Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vincanska kultura daje sve odgovore.Oni su pisali na cirilici,6000 godina prije Cirila i Metodija tj njihovih nasljednika cini mi se Klimenta i Nauma.Ovi prvi su kao napravili glagoljicu ali sve je to lazovina jedna velika.
    Last edited by E1_PG; 24-03-18, 10:31.

    Comment


    • A Troja je bila u Skadru,rekao istoricar Jarcevic.

      Comment


      • Pa naravno da je tako, samo se neko stidi svog porekla. Nisam ja kriv što je Deretić i što ima lunatika svuda pa govore da su svi Srbi. Ali da smo svi jedan narod i da smo živeli ovde, jesmo. Sad što smo se izdelili na različite nacije i to je legitimno.

        To je moj stav o tome i ja tu " Srbe kao nebeski narod" ne pominjem jer ne mislim da smo nebeski narod. Niti da je ijedan narod nebeski, Jevreji bi bili da nisu zavedeni.
        Last edited by Cassius Clay; 24-03-18, 10:35.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_pg View Post
          A Troja je bila u Skadru,rekao istoricar Jarcevic.
          A eno i piramida uBosni - bice da su i Egipcani potekli odavde.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            A eno i piramida uBosni - bice da su i Egipcani potekli odavde.
            Samo se ti rugaj svojoj istoriji,svom nasljedju.Bosna je cakra planete,energetski cvor.Bosanska pitamida je najveca piramida sunca na svijetu i jedan od razloga zasto ovaj narod sa balkana ima neku posebnu energiju,i blagorodnost.

            Comment


            • Aleksandar Makedonski Karanovic je pokorio svijet,postoji cak teorija da je on u stvari Buda jer je dosao bio do Indije.

              Comment


              • Originally posted by Indigo

                Glumis akija a covek je nedostizna klasa za tebe iako ste istih godina.

                Akija niko ne moze glumiti, koliko zna moze svima drzati predavanja.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ima Uros materijala za novog juniora , samo je potrebno da uoblici sebe, svoju pricu i poradi na nekim psiholoskim aspektima koji uticu na sagovornike. Eto banalan primer u slucaju foruma je nick . Da se upisao kao maliUros , vec bi ljudi blaze gledali na tu njegovu agresivnost u pisanju i isticanju svog misljenja. Garantujem i da bi ga kronos manje banovao . Po pravilu su manje stvari ljudima draze. Recimo neko ne voli odrasle pse, ali tesko je naci ravnodusnog coveka na stence .

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo
                    Dunav bas porastao, sta mislite jel nas opet ceka neka zajebancija sa poplavama na prolece? Jel se ista radilo na sanaciji i pravljenju nasipa na ugrozenim lokacijama.

                    Meni se cini da ce opet biti problema pogotovo ako se poklopi topljenje snega sa obilnim kisama.
                    Treba pratiti situaciju kod Obrenovca, nisam cuo daa su ista ozbiljno napravili da zastite grad a jedan je od "najnizih" gradova sto se tice odbrane. Iako je pitanje o Dunavu, Sava je uvek po izvestajima kriticnija od Dunava jer vuce vodu sa Alpa preko Hrvatske, pola Crne Gore i naseg brdovitog jugozapada.
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Allahu ekber!
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Akija niko ne moze glumiti, koliko zna moze svima drzati predavanja.
                        Aki je IDEJA, a IDEJA se ne moze, sta?

                        Spoiler
                        banovati

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Je li imao ko odje kad paralizu sna?
                          Ako mislimo na isto, jesam ja... mada ja na to volim da gledam kao na fabricko resetovanje Desava mi se ama bas svaki put kad "silazim" sa nekog tripa. Nikad nista nisam vidio, ali uvijek imam osjecaj da je nesto iza mene tj van vidnog polja. I ako znam da je to samo mindfuck, isto mi nije prijatno u tom trenutku... obicno po pola minuta-minut traje i to je to. Oblije te hladan znoj i onda ponovo zaspes.

                          Misljenja sam da svi oni sto vide "nesto", nekakve vjestice i demone ili lazu ili imaju neku mentalnu bolest. Ja se nagrdim od lsd-a, pa ne vidim nista Eto, a upravo mi se desava iskljucivo dan posle...

                          I nakon toliko puta i dalje cekam vjesticu da dodje

                          Comment


                          • Originally posted by Princoni. View Post
                            Ima Uros materijala za novog juniora , samo je potrebno da uoblici sebe, svoju pricu i poradi na nekim psiholoskim aspektima koji uticu na sagovornike. Eto banalan primer u slucaju foruma je nick . Da se upisao kao maliUros , vec bi ljudi blaze gledali na tu njegovu agresivnost u pisanju i isticanju svog misljenja. Garantujem i da bi ga kronos manje banovao . Po pravilu su manje stvari ljudima draze. Recimo neko ne voli odrasle pse, ali tesko je naci ravnodusnog coveka na stence .
                            Za sovinizam dajem 30 dana sefte by the rules.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_pg View Post
                              Je li imao ko odje kad paralizu sna?
                              Dešavalo mi se par puta neposredno pre nego su otkrili AVM utemenom režnju...Propadanje ,gledanje sebe odozgo ( kao da izađem iz svog tela i posmatram se kako spavam)...onda se kao probudim i ne mogu da se pokrenem pa me uhvati napad panike ( gušenje,znojenje na 10-15 sec.) Od kada sam rešila AVM nemam problem.
                              Svakako ovo je slučaj za neurologa...može biti da nije ništa da je posledica umora i stresa a može biti i simptom nečeg ozbiljnog.

                              Originally posted by Indigo
                              Dunav bas porastao, sta mislite jel nas opet ceka neka zajebancija sa poplavama na prolece? Jel se ista radilo na sanaciji i pravljenju nasipa na ugrozenim lokacijama.
                              Meni se cini da ce opet biti problema pogotovo ako se poklopi topljenje snega sa obilnim kisama.
                              Porasla je i Sava i Kolubara...

                              Originally posted by NSG View Post
                              Treba pratiti situaciju kod Obrenovca, nisam cuo daa su ista ozbiljno napravili da zastite grad a jedan je od "najnizih" gradova sto se tice odbrane. Iako je pitanje o Dunavu, Sava je uvek po izvestajima kriticnija od Dunava jer vuce vodu sa Alpa preko Hrvatske, pola Crne Gore i naseg brdovitog jugozapada.
                              Popravili su nasipe, za sada nije kao 2014e situacija...tada nas je poplavila voda koja je došla iz brane Rovni. Inače ovaj nivo Save u Obrenovcu je nešto što se već dešavalo i nije nas plavilo. Naravno izlije se do donjeg dela nasipa,a do krune ima još poprilično.
                              Veći problem predstavlja nivo podzemnih voda koji je viši nego inače u ovo doba godine.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Dobro je da se izliva, znači da će mrest biti dobar.. al i krivolov nažalost
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X