Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahahaha a nece me kostati nista Samo te takse u opstini i prsten To je jedna moja stara drugarica koja jednostavno ne moze da zamisli ovaj grad bez mene pa se ponudila Svi njeni uslovi su i vise nego prihvatljivi + je melem za oci tako da sam odlicno prosao.

    Nema ni trunke latino gena, porijeklom njemica tako da cemo se odlicno slagati Ima da pravimo male arijevce ako bude dotle doslo

    Comment


    • E cuj drugarica [emoji23]

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Pa ja htio da budem kulturan.

        Evo ako bode oci, jedna moja stara j*bacica

        Comment


        • U breee al je sroza sada

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • e bre Olja, ni ti ne znas sta hoces
            kad je bio fin, nije dobro, kad je bio brutalno iskren, ponovo ne valja
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Pa ja sam se nasmejala jer nema drugarstva izmedju muskaraca i zena u tim godinama u belom svetu, gde mu nije nijedna iz detinjstva (a ko da bi to pa znacilo mnogo ako postoji privlacnost ).a mogao je da kaze stara poznanica, prijateljica...a bas drugarica...cvrc...a da je ovo sto je napisao brutalno iskreno...znamo svi nismo bas naivni tolko

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Pa imam ja i drugarice. To su ove udate ili sto izlaze sa nekim od drugova Ne kazem da ne bi i njih onaj... ali ne mogu iz principa

                Edit: Nego, Urose... sta ce ti ova zaatava na avataru?
                Last edited by powerslave; 20-03-18, 22:32.

                Comment


                • A i njih bi jel?
                  Drugarica malo morgen [emoji23]
                  Zena od druga bre

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Pa i njih bi... to je potpuno normalno da ti takve misli padaju na pamet, ako je djevojka zgodna i privlacna Pa nisam biljka, nego muskarac u najboljim godinama. Alfa

                    E sad, sto ne mogu iz principa i zbog morala... to je druga stvar. One uglavnom nisu ni moralne niti imaju iste principe, ali se branim i bejzim kad me spopadaju Nema tu, cim li malo popiju zaborave i na momka i na muza... a ja sta cu. Fino me majka vaspitala

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Hahahaha a nece me kostati nista Samo te takse u opstini i prsten To je jedna moja stara drugarica koja jednostavno ne moze da zamisli ovaj grad bez mene pa se ponudila Svi njeni uslovi su i vise nego prihvatljivi + je melem za oci tako da sam odlicno prosao.

                      Nema ni trunke latino gena, porijeklom njemica tako da cemo se odlicno slagati Ima da pravimo male arijevce ako bude dotle doslo
                      Vec vidim tasta kako narucuje
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Ma sve je to normalno i da želiš i da si lepo vaspitan, da ne kažem moralan, prema drugarima jel... ali nisu ti to drugarice, aman
                        Jeeeee...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Pa kako nisu drugarice ako ih gledam vise puta nedeljno i redovno visimo zajedno pa i kad im nije muz/momak prisutan? Pricamo o svemu i svacemu i normalno se druzimo. A to sto bi se mi vjerovatno i drugacije druzili da nije takva situacija ne sprecava iskreno drugarstvo

                          Comment


                          • Ne može nikako žena od druga, ma koliko je gotivio, imao zajedničke teme, interesovanja, ma koliko se poveravali jedan drugom... da ti bude drugarica, kao ona sa kojom si možda odrastao ili iz škole još znaš, a da ti ne padne na pamet da je fizički pipneš, baš kao sestru najrođeniju. I to je retko, pričam o zrelijim godinama, ne o klincima.
                            Koliko znam kad postoji interes, bez obzira da li je taj odnos realizovan ili ne, to nije dugrastvo, ono pravo, pogotovu novopečeno. Da je neko iz rane mladosti, da ne kažem detinjstva, pa ajd... sva ona novostečena između istih polova, ok, ali su i ona podložna raspadnju mnogo bržem...dok sa suprotnim polom je sve to vrlo pipavo i tanano...čim neki interes postoji (dopada ti se fizički, ti njoj, nebitno... na taj interes mislim) i koliko god da ti je njen muž prijatelj, a zamisli samo situaciju da se upropastite oboje kada izađete sami ... i ode mast u propast... Zaustaviće te moralne norme, a ona ti se nudi? Hau jes no
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Njemice su dobre zene,nek je sa srecom.Zelim vam srecan,dug i plodonosan brak.Samo kad nije neka domaca pečatnica,ovako sa svabicom si se spasio to su zmajice.

                              Comment


                              • Pod uslovom da me 'slave razumeš šta sam htela da kažem, a sve je počelo od drugarica, drugarstvo ima određenu težinu.
                                Naravno prijateljstvo, drugarstvo, nebitno, bitno da je tebi lepo.. i da naravno, čestitiam ti i ja i nek ti je sa srećom, a često se i iz interesa rodi svašta, ne mislim samo na bebe
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X