neke sjenke po sobi,zavjesa koja se dize,osjecaj kao da neko sjedi na tebi i slicno.Cak su se jednom kaze ovaj prozori otvarali i zatvarali.Ne vidim ja u tome nista paranormalno naravno sve to dolazi iz mozga ali je interesantan fenomen.

          Comment


          • Originally posted by Indigo
            Ti si jedan porpilicno smesan lik, glupi, ostrasceni klinac koji veze sa zivotom nema. Ne znam zasto se raspravljam sa nekim ko je na nivou deteta od 12 godina, to vise govori o meni nego o tebi.

            Jako je tesko sazvakti bilo koju tvoju pricu jer je u 99% slucajeva bez argumenata. Otkako si se vratio glumis nekog nacitanog lika sa wikipedie, prospias se sa cinjenicama, citiras " nekog " lika, "nekog" profesora a iz tebe izbija primitivizam.

            Nista nisi uspeo da argumentujes, spinujes i okreces pricu jer ne mozes da das odgovor. To jest ne znas. Jos cekam odgovor na koje strukture?

            Glumis akija a covek je nedostizna klasa za tebe iako ste istih godina.

            Ja sam zapravo najveci debil na forumu jer sam te branio toliko dugo vremena misleci da si mozda negde u dubini ok lik, ostrascen ali dobar bez kontrole emocija.

            Sad znam da si obicna nabedjena budala, bio je mr.gold u pravu.

            Buduci politikolog my ass
            Jesam, sad ću da se pravdam Insigu sa foruma. Kog Akija da glumim dečko je stručnjak za politiku USA i ekonomiju.

            Nego ti nemaš argumente sem da me diskredituješ, pa tu nešto izmišljaš pozivaš se na Golda ali u redu šmekerčina si, a ja sam wannabe politikolog. Ja sam uvek pričao o religiji a to što znam dosta nisam kriv to sam izabrao da studiram.

            Mnogo si kul moram ti priznati. Uspeo si. Baš mi je značila tvoja podrška nje nažalost više nema. Drug, tu spiku možeš da prodaješ tipovima kojima život ovisi o formu,

            a meni koji samo volim da sam u pravu, ili da pokažem koliko sam pametan, što bi rekao jedan gospodin pokojni i dont give a damn.

            A Aki i ja jedino zajedničko imamo hroskopski znak. Ali eto uspeo si.

            Mene su oduvek najviše nervirali Goku i Indigo likovi koji nemaj stav ni o čemu nego samo se prave pametni.
            Last edited by Cassius Clay; 25-03-18, 00:29.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Jesam, sad ću da se pravdam Insigu sa foruma. Kog Akija da glumim dečko je stručnjak za politiku USA i ekonomiju.

              Nego ti nemaš argumente sem da me diskredituješ, pa tu nešto izmišljaš pozivaš se na Golda ali u redu šmekerčina si, a ja sam wannabe politikolog. Ja sam uvek pričao o religiji a to što znam dosta nisam kriv to sam izabrao da studiram.

              Mnogo si kul moram ti priznati. Uspeo si. Baš mi je značila tvoja podrška nje nažalost više nema. Drug, tu spiku možeš da prodaješ tipovima kojima život ovisi o formu,

              a meni koji samo volim da sam u pravu, ili da pokažem koliko sam pametan, što bi rekao jedan gospodin pokojni i dont give a damn.

              A Aki i ja jedino zajedničko imamo hroskopski znak. Ali eto uspeo si.

              Mene su oduvek najviše nervirali Goku i Indigo likovi koji nemaj stav ni o čemu nego samo se prave pametni.
              Stavio si me u isti koš sa Indigom, hvala ti na tome.

              Što imaš takvo mišljenje o meni me raduje, jer da lik poput tebe o meni misli drugačije bio bih zabrinut.

              Još jednom si pokazao da si ograničen jer ne kapiraš da ja imam stav o svemu, možda često i pogrešan, ali ga imam.

              Tek sad sam postao svestan koliko sam bio opušteniji prethodna dva meseca dok ovde nisam bio.

              Prvo mi Olja obrisala postove gde sam u fan temi izneo razloge novakovog pada.

              Onda mi jedan novi član Ljubitelj tenisa rekao da sam bezvezni bezveznjaković i još niz drugih uvreda, pri tom se pozivao na moje postove, a ja dva meseca ništa nisam napisao.

              Zatim me Brajko isprozivao da sam sns bot jer tražim nešto pozitivno u rep. Srbije.

              Sad Urke da nemam stav, a nikom od njih se prethodno nisam lično obratio.

              Znači svi osim Olje su napadali mene kao ličnost zbog mojih stavova ili nemanja stava ako se Uroš pita.

              Jel ovo postao brod ludaka ili šta? A možda sam i ja lud.

              Comment


              • Izvini, nisam hteo da te uvredim više sam te vezao za negativnosti na ex yu pdf. Eto izvini.

                Ja sam nisam ograničen nego ne mogu da ispratim svaku temu. Kad god si pisao na ex yu hejtovao si nekoga i bio si negativan.

                Tako i Indigo. Dečko sem bitcoina što mi je na prajvat objasnio smislen post nije napisao. Dežurni podsmevač, igrač u komfornoj zoni. Mogu i ja da budem Indigo i da pišem ovde stvari da svi tapšu i da budem omiljen a mogu i da imam svoj stav i da se služim znnjem za koje ne kažem da nema, već ne poštuje tudje i daje sebi za pravo da kvalifikuje nekoga.

                Porediti mene koji patrotiski branim svoje sa Akijem koji je fanatični analitičar je degute.

                I to ja Inidga ne gledam kao jednu osobu nego kao prototip tipova sa kojima se susrećem svakodnevno.

                Uvek su najpametniji, uvek druge spuste, ma odakle ti dokaz za ovo, ma kako znaš to, hehe, ma ko ti je to rekao... Neverni Tomo, živi u zabludi da smo najgori.

                Niti sam klinac niti nezreo niti čitam Wikipediu.

                A Gold me je napadao sa razlogom tj u njegovoj glavi sa razlogom, jer sam pominjao neku denominaciju za koju on misli da je sketaška, ali ne bih o kompleksnim temama.
                Last edited by Cassius Clay; 25-03-18, 01:27.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Izvini, nisam hteo da te uvredim više sam te vezao za negativnosti na ex yu pdf. Eto izvini.

                  Ja sam nisam ograničen nego ne mogu da ispratim svaku temu. Kad god si pisao na ex yu hejtovao si nekoga i bio si negativan.
                  Prihvatam izvinjenje, sad čekam još ovo troje to da urade [emoji4]

                  Ako sam hejtovao to je bilo izražavanje mog stava na taj način.

                  Comment


                  • Nije frka brate nego me Indigo ispizdeo, niko me do sada nije iznervirao na forumu pa ni Kronos do Indiga sada.

                    Dečko proračunat daje sebi za pravo kao - do sad sam te podržavao, a sad si lud. Ma, izvini oče svih otaca što sam te izneverio.

                    A vas dvojcu sam nekako vezao uvek i onda sam te ubacio tu jer znam te sa te teme. Moja greška. Samo sam se raspisao na temu o Kosovu povodom sportskog dogadjaja ali tome ovde nije mesto.
                    Last edited by Cassius Clay; 25-03-18, 01:31.

                    Comment


                    • sa mnom Indigo, ni pravopis ne znaš.. a tu neke Murakamije stalno spominješ ccc
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo


                        Drago mi je sto ti je cast da budes u tom kosu sa mnom
                        Ti si mi uzor ovde što se tiče elokvencije.

                        Originally posted by Indigo
                        Da u pravu si, izvinucu se svima na ovoj nedopustivoj greski
                        A Olja što se tiče pravopisa.

                        Comment


                        • Ebem ti vise pomeranje sata

                          Comment


                          • A ljudi moji jesu ove reprezentativne utakmice smor, tačno nevidim svhru istih. U srcu sezone igrači moraju štrkljati po ko zna koliko kilometara da bi se odigrala nebitna reprezentativna prijateljska utakmica. Evo nedelja i gledam baš sad programsku šemu na Sport klubu, Areni i Eurosportu, i slabo da se šta ima pogledati, umjesto da pršti sve od sporta. Tačno idem da gledam Dugu TV, zanimljivi je sadržaj.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by Tarantula View Post
                              A ljudi moji jesu ove reprezentativne utakmice smor, tačno nevidim svhru istih. U srcu sezone igrači moraju štrkljati po ko zna koliko kilometara da bi se odigrala nebitna reprezentativna prijateljska utakmica. Evo nedelja i gledam baš sad programsku šemu na Sport klubu, Areni i Eurosportu, i slabo da se šta ima pogledati, umjesto da pršti sve od sporta. Tačno idem da gledam Dugu TV, zanimljivi je sadržaj.
                              A i loše su za odigrat na kladionicu.

                              "I love to speak with Leonard
                              He’s a sportsman and a shepherd
                              He’s a lazy bastard
                              Living in a suit ."
                              Leonard Cohen

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo
                                Da u pravu si, izvinucu se svima na ovoj nedopustivoj greski
                                Pazi, i to može biti opasno, npr da se ušineš. Ne treba se zajebavati sa tim
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X