Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Rim je bio 500 godina Republika pre nego sto ga je Cezar pretvorio u carstvo.
      Sic transit gloria mundi.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment




      • I ovaj nije los, samo od ovog zirija ne moze normalno da se gleda.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment




        • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Svim damama na forumu želim srećan 8. mart.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Srecan 8.mart, moje dame, i da vas postuju cele godine, a ne samo na ovaj dan.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment



              • Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Hvala vam
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Srecan 8 mart svim zenama sa foruma a posebno Oljici,Bokici i Mari.
                    Last edited by E1_PG; 08-03-18, 13:00.

                    Comment


                    • Jaooo divno...hvala momci!

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Hvala momci divni ste...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Jos jedan u nizu smesnih praznika....(nista protiv zena)...ovaj praznik ih po meni samo degradira ,al opet to sam samo ja i moje misljenje

                          Comment


                          • Originally posted by skeptik View Post
                            Rekoh, to je zabluda. Glasacko telo Vucica je amforna masa koju AV uz pomoc medija oblikuje kako on zeli i glasa kako on hoce. Ono nema ni nacionalnu komponentu, ni ideolosku ili neku drugu sem interesnu. Najbolji primer za to je Briselski sporazum. U svakoj normalnoj zemlji kada politicar koji je po difoltu desnicar potpise ono sto je on uradio Briselskim sporazumom biva kaznjen na izborima. AV nije, sta ti to govori? Obrati paznju kako on iz dana u dan priprema narod za kapitulaciju u vezi Kosova i sve uz formu nekog kompromica sa Albancima. I kad potpise taj pravno-obavezujuci sporazum kojim se de facto priznaje Kosovo proglasice to pobedom i narod ce to naravno progutati. Eto borio se, nije mogao vise. Sto je naravno laz. Nikakvog tu kompromisa nema nego je od pocetka bilo onako kako Nemacka zahteva ali neuk narod to ne kapira. Isprani mozgovi. Slicna je prica i sa Rusijom. Citam neke ruske analiticare i vidim kako oni nemaju poverenja u Vucica. Putin ima susrete sa njim jer nema drugog izbora, najjaca politicka figura u Srbiji iako bi radije video nekog drugog na njegovom mestu, dok sa druge strane AV koristi Putina kao neku vrstu uloga da sebi podigne cenu u ocima Zapada. U sustini blefira. Uostalom videces kad bude uveo sankcije Rusiji pod plastom EU interacija i boljeg ziovota da to nece uticati na pad glasova.
                            Nemas ti dodira sa obicnim narodom, nemam ni ja direktne ali cujem price od ljudi koji su povezani sa njima.

                            Sa druge strane imas Informer, Alo, Telegraf i Pink koji su proruski orijentisani i koji znaju ponekad da briljiraju sa naslovnim stranama gde je i vise nego jasno da se favorizuje Rusija. To je samo jedan od vidova kako odredjeni deo glasaca se dovode u zabludu da je Vucic ruski covek. To je u najmanju ruku dvocifren procenat glasaca. Imas gomilu stranackih satelita koji su naklonjeni Istoku ili Zapadu i Vucic ispunjava i jednima i drugima zelje. To je izuzetno neprirodna koalicija, a ostaju tu zato sto ne postoji druga stabilna platforma i samostalno ne bi bili ni blizu cenzusa. Takvi ce ga medju prvima napustiti, ali daleko smo mi od toga.

                            A i kako se Bogoljub Karic vratio u Srbiju, a smetao je vlasti koja je bila mnogo vise okrenuta Zapadu? Ruski uticaj je mozda sada i najjaci u poslednjih 30 godina. Dolaze Putin i visoki ruski zvanicnici, a ne secam se da je takav bio slucaj dok su DOS-ovci bili na vlasti.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Jos jedan u nizu smesnih praznika....(nista protiv zena)...ovaj praznik ih po meni samo degradira ,al opet to sam samo ja i moje misljenje
                              Slazem se u potpunosti.

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Jos jedan u nizu smesnih praznika....(nista protiv zena)...ovaj praznik ih po meni samo degradira ,al opet to sam samo ja i moje misljenje
                                Apsolutno se slazem, jedina dobra stvar je sto su nam skratili radno vreme danas
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X