Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ti si likusa -.-
    A i Valjevac...sta ces ti po Bg ulicama da se vijas...a i ide prolece

    tt
    Da te izbavim iz nevolja u koje bi se neupitno i neumitno uvukla. Da pokazem da u ovoj zemlji ima barem neko kome je stalo do drugih ljudi.
    Spoiler
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      Toga nema ni na vidiku. Ja sam mislio da je to Vuk Jeremic koji ce moci ponovo ujedniti opoziciju kao Kostunica protiv Milosevica ali je lose prosao na proslim presednickim izborima tako da takvog lika prosto nema. Sa druge strane imas Vucica ogrnutog formalno plastom nacionaliste koji je kupio autorska prava na Zorana Djindjica i preuzeo program LDP-a za Kosovo. Pogledaj koliko bivsih clanova DS i G17 + je sada u SNS-u. Kad jedna Vesna Pesic podrzava AV sve je jasno. SNS moze da se srusi samo iznutra, niakako spolja.
      Nakon nekog vremena kada licni prevazidju zajednicke interese medju njihovim glavonjama i kada Vucic ne bude toliko bitan i jak faktor u njihovoj stranci do toga vrlo lako moze da dodje. Ali pitanje je koliko vremena treba da prodje da se tako nesto desi??? Premnogo po meni.
      Sto je jos gore moze da prodje jos vise vremena dok se u opoziciji ne pojavi obecani Princ koji ce ujediniti sve potcinjene i potlacene. Jedino ako Princoni ne uplovi stvarno u politicke vode.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Kljucna rec je premnogo. Ne vidim lidera iz opozicije ni u naznakama koji bi mogao da ozbiljno ugrozi AV bar za narednih 10 godina min. Daj Boze da gresim.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          A sad krecu novi krugovi afera, bahacenja, unistavanja svake vrste...
          Jedan zivot imam i kako mi najbolje godine prolaze... pa i nisam se bas usrecila, mada ako idem u skladu sa logikom ovog ne bas mnogo bistrog naroda...moglo je da bude i gore... da sam se rodila recimo u Avganistanu.
          Mislim, nije da sam se necemu drugom nadala ili ocekivala, samo latentni osecaj mucnine nikako da nestane.

          tt
          Upravo ovo.
          A mogla si da se rodis, recimo, i u Liberiji. Znas li kako je tamo?
          U Siriji, da ne pricam.

          Takodje, zamisli da si pingvin na Zavodovski ostrvu. Svakog dana moras da skaces sa litice u okean sa ogromnim talasima da bi ulovila hranu i dala mladuncetu, a posle se sa tom hranom u ustima boris da izadjes na kopno. Mnogi izlaze ranjeni, mnogi ostaju u okeanu mrtvi. Znam da te ne interesuje mnogo, ali pokusaj da zamislis.

          Ili da si pas po ovoj zimi, nemas skloniste nemas hranu. Cujem ih uvece kad legnem, zamisljam kako je njima tesko, a pored mene moja gospodja nesto nervozna jer je grejanje mnogo jako, pa nam je vrucina, ne moze da zaspi.

          Mnogo smo razmazeni. Treba uvek teziti ka boljem, ali kuknjava ne ide u prilog tome, nikako.

          Comment


          • E pa sad..mogla sam bas i u Skandinaviji negde, sto da se lazemo, jest da je zima najveci problem...ali dzabe ovde sve vrucune.
            Kazem uvek Avganistan zbog Talibana..to je po meni najvece zlo, za zene pogotovu.

            A sa zivotinjama mi je tesko da se indentifikujem... mozda sa pticama.



            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Pa mogla si, ali cinjenica je da zivimo bolje nego 99% zivih bica na planeti, a mozda bolje od 80% ljudi na Zemlji.
              Vecina bi prihvatila sa zadovoljstvom da zivi kao mi u Srbiji.

              Comment


              • Vi ili ja...treba da skontamo da nije problem AV, vec ovaj napaceni narod... Sve do jednog tamo su interesni ljudi, politikom treba da se bavis da pomognes narodu a ne sebi...I to je sustina, ne vole ga ni oni, tj vole ga onoliko koliko takvim nesposbnim im pomaze da prezivaljvaju. Oni su svi overate, tj uzimaju funkcije u zivotu kojima nijedan nije dorastao sem eventualno vodje koji je dobro naucen da radi to sto radi...

                Narod zanima pre svega svoj interes, ap onda gledaju sire i to za 4x do 10x manje ih zanima opsti interes i ne bi se zrtvovali za 10 dinara...Ceo SNS je sastavljen od najgorih igraca iz DS-a, G17+, DSS-a i oni znaju da ako ode gazda, odose i oni ...zauvek, tako da..a opozicija je skrnava, pogotovo desnica i centar..levica se jos i bori koliko moze....

                DS dok je bio najjaci imao je 20%, radikali su uvek imali 30+ u ovoj zemlji tako da je narod dobio tacno ono sto zasluzuje..Zalosno je da oni koji su sposobni, i stvorili nesto u zivotu, vecinski glasaju kontra vlasti a nesposbni vecinom opet za ove...Kad je dao onu socijalnu pomoc, tada su bili reseni izbori...

                Tesko ce se bilo sta promeniti ovde, sledecih 15 godina..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by limun View Post
                  Pa mogla si, ali cinjenica je da zivimo bolje nego 99% zivih bica na planeti, a mozda bolje od 80% ljudi na Zemlji.
                  Vecina bi prihvatila sa zadovoljstvom da zivi kao mi u Srbiji.
                  Evo ga glavni problem: cuti, uvek moze gore
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Evo ga glavni problem: cuti, uvek moze gore
                    Glavni problem je sto ne razumes moju poentu.
                    Da si bacila pogled nekoliko postova iznad, videla bi moju recenicu: "Mnogo smo razmazeni. Treba uvek teziti ka boljem, ali kuknjava ne ide u prilog tome, nikako."

                    Comment


                    • Mene dok vas citam prosto oprhvi neopisiv osecaj srece, a u isto vreme i olaksanja. Jer jbt, mogao sam biti pingvin.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Glavni problem je sto ne razumes moju poentu.
                        Da si bacila pogled nekoliko postova iznad, videla bi moju recenicu: "Mnogo smo razmazeni. Treba uvek teziti ka boljem, ali kuknjava ne ide u prilog tome, nikako."
                        Ali si isto tako konstatovao da zivimo bolje od 80% ljudi na planeti i da treba da budemo srecni zbog toga.
                        i jos kazes mnogo smo razmazeni, a ja od kad znam za sebe zivim u nekom sranju i cekam da neko sjase sa vlasti
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Jos jedno glasanje na kojem se ne pravi izbor. Nisu ovo izbori, niti je ovo demokratija.

                          Utisak dana: glasanje na drugom prebivalistu, kojim se potpuno ismeva koncept predstavnicke demokratije. Utisak veceri: ekipa iz Krunske.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Ali si isto tako konstatovao da zivimo bolje od 80% ljudi na planeti i da treba da budemo srecni zbog toga.
                            i jos kazes mnogo smo razmazeni, a ja od kad znam za sebe zivim u nekom sranju i cekam da neko sjase sa vlasti
                            Znaci svi treba da tugujemo jer ne spadamo u 0.1% najbogatijih ljudi na planeti?

                            Ne treba da budemo presrecni jer smo u 80%, ali treba da postujemo zivot i da cenimo ono sto imamo. Jer kazem, mnogi bi voleli da imaju zivot kao mi.
                            Ceni to sto ne brines o hrani svaki cas, sto ne ulazis u dan sa strahom da ce te neko ubiti, sto imas kucu koja te stiti od loseg vremena. Ti to ne cenis, vec mastas o nekoj plati od 5K eura i mislis da ti je to potrebno da bi bila zadovoljna.

                            Nauci da postujes ono sto imas, sa takvim pogledom na svet bices mnogo zadovoljnija, a samim tim i uspesnija. Ne obaziri se na ono sto nemas vec na ono sto imas.

                            Comment


                            • Ne treba nam bogatstvo limune, treba nam normalnost... i da nas boli uvo ko je na vlasti..

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ne treba nam bogatstvo limune, treba nam normalnost.

                                tt
                                Pa tu nasu "nenormalnost" bi oberucke prihvatio ogroman broj ljudi. To je relativna stvar.

                                Da se razumemo, ja takodje hocu da ovde zazivi bolji standard, da bude manje korupcije i da gledamo kulturnije politicare, ali kuknjava ne moze tu pomoci.

                                Comment

                                Working...
                                X