Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema opravdanja za roditelje koji ne vakcinisu dete.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Jaka stvar šta ona ima da kaže ili bilo ko na kraju po pitanju nevakcinacije. Svašta!
      Dakle..ja imam dete i dvoumim se, tj. neću da ga vakcinišem,jer je Karleuša rekla ne ili neka druga javna ličnost?
      Pa ne treba tružiti nju, valjda mene
      Mada po toj logici koliko su narodne mase opčinjene AVom, molim lepo, istu logiku i konsekvence povući


      Šta tužiti, takve u ludnicu treba smestiti...mislim na te koji ne misle svojom glavom već Jecinom, Cecinom, Micinom, Cacinom i td...

      Nije stvar izbora da li će neko vakcinisati dete ili ne...problem je mnogo veći...to jedno dete ugrožava drugu decu i td...
      Njihovom logikom ( prirodna selekcija ili šta već) ne trebaju nam ni antibiotici, tetanus i sl...
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by srdjan_sl View Post
        Stara dobra Master League.
        jbt sve sam zivo zaboravio

        ljudi ja se ne obazirem sta 1 karleusa prica ionako nema sta da se cuje pametno od nje
        Last edited by ledeni 80; 20-03-18, 18:04.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Jaka stvar šta ona ima da kaže ili bilo ko na kraju po pitanju nevakcinacije. Svašta!
          Dakle..ja imam dete i dvoumim se, tj. neću da ga vakcinišem,jer je Karleuša rekla ne ili neka druga javna ličnost?
          Pa ne treba tružiti nju, valjda mene
          Mada po toj logici koliko su narodne mase opčinjene AVom, molim lepo, istu logiku i konsekvence povući
          Prvo odgovornost je na drzavi koja je totalno urusila poverenje izmedju doktora i ljudi, doduse kod nas je sve otislo u negativu, ne verujes pandurima, doktorima, nastavnicima i sl.

          Snosi i ona odgovornost za sirenje panike kako MMR vakcina pravi decu autisticnom, sad ljudi laprdaju o slobodi govora kao da sloboda govora nema svoja ogranicenja, cak ne moras biti pravnik da bi to znao.

          Vidis Olja, problem je sto ti nisi debil i razmisljas normalno : "Dakle..ja imam dete i dvoumim se, tj. neću da ga vakcinišem,jer je Karleuša rekla ne ili neka druga javna ličnost? ", ali problem je sto je djavo odavno odneo salu pa su i ovde i u svetu blogeri i selebritii postali sveznajuci i oni koji masi govore sta i kako.

          Tako da pored mog licnog ekstremnog hejta prema Karleusi, ne, ona je tu najmanje kriva, ali definitivno moze krivicno da odgovara za sirenje panike koja potom prouzrokuje smrt nekolicine dece, kao i roditelji koji su odbili da vakcinisu svoje dete.

          Jer kako Karleusa kaze u tom intervju-u, a to i polupismen svet ponavlja, da oni hoce dokaz da je vakcina 100% sigurna, posto to naravno u nasoj realnosti ne postoji da je bilo sta 100% sigurno, a svaki lek ima moguce nuspojave, onda jbg, oni imaju dokaz da su upravu.


          Sve ovo na kraju pada na mlakost drzave da reaguje preventivno, al ajde.

          Karleusa je samo proizvod glavnog problema ali za sirenje panike moze i treba da krivicno odgovara.

          Comment




          • Srećnik.

            Bukvalno bih samo išao iz države u državu, kad bih imao dovoljno para da nikad ne moram da radim

            To the kladionica!

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post


              Srećnik.

              Bukvalno bih samo išao iz države u državu, kad bih imao dovoljno para da nikad ne moram da radim

              To the kladionica!
              To je moj san, mozda jednog dana se i odlucim na takav poduhvat
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Meni uživanje samo da razimšljam na tu temu

                Kreneš od zapadne Azije, probiješ se do Australije, pa preko Okeanije do Južne Amerike. I onda gore Severna i vratiš se u Jurop da okončaš.

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  To je moj san, mozda jednog dana se i odlucim na takav poduhvat
                  Kubu, Kanarska Ostrva, Jamajku i Barbados stavi na prvo mesto - veruj mi.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    Meni uživanje samo da razimšljam na tu temu

                    Kreneš od zapadne Azije, probiješ se do Australije, pa preko Okeanije do Južne Amerike. I onda gore Severna i vratiš se u Jurop da okončaš.
                    Odmah prvo od jeftinih prostitutki?

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Šta tužiti, takve u ludnicu treba smestiti...mislim na te koji ne misle svojom glavom već Jecinom, Cecinom, Micinom, Cacinom i td...

                      Nije stvar izbora da li će neko vakcinisati dete ili ne...problem je mnogo veći...to jedno dete ugrožava drugu decu i td...
                      Njihovom logikom ( prirodna selekcija ili šta već) ne trebaju nam ni antibiotici, tetanus i sl...
                      Da, zato je vakcinacija obavezna u gotovo svim zemljama sveta. "Nije stvar izbora"... Pljujete ovde po Vučiću a odjednom verujete u kampanju za vakcinaciju koju sprovode.

                      Nije uopšte stvar pitanje da li neko želi da vakciniše dete ili ne, već je pitanje ko proizvodi vakcinu i gde se proizvodi.

                      Nije valjda da treba da verujemo slepo inostranim farmaceutskim kućama na reč? Samo nemojte da se beanite "teroije zavere" i slično. Nikakveto teorije zavere nisu, a takve totalitaristi su mi totalno antipatični. Mora dete u školu, mora dete da se vakciniše. Ugrožava druge. He he.

                      Pazi krivično odgovaranje za širenje panike... Kako postave kontratezu a oni šire paniku lažnim uzbunama, ljudi umiru od neregularnih bolesti.

                      No ništa neočekivano, degradacija čoveka u ime prosperiteta, i totalitarizam u ime liberalizma, kao nikad liberalnija vremena, a država može da ti radi šta poželi.

                      Antibiotici .... baš treba nam kilo lekova stvarno uklanjaju srž problema. Svaki lek služi da ublažo bol i ništa ne leči.

                      Ako su toliko dobri zašto farmaceutske kuće ne ustanu altruistički protiv nezdrave hrane i kažu ljudi nemojte jesti to i to, od toga ste bolesni, zašto država ne zabrani isto tako konzumiranje duvana i ne spreči dilovanje droge, zašto uvozi mesne preradjevine sumnjivog kvaliteta koje su svuda u svetu takve, gde je negativna kampanja protiv Koka Kole.

                      I posle je najbitnije što se neko nije vakcinisao vakcinim koja se proizvodi sada van naše nadležnosti.

                      Mnogo ste naivni mnogo. Prate se pomodarski trendovi, tačno te masa proguta nemaš pravo na mišljenje odmah bi te u ludnicu.

                      Jebena francuska revolucija najmračniji dogadjaj u istoriji novijoj. Ali dobro sve ide prema Bibliji tako da se ne brinem, samo se ispunjava proročanstvo za proročanstvom, ovo je definitivno doba antihrista.
                      Last edited by Cassius Clay; 20-03-18, 21:20.

                      Comment


                      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                        Odmah prvo od jeftinih prostitutki?
                        Ma jok, mislio sam na Jermeniju i to

                        Nego, ne okončavam u Jurop, nego u Africi posle Evrope.

                        EDIT: Mada ne bih da mi zadnja stanica bude JAR.. meh. Možda Madagaskar.

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Kubu, Kanarska Ostrva, Jamajku i Barbados stavi na prvo mesto - veruj mi.
                          Kuba mora biti poslednja, da ne pricaju ljudi za dzabe da sam komunjara. Taman bih mogao ostati tamo sa "drugovima"

                          Sve je to lepo samo trenutno bih imao para za neki jeftini tour po Evropi, mozda Rumunija, Bugarska, Ceska, Portugal, Malta, Albanija i kuci. Jeftini zato sto bih morao i ovu moju voditi ne verujem da bi htela ostati kuci
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by p4p1 View Post
                            Meni uživanje samo da razimšljam na tu temu

                            Kreneš od zapadne Azije, probiješ se do Australije, pa preko Okeanije do Južne Amerike. I onda gore Severna i vratiš se u Jurop da okončaš.
                            Od zapadne Azije, na zalost, nema nista: Sirija u ratu, Turska u poluratu, Irak ne zna se ko pije ko placa, Jordan relativno siguran, Iran takodje, Izrael vojska svuda, Saudijska Arabija novi ludi princ na vlasti... Sve o`slo do djavola, a imali su tako lepa istorijska mesta gde, kad pogledas unaokolo, mozes samo da zacutis iz postovanja prema starosti kulture.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Kuba mora biti poslednja, da ne pricaju ljudi za dzabe da sam komunjara. Taman bih mogao ostati tamo sa "drugovima"

                              Sve je to lepo samo trenutno bih imao para za neki jeftini tour po Evropi, mozda Rumunija, Bugarska, Ceska, Portugal, Malta, Albanija i kuci. Jeftini zato sto bih morao i ovu moju voditi ne verujem da bi htela ostati kuci
                              Pocni sa Albanijom i hrvatskim ostrvljem: Brac, Hvar, Pag, Korcula..... - "tvoja" ce biti prezadovoljna.
                              Last edited by kronostime; 20-03-18, 21:24.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Od zapadne Azije, na zalost, nema nista: Sirija u ratu, Turska u poluratu, Irak ne zna se ko pije ko placa, Jordan relativno siguran, Iran takodje, Izrael vojska svuda, Saudijska Arabija novi ludi princ na vlasti... Sve o`slo do djavola, a imali su tako lepa istorijska mesta gde, kad pogledas unaokolo, mozes samo da zacutis iz postovanja prema starosti kulture.
                                Iznenadim se kad vidim kakva mesta ljudi posećuju u sličnim situacijama, uvek se nađe nešto, čak i u ratnim zonama. Nego ovo je sve hipotetički.. ako ćemo da razmišljamo praktično, samo od viza da počnemo, iako se naš pasoš relativno okej kotira.. ihaha

                                Comment

                                Working...
                                X