Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Konkretno on neće priznati nezavisno Kosovo nego će dopustiti Kosovu da dobije stolicu u UN. To je sve što trenutno zapad traži od njega i dobiće, samo je pitanje vremena. On odugovlači jer zna da mu je to kraj, posle toga neće biti koristan nikome.
      Gresis. Pravno-obavezujucim sporazumom ce se regulisati spoljna granica izmedju ostatka Srbije i Kosova jer Srbija ne moze da udje u EU ako ima neresenih granicnih problema. AV kad bude nosio licnu kartu Srbije u Brisel mora da kaze gde su granice Srbije juzno, do Kosova ili Crne Gore. To se ovim pravno-obavezujucim sporazumom resava. Druga stvar, ovim sporazumom Srbija ce biti u obavezi da ne blokira ulazak Kosova u EU, a clanice EU mogu biti samo nezavisne drzave i clanice UN. Jasno je u kom pravcu ide brod na celu sa Vucicem.

      Comment


      • Sapic i Djilas su u odlicnim odnosima. Skoro gostovali na Balkan info nahvalili jedan drugog. Cak je Sapic otisao iz DS-a kad je Djilas napustio stranku tako da verujem da ako dodje do neke moguce koalicije opozicije Sapic i Djilas ce ici zajedno, ali opet nedovoljno ce sve to biti. Imace Vucic oko 42 i Dacic jedno 6-7 i to je to. Ja verujem da kad bi Seselj presao cenzus sigurno bi usao sa Vucicem u dil.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          Gresis. Pravno-obavezujucim sporazumom ce se regulisati spoljna granica izmedju ostatka Srbije i Kosova jer Srbija ne moze da udje u EU ako ima neresenih granicnih problema. AV kad bude nosio licnu kartu Srbije u Brisel mora da kaze gde su granice Srbije juzno, do Kosova ili Crne Gore. To se ovim pravno-obavezujucim sporazumom resava. Druga stvar, ovim sporazumom Srbija ce biti u obavezi da ne blokira ulazak Kosova u EU, a clanice EU mogu biti samo nezavisne drzave i clanice UN. Jasno je u kom pravcu ide brod na celu sa Vucicem.
          Pa da, ali neće zvanično priznati Kosovo kao državu. Kao što recimo Istočna Nemačka i Zapadna se nisu priznale, ali su prihvatile postojanje, granice itd.

          Comment


          • To je de facto priznanje nezavisnoti, a ovaj primer Istocne i Zapadne Nemacke ti nije dobar. Mrzi me sada da ti objasnjavam jer me umor polako hvata ali mozes da procitas na netu par tekstova na tu temu.

            Comment


            • Comment


              • Voleo bih samo da cujem koji to znacajni ekonomski parametar ide u korist Slobi i SPSu u drugoj polovini devedesetih u poredjenju sa Demokratama. Ekonomija nam je procvetala nakon 5. oktobra, belezi se rast BDPa dok ekonomski rast varira ali je uglavnom u plusu, povecana nam je medjunarodna razmena i primetan je rast stranih investicija. Pogledas samo koliko je stranih kompanija uslo u privatni sektor i sve ce ti biti jasno. I to nije zasluga politicke elite koja se stalno pojavljivala na tvu nego njihovih kadrova iz stranke koji su bili postavljeni na visokim funkcijama. Kao sto rekoh, strucni i obrazovani ljudi.

                Comment


                • Originally posted by skeptik View Post
                  To je de facto priznanje nezavisnoti, a ovaj primer Istocne i Zapadne Nemacke ti nije dobar. Mrzi me sada da ti objasnjavam jer me umor polako hvata ali mozes da procitas na netu par tekstova na tu temu.
                  Verujem, moram priznati da nisam upućen toliko u to.

                  Inače slažem se da je de facto, ali ja sam rekao da zvanično neće. On je još trebao biti optužen za izdaju ako postoji tako nešto u našem pravnom sistemu zbog potpisivanja briselskog sporazuma.

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by MarkoNFL View Post
                      Sve ovo što je Milošević rekao je on sam uradio i desilo se za vreme njega. Apsolutno sve.

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Sve ovo što je Milošević rekao je on sam uradio i desilo se za vreme njega. Apsolutno sve.
                          Našao se u takvoj poziciji.

                          Kao I svetski rat.

                          Comment


                          • Comment


                            • SNS osnovan u hotelu Ric u Parizu. Ko se seća.

                              Comment


                              • Marko ne moraš pet postova za redom pisati.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X