Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je l ja jedini ovde ne verujem u ove rezultate?

    DJB i Dveri tražili sutra uvid u izborni materijal.

    Setite se kako je Janković na predsedničkim prebrojao par džakova posle zvaničnih rezultata RIKa i našao da ima nekoliko stotina manje listića nego što je RIK dao Vučiću. Zašto ne bi bili i sada?

    Prosto je nemoguće da neke izborne liste imaju ovoliko malo glasova.

    Comment


    • Vec vidim sutrasnje gde bezite scene

      Comment


      • Pa vrlo moguće. Inače Jankoviću posle otvaranja džakova na preds. nisu dali uvid u ostatak glasova, oni su samo s 25 biračkih mesta prebrojali tada glasove.

        Sledeća šansa na predsedničkim i gradskim izborima 2022. Parlamentarni u međuvremenu mogu biti samo formalnost što verujem da će Vučić raditi da što više razjedini opoziciju i produži svoju vlast.

        Comment


        • Originally posted by P r i n c o n i View Post
          Slazem se, mada mene ne bi zacudilo da i Dveri dodju do tih 5 procenata. Pitanje Kosova se namece kao neko koje ce se konkretnije resavati i bliskoj buducnosti i to ce sigurno proizvesti povecanje skepticizma prema EU u narodu i upravo to bi moglo da pogura Boska iznad crte. Sto se tice Radulovica i Seselja, mislim da su oni definitivno zavrsili sa svojim politickim karijerama.
          Ako se to resi u sledece dve godine, Bosko moze da uzme Vuciceve rusofile i da tako predje cenzus. Sa druge strane, mozda i Seselj sebi namakne vise glasova posto je rekao da ce da napada Vucica ako prizna Kosovo. Obe desnicarske stranke mogu da profitiraju od priznanja Kosova. Ako se to bude odlagalo nakon parlamentarnih, ostajemo na istom.

          Comment


          • Na koju foru jedna vreca g*vana sa trupcem umjesto glave ima pravo da glasa? Je li doticna vreca g*vana i dalje predsjednik/vojvoda/kralj svoje "republike"?

            Comment


            • I Grci bolji od LDP. NDMBG iznad mojih ocekivanja.

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Pa vrlo moguće. Inače Jankoviću posle otvaranja džakova na preds. nisu dali uvid u ostatak glasova, oni su samo s 25 biračkih mesta prebrojali tada glasove.

                Sledeća šansa na predsedničkim i gradskim izborima 2022. Parlamentarni u međuvremenu mogu biti samo formalnost što verujem da će Vučić raditi da što više razjedini opoziciju i produži svoju vlast.
                Verovatno se i sada neki dzak zagubio, ali ne verujem da bi im pomogao da predju cenzus. Realno je ocekivati ujedinjenu demokratsku opoziciju na parlamentarnim izborima, jednostavno to je pitanje opstanka i ko ne zeli od njih saradnju sa Djilasom, Jankovicem i Jeremicem, nema cemu ni da se nada na izborima.

                Originally posted by Ricma View Post
                Ako se to resi u sledece dve godine, Bosko moze da uzme Vuciceve rusofile i da tako predje cenzus. Sa druge strane, mozda i Seselj sebi namakne vise glasova posto je rekao da ce da napada Vucica ako prizna Kosovo. Obe desnicarske stranke mogu da profitiraju od priznanja Kosova. Ako se to bude odlagalo nakon parlamentarnih, ostajemo na istom.
                Morace da resavaju to pitanje, ogroman je spoljni pritisak da se to resi. Mozda nece u celosti za dve godine, ali u dobroj meri hoce. Ja bih Bosku dao prednost jer on direktno ide protiv Vucica, dok Seselj sluzi samo kao jos jedan manipulativni mehanizam vlasti i mislim da je to vidljivo i kod njegove glasacke ciljne grupe sto se manifestovalo kroz prethodna dva izborna rezultata.

                Comment


                • Eno Vucic branio Seselja na konferenciji malopre, ima tu neka caka. Bole mnogo laprda, samo napada Vucica, svi su za njega lopovi, krimosi, jbg ne mozes sa takvim pristupom, kontraproduktivno moze biti.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Po projekcijama, u Italiji, Lega Nord ima više procenata od Berluskonijeve partije i tik je ispod Demokrata. "5 Zvezda" ima monstruozne cifre u Senatu (dostignuće za pokret bez ikakvog političkog cilja i ideje), ali niko nema apsolutnu većinu.

                    Uopšteno, desnica dosta iznad levice, ali između njih "5 Zvezda" bez ikakvog plana i programa.
                    sigpic

                    Comment




                    • Prelazi igru na easy
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Ja nikako ne kapiram da neko moze da glasa za...hmm, pa ne mogu ga nazvaci covjekom, dakle za sljam koji ima onakvu facu

                        I molim vas, ako neko moze da mi objasni kako onaj panj iz Banja Luke moze da glasa u Beogradu? Eee onaj je vec specijalan slucaj... njega i Medojevica iz CG bi mogao da bijem sedam dana nedeljno i da mi ne dosadi... Dodika pogotovo.. bas onako sa merakom

                        Comment




                        • Comment


                          • Vidi ga kako je naucio da duva... godine prakse puzeci po raznih kabineta vjezbajuci drevnu vjestinu poznatiju kao "punes mi u prkno".
                            Last edited by powerslave; 04-03-18, 23:39.

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Ja nikako ne kapiram da neko moze da glasa za...hmm, pa ne mogu ga nazvaci covjekom, dakle za sljam koji ima onakvu facu

                              I molim vas, ako neko moze da mi objasni kako onaj panj iz Banja Luke moze da glasa u Beogradu? Eee onaj je vec specijalan slucaj... njega i Medojevica iz CG bi mogao da bijem sedam dana nedeljno i da mi ne dosadi... Dodika pogotovo.. bas onako sa merakom
                              Njegov glas je bio presudan I nije iz BL već Laktaša

                              Comment


                              • Znaci on se vodi kao drzavljanin Srbije i ima pravo glasa? Ako, ako... j*bi, ne vadi.

                                Comment

                                Working...
                                X