Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izvinjavam se.

    Hteo sam da podelim sa ljudima.

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Napisao sam u jednom od prethodnih postova, Sapicu je za razliku od SNS diplomaca stalo do sugradjana i rezultati stoje iza njega. I sam Djilas je bio iznenadjen kada je pricao prvi put sa njim 2008. godine, godinu-dve nakon toga on je usao u DS. Uostalom rodjeni Novobeogradjanin, boljeg od njega tesko da moze pre svega u smislu funkcionisanje ovog dela grada kao i prepoznavanje potreba gradjana. Spreman je da saslusa argumente normalnih gradjana, otvoren na kritike kao i da izadje u susret. On nedostatak svoje diplome nadoknadjuje sa dobrim namerama, a SNS kadrovi lece svoje komplekse tako sto ce sto vise para da strpaju u svoj dzep. Organizovao besplatne predstave, obilazak Segedina, dodeljivanje novogodisnjih paketica deci i jos hiljade stvari od kojih Novobeogradjani imaju benefite. Ja iako se ne nalazim u tome u smislu ciljne grupe, itekako cenim trud koji ulazu on i ljudi oko njega.
      Nedostaje mu diploma? Pa jedino ako mu je neko prethodno ukrao. Covek ima diplomu privatnog fakulteta koju je stekao kako se obicno sticu na privatnim fakultetima u Srbiji. I nije se samo zadrzao na diplomi. Vec ima i doktorat za koji se sumnja da je plagiran. Da ne govorim o tome da je svojim politickim delanjem sinonim za nepotizam i njegove cuvene odbornicke liste na kojima su mu mama, tata, ostala sira i uza familija, prijatelji i sekretarice. I on je kao neka nestranacka licnost, a prvi na listi posle doktora nauka je clan partije aktuelnog ministra bez portfelja. Nije to medjutim jedini razlog zbog cega je oznacen kao trojanski konj, on je i sam izjavljivao da moze sa svima da pregovara, da bi u kampanji promenio pricu i odbacio mogucnost saradnje sa sns. I svaka mu cast za te beneficije iz opstinske kase koje koristi za samopromociju. Ali namece se pitanje kako si ti dosao do njegovih dobrih namera? Na bazi cega?

      Comment


      • Originally posted by P r i n c o n i View Post
        Nedostaje mu diploma? Pa jedino ako mu je neko prethodno ukrao. Covek ima diplomu privatnog fakulteta koju je stekao kako se obicno sticu na privatnim fakultetima u Srbiji. I nije se samo zadrzao na diplomi. Vec ima i doktorat za koji se sumnja da je plagiran. Da ne govorim o tome da je svojim politickim delanjem sinonim za nepotizam i njegove cuvene odbornicke liste na kojima su mu mama, tata, ostala sira i uza familija, prijatelji i sekretarice. I on je kao neka nestranacka licnost, a prvi na listi posle doktora nauka je clan partije aktuelnog ministra bez portfelja. Nije to medjutim jedini razlog zbog cega je oznacen kao trojanski konj, on je i sam izjavljivao da moze sa svima da pregovara, da bi u kampanji promenio pricu i odbacio mogucnost saradnje sa sns. I svaka mu cast za te beneficije iz opstinske kase koje koristi za samopromociju. Ali namece se pitanje kako si ti dosao do njegovih dobrih namera? Na bazi cega?
        Evo ja ću ti odgovoriti ako nije problem s obzirom da delim mišljenje s Marićem.

        Njegove dobre namere se ogledaju u humanitarnoj organizaciji Budi Human. Najveća hum. organizacija i ono što je bitno, transparentna je. Nadam se da ne veruješ u priču koju propagira ludi Radule da je on to privatizovao zarad njegovih ličnih interesa.
        Onda apropo priče oko SNSa, pa opština Novi Beograd je jedna od 2 opštine u Beogradu gde nije SNS. Druga je Stari Grad gde su se svi udružili osim DJB i napravili koaliciju koju predvodi Bastać. Na NBGD ima podršku Radikala u vidu 3 odbornika i DS je podržao isto to, isto u vidu od 3 odbornika. Znači Šapić je praktično sam pobedio najveće zlo na srpskoj političkoj sceni na opštini koja ima najviše stanovnika u Beogradu.

        Pričaš o nepotizmu, a reci ti meni koja to stranka ili pokret ne forsiraju nepotizam? Ili barem stranačko zapošljavanje ili ti partokratiju? Uostalom na NBGD odlično stvari funkcionišu, to mi tvrde ljudi koji glasaju za Šapića, uglavnom mladi ljudi koji imaju različite ideologije, ali kažu da je na lokalu odličan. A da se vratim na ovo malopre, kod Đilasa na listi je Dijana Vukomanović, 20 godina u SPSu bila. Sanda Rašković Ivić, sušta suportnost, desničarka može se nazvati u ovom nakaradnom sistemu. Onda Borko Stefanović, još jedan ultra levičar. Koja je razlika između njih i Šapića koji zaposli svoju familiju koja radi dobar posao?
        Last edited by Победа; 03-03-18, 00:02.

        Comment


        • Comment





          • 2. na Šapićevoj listi. Više stranaka promenio nego gaća.

            Poenta je da pređe u SNS (u kom i jeste), a Šapić će da jauče kako ga je za srce ujeo i kako je mogao da zna.

            Comment


            • Originally posted by P r i n c o n i View Post
              Nije to medjutim jedini razlog zbog cega je oznacen kao trojanski konj, on je i sam izjavljivao da moze sa svima da pregovara, da bi u kampanji promenio pricu i odbacio mogucnost saradnje sa sns.
              Zasto 2016. godine nije sklopio vlast na lokalu sa SNS-om i vec je tada rekao da ce sa svima da razgovara kako bi ih ispostovao? Isti nastup je imao i tada kao i sada, tada su postojale mnogo jace osnove da se kaze da je Vucicev covek posto se odvojio od DSa i niko nije znao koju igru igra.

              Gleda situaciju drugacije i hoce da porazgovara sa svima, ali to ne znaci da ce da sklopi vlast sa svima. Slusao sam njegovih raznih intervjua i svi su mu manje/vise slicni. Sada je skrajnuo dve opcije, jedna je 100% tacna i u pitanju je DJB. Sveza vest je da je nedavno to bio SNS i videcemo da li je istina. Svi slusaju defetisticku pricu Jove Bakice da su svi isti i da postoje samo Vucic i njegovi trojanci. I da li ces kroz dve godine da verujes da je Sapic trojanac ako ponovo odjebe od SNSa? On ce sebi da ukalja ugled i reputaciju, a i vise puta je govorio da mu je humanitarna fondacija sve i da je za to emotivno vezan sto se vidi po govoru tako da ne verujem da ce da se igra sa tim. Zna kakav smo narod i da bi ljudi krenuli da zaobilaze njegovu humanitarnu fondaciju sto bi za njega bio veliki licni poraz. Uostalom rekao mu je da mu ta fondacija mnogo vise znaci od reprezentativnih uspeha i medalja.

              I bilo bi lepo da dodjes do NBG ili da se od nekog pouzdanijeg izvora koji zivi tamo da se raspitas kako je pod Sapicem.

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Evo ja ću ti odgovoriti ako nije problem s obzirom da delim mišljenje s Marićem.

                Njegove dobre namere se ogledaju u humanitarnoj organizaciji Budi Human. Najveća hum. organizacija i ono što je bitno, transparentna je. Nadam se da ne veruješ u priču koju propagira ludi Radule da je on to privatizovao zarad njegovih ličnih interesa.
                Onda apropo priče oko SNSa, pa opština Novi Beograd je jedna od 2 opštine u Beogradu gde nije SNS. Druga je Stari Grad gde su se svi udružili osim DJB i napravili koaliciju koju predvodi Bastać. Na NBGD ima podršku Radikala u vidu 3 odbornika i DS je podržao isto to, isto u vidu od 3 odbornika. Znači Šapić je praktično sam pobedio najveće zlo na srpskoj političkoj sceni na opštini koja ima najviše stanovnika u Beogradu.

                Pričaš o nepotizmu, a reci ti meni koja to stranka ili pokret ne forsiraju nepotizam? Ili barem stranačko zapošljavanje ili ti partokratiju? Uostalom na NBGD odlično stvari funkcionišu, to mi tvrde ljudi koji glasaju za Šapića, uglavnom mladi ljudi koji imaju različite ideologije, ali kažu da je na lokalu odličan. A da se vratim na ovo malopre, kod Đilasa na listi je Dijana Vukomanović, 20 godina u SPSu bila. Sanda Rašković Ivić, sušta suportnost, desničarka može se nazvati u ovom nakaradnom sistemu. Onda Borko Stefanović, još jedan ultra levičar. Koja je razlika između njih i Šapića koji zaposli svoju familiju koja radi dobar posao?
                Jel si ti svestan da svojim postom opravdavas uriniranje po principu akademske cestitosti? Opravdavas nepotizam? Postoje li za tebe neki moralni i eticki kodeksi, ili ces uvek naci opravdanje u tome da i drugi to rade? Koji to drugi? Kome odbornicku listu cini porodica i sekretarice?

                Ja humanitarnu organizaciju nisam ni pominjao, ali je cinjenica da je privatizovao i iskreno ne verujem u dobre namere osobe koja za mene nema nikakav integritet zbog svega prethodno navedenog. Sto se mene tice, ja bih sve te organizacije ukinuo i zabranio da razni likovi stoje na ulicama i skupljaju kao nekr priloge. Drzava je ta koja bi tu obavezu morala da preuzme na sebe i obezbedi novac za bolesnu decu i ostale.

                On nije u koaliciji sa sns, ali jeste sa radikalima, a meni je to sve isto. Prvi covek na listi mu je u stranci aktuelnog ministra poznatog po of sor aferama i nemoj mi reci da je to slucajnost i da nikakva konekcija ne postoji.
                Last edited by Lion; 03-03-18, 00:50.

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Zasto 2016. godine nije sklopio vlast na lokalu sa SNS-om i vec je tada rekao da ce sa svima da razgovara kako bi ih ispostovao? Isti nastup je imao i tada kao i sada, tada su postojale mnogo jace osnove da se kaze da je Vucicev covek posto se odvojio od DSa i niko nije znao koju igru igra.

                  Gleda situaciju drugacije i hoce da porazgovara sa svima, ali to ne znaci da ce da sklopi vlast sa svima. Slusao sam njegovih raznih intervjua i svi su mu manje/vise slicni. Sada je skrajnuo dve opcije, jedna je 100% tacna i u pitanju je DJB. Sveza vest je da je nedavno to bio SNS i videcemo da li je istina. Svi slusaju defetisticku pricu Jove Bakice da su svi isti i da postoje samo Vucic i njegovi trojanci. I da li ces kroz dve godine da verujes da je Sapic trojanac ako ponovo odjebe od SNSa? On ce sebi da ukalja ugled i reputaciju, a i vise puta je govorio da mu je humanitarna fondacija sve i da je za to emotivno vezan sto se vidi po govoru tako da ne verujem da ce da se igra sa tim. Zna kakav smo narod i da bi ljudi krenuli da zaobilaze njegovu humanitarnu fondaciju sto bi za njega bio veliki licni poraz. Uostalom rekao mu je da mu ta fondacija mnogo vise znaci od reprezentativnih uspeha i medalja.

                  I bilo bi lepo da dodjes do NBG ili da se od nekog pouzdanijeg izvora koji zivi tamo da se raspitas kako je pod Sapicem.
                  Jovo Bakica sam jedino slusao u Oljinim emisijama izmedju ostalog i u ovoj koju je snimila pre koji dan. Ne znam sta je sve govorio izvan ove poslednje emisije, ali u toj emisiji je jasno propagirao Patkice. Tako da ja ne propagiram njegove price, niti se slazem sa svime sto je izneo u emisiji. A vec sam u prethodnom postu napisao sta mislim o tome sto nije sklopio koaliciju sa sns, ali jeste sa radikalima.

                  Comment


                  • Originally posted by P r i n c o n i View Post
                    Jel si ti svestan da svojim postom opravdavas uriniranje po principu akademske cestitosti? Opravdavas nepotizam? Postoje li za tebe neki moralni i eticki kodeksi, ili ces uvek naci opravdanje u tome da i drugi to rade? Koji to drugi? Kome odbornicku listu cini porodica i sekretarice?

                    Ja humanitarnu organizaciju nisam ni pominjao, ali je cinjenica da je privatizovao i iskreno ne verujem u dobre namere osobe koja za mene nema nikakav integritet zbog svega prethodno navedenog. Sto se mene tice, ja bih sve te organizacije ukinuo i zabranio da razni likovi stoje na ulicama i skupljaju kao nekr priloge. Drzava je ta koja bi tu obavezu morala da preuzme na sebe i obezbedi novac za bolesnu decu i ostale.

                    On nije u koaliciji sa sns, ali jeste sa radikalima, a meni je to sve isto. Prvi covek na listi mu je u stranci aktuelnog ministra poznatog po of sor aferama i nemoj mi reci da je to slucajnost i da nikakva konekcija ne postoji.
                    Je l' mi možeš dati odborničku listu za opštinu Novi Beograd pošto tvrdiš to? Ja nisam nigde našao da je on zaposlio porodicu. Onda, ja nigde ne opravdavam, nego govorim da ima i u drugim strankama. Opet, daj mi dokaz za njegovu listu na opštini NBGD da mu je tamo cela familija. Pritom pričamo o politici, kakav moral i kodeks očekuješ tu, gde ti živiš?

                    Što se tiče diplome, iskreno me boli kurac. Ja ću završiti državni fakultet pošteno, ali nemam kompleks da uriniram po ljudima koji nemaju završen fakultet ili imaju privatan. Na kraju dana se gleda onaj ko zna da radi i ima znanje, a ne diploma. Glasaj za Ivicu Dačića jer ima 10 prosek na FPNu ili za Šešelja jer je jelte doktorirao najbrže.

                    Znači ti bi zabranio humantiarne organizacije i dao državi da se stara o bolesnima, a pošto ona nije sposobna (dokazano već xy godina) onda ti ljudi da umiru jer si im ti zabranio? Ovo je već fašistički, pazi ti da ukidaš nekome pravo da skuplja novac. Sram te bilo.

                    Pa tebi je u niku bilo jedno vreme DJB, a vamo pričaš da ti smeta koalicija s radikalima na lokalu, a predsednik DJB bio ministar kod Vučića. Šta sve neću čuti. I da ti ponovim, Dijana Vukomanić je na listi Đilasovoj, a bila je 20 godina u SPSu visoki funkcioner, bivša ministarka prosvete, a potpredsednica ili vrh sam Narodne Stranke Vuka Jeremića koga si ti držao na avataru. Tako da nemoj da lažno morališeš ovde.
                    Last edited by Победа; 03-03-18, 01:08.

                    Comment


                    • Daj, nastavite diskusiju u temi za politiku. Ima nas na forumu kojima puca ona stvar za izbore u Srbiji

                      Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        Daj, nastavite diskusiju u temi za politiku. Ima nas na forumu kojima puca ona stvar za izbore u Srbiji
                        Puca ti ona stvar kako ce deca da ti odrastaju i u kakvoj ce sredini da zive...
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Puca ti ona stvar kako ce deca da ti odrastaju i u kakvoj ce sredini da zive...
                          A ovim pisanjem na forumu ce se to bas resiti. Radite nesto konkretno - manje onlajn kenjanja a vise stvarnog zalaganja i truda i rada. I mozda se onda nesto i promeni i mozda nam onda svetlija buducnost za decu i dodje.
                          Last edited by Sandugp; 03-03-18, 08:05.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Vala on je jedan od retkih kome je i dozvoljeno da mu puca...em zivi i radi u SAD, em je iz CG.

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              A ovim pisanjem na forumu ce se to bas resiti. Radite nesto konkretno - manje onlajn kenjanja a vise stvarnog zalaganja i truda i rada. I mozda se onda nesto i promeni i mozda nam onda svetlija buducnost za decu i dodje.
                              Naravno da se pisanjem nece nista promeniti, nijedan diktator nije otisao sa vlasti tako sto je lepo zamoljen da ode. A sto se tice zadnje recenice batali ovo mozda. Nece nasoj deci biti bolje u bilo kojoj varijanti. Moze samo isto ili gore. Moja kcerkica vec par godine ide na nemacki i engleski, zena vec sada planira da je salje kod njenih u Ameriku ili Nemacku a nema jos ni 8 godina.

                              Comment


                              • Originally posted by skeptik View Post
                                Naravno da se pisanjem nece nista promeniti, nijedan diktator nije otisao sa vlasti tako sto je lepo zamoljen da ode. A sto se tice zadnje recenice batali ovo mozda. Nece nasoj deci biti bolje u bilo kojoj varijanti. Moze samo isto ili gore. Moja kcerkica vec par godine ide na nemacki i engleski, zena vec sada planira da je salje kod njenih u Ameriku ili Nemacku a nema jos ni 8 godina.

                                Ovo sam ja pisao jos na proslim izborima, kad su posle izbora studenti organizovali protest(na kojima sam bio od prvog dana, kao i jos neki odavde sa foruma). Pa su svi pisali, necemo mi njega tako da skidamo sa vlasti, cekaj izbore pa cemo onda...


                                Inace ovo vam je pametno, svi cemo mi polako koji zelimo dobro svojoj deci. Ova sredina ovde je bolesna, za podizanje dece.


                                Inace ovako se finansira Soroseva stranka.
                                [Youtube]https://youtu.be/ldFrG8DFZs4[/Youtube]
                                Neverovatna kampanja, trebalo je milione izdvojiti za tako nesto, a to bez naseg druga Sorosa ne bi mogli.
                                Last edited by Brian McShtull; 03-03-18, 09:35.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X