Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post
    Slazem se sa ovim sto si napisao uz napomenu da ce glasati za Sapica na ovim izborima.
    Sapic trenutno jedini prica nesto konkretno. Ostalima je cilj da omalovazavaju ostale stranke. Covek nije imao kampanju, spot, bilborde, nije ni on cvecka da se razumemo ali je najmanje prljav od svih. Da zivim u BG-u sigurno bih glasao za njega, a nadam se da ce se nekad i kandidovati za parlamentarne izbore.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Nema potrebe da lazes, glasaj za kog hoces, ali nema potrebe da lazes.

      Dobar je Sapic, samo sto sam ja strucniji i obrazovaniji od njega. To sto je juce kupio diplomu i nalickao se, ne znaci da nesto zna. I nije ni cudo sto samo cuti, bolje bi mu bilo da ne progovara uopste.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Nema potrebe da lazes, glasaj za kog hoces, ali nema potrebe da lazes.

        Dobar je Sapic, samo sto sam ja strucniji i obrazovaniji od njega. To sto je juce kupio diplomu i nalickao se, ne znaci da nesto zna. I nije ni cudo sto samo cuti, bolje bi mu bilo da ne progovara uopste.
        Koga i šta lažem?

        Comment


        • Meni je Sapic neubedljiv, politicar u pokusaju ... pricao sam o tome da se ne ponavljam. U svakom slucaju bolje je glasati za njega nego za Vucica.

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Meni je Sapic neubedljiv, politicar u pokusaju ... pricao sam o tome da se ne ponavljam. U svakom slucaju bolje je glasati za njega nego za Vucica.
            Jesi, ja sam skeptičan što se tiče njega jedino oko toga da li će praviti koaliciju sa SNS. U poslednje vreme tvrdi da neće, svakako očekujem da SNS sa socijalistima imaju većinu.

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              Meni je Sapic neubedljiv, politicar u pokusaju ... pricao sam o tome da se ne ponavljam. U svakom slucaju bolje je glasati za njega nego za Vucica.
              Pa on ce u koaliciju s naprednjacima, zivi bili pa videli.
              Demokrate su vec bile(tu racunam i Djilasa), oni su i postavili ovaj lopovski sistem za njih glasati je isto kao glasati i za Vucica ne vidim ja tu razliku.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Beli ce da spusti 2-3 liste ispod cenzusa, kakav idiot. Moci ce SNS sam ili ce im mozda trebati pomoc SPS-a. Voleo bih da tu i upadnu Radikali, jer ce im opadati rejting i bice na granici cenzusa za parlamentarne. Oni su samo Demokratama opozicija i tako se ponasaju 28 godina, jebes to. Jedino ce da udare po Vucicu kada prizna Kosovo.

                Djilas pravi u poslednje vreme poteze koje ne bi nijedan politicar, suocava se sa njegovim kriticarima u emisijama a i ponudio je pet mandata NDM BGD sto su oni odbili(gde bi oni imali slobodu, a ne da zastupaju Djilasove interese). Nemam ja licno nista protiv njih, ali me nervira ta selekcija da si ili opozicija ili si Vucicec trojanac gde sredina ne postoji. A realnost je takva da ko god iskoci kao neutralan i prihvatljiva opcija gradjanima, da ce ga gadjati sa spinovima da je neciji pijun. Da je NDM BGD prihvatio Djilasovu ponudu, onda bi isao spin da su oni Djilasovi pijuni.

                Originally posted by Adam The Llama View Post
                Nema potrebe da lazes, glasaj za kog hoces, ali nema potrebe da lazes.

                Dobar je Sapic, samo sto sam ja strucniji i obrazovaniji od njega. To sto je juce kupio diplomu i nalickao se, ne znaci da nesto zna. I nije ni cudo sto samo cuti, bolje bi mu bilo da ne progovara uopste.
                Sapic za razliku od tebe zna sa ljudima, spreman je da slusa sugradjane i da im izlazi u susret, sa druge strane to je tebi veliki minus tako da dzaba ti diploma.

                Naravno da nije cvecka i da je krsio Zakon, ali kod njega za razliku od drugih vidis da ima ljudskost i da mu je stalo pre svega do opstine Novi Beograd. Uopste ne sumnjam da ti verujes da on zloupotrebljava njegovu Humanitarnu fondaciju.

                Btw, danas SNS slao flajere koji su bas zesce blatili Aleksandra Sapica. Zgrozio sam se od same slike. WC solja, a iznad isecena slika kada je on bio vaterpolista i ne mogu da se setim sta jos. Mnogo gadna slika. Sa druge strane bilo je par telefonskih poziva od strane osoba koje su se predstavljale da su clanovi Djilasovog staba i pitali za koga ce da glasaju. Prosle godine su tokom izborne tisine lepili flajere Sase Jankovica i ne mogu da se setim sta jos. Oni ce da budu sve gori i gori na sledecim izborima, ali ce isto tako i narod da bude tako da ocekujem proteste nakon izbora ukoliko bude nepovoljnih rezultata po opoziciju. Sto su oni gori, tako ce da reaguju i opozicioni glasaci.

                Comment


                • Zbog toga sto su nam svi isti nam se ponavljaju devedesete. Ekonomske cifre su na strani Demokrata od 2000-2008(GDP, ekonomski rast, medjunarodna razmena), a pritom se u tom periodu otcepila Crna Gora sto se itekako odrazilo na nacionalnu ekonomiju te godine. Njima je i nakon 6 godina kriva prethodna vlast za rezultate koje oni beleze u poslednjih sest godina. A i ma sta god pricali o Demokratama oni su pred svoj kraj u poslednji uspeli da podignu GDP i krenuli smo ponovo da belezimo ekonomski rast. U mnogo tezim uslovima mi smo se oporavili, a SNS kada je situacija bila bolja i kada je jaci talas krize prosao nije ni uspeo to da nadmasi nego je samo u najboljem slucaju uspeo da izjednaci. Oni ce i dalje da krive prethodnu vlast, oni svoju nesposobnost tako krive a koliko to dugo traje vidi se da pate od kompleksa nize vrednosti. Tako da kod mene nema nikakve dileme koga bih birao izmedju te dve stranke. Sa jedne strane imas kvalitetne kadrove sa zavrsenim fakultetima, sa druge gomila iskompleksiranih i ''krezubih'' idiota sa laznim diplomama i nimalo ljudskosti u sebi. Razlike su svakako mogle da se primete ovih dana u emisijama. Predstavnik iz SNSa primitivac koji upada u rec i koji bi da se svadja i najgori akteri u studiju, predstavnik bilo kojih Demokrata je naspram njega miran i stalozen.

                  Smatram da ne treba puno da bi aktuelna vlast pala, ali moraju da se poklope neke stvari. Pod jedan da Vucic prizna Kosovo i da na taj nacin izgubi barem trecinu glasaca koji ce da se razbeze kod opozicije. Drugo da dodje do ujedinjenje Demokrata ciji novi predsednik ce da bude neko ko do sada nije procitan i iskompromitovan. Ne verujem da ce svi da se vrate u jednu stranku, pre bih rekao da ce na sledecim parlamentarnim izborima vise stranaka da budu u predizbornoj koaliciji sa DSom. Licno mislim da je 2022 dobra sansa da se desi pad aktuelne vlasti.
                  Last edited by Ricma; 02-03-18, 22:09.

                  Comment


                  • Šta mislite ko će imati više glasova Beli ili patkice? I ima li neko od njih šanse za cenzus?
                    Last edited by mark !t zer0; 02-03-18, 22:00.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Slazem se sa Maricem oko Sapica. Ako vi mislite da ste strucniji od njega, izvolite pa izadjite na izbore. Ne znam da li je kupio diplomu, ali i da jeste zasto ga osudjivati? Pa pola u SNS-u je zavrsilo privatne fakultete i kupilo diplome. Covek zna sta prica, i dobro taktizira, ide na finjaka, bez nekih svadja i rasprava, tu kupuje sebi glasove. Uzece opet on NBG, a mislim da on ima neki dil sa radikalima. Sns ce upasti u SPS-om i dobice jos koji procenat od ovih sto nisu presli cenzus tako da ce opet vladati naredne 4 godine...Djilas je uspeo da sa 16.8 % po procenama kladionica za par dana padne na svega 15. Sta je razlog nemam pojma.

                      @mark ma Beli ce imati max 3%, opao je njemu rejting a i nije imao kampanju. Verujem da vecina ljudi i ne zna da se kandidovao.
                      Last edited by bice; 02-03-18, 22:01.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Beli je Vucicev, cim je on izasao u Informeru na naslovnoj strani, sve je jasno kao dan.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Nema nikakvog konkretnog dila sa Radikalima. Mogao je Sapic na NBG da formira vlast sa SNSom, ali je smatrao da su Radikali i SPS bolje opcije. Peta stranka koja je presla cenzus je DJB, a oni su od pocetka neke stvari osporavali i napravili zbog Radula sranje. Nema tu sta puno da se prigovori Sapicu, vidi se da se radi na lokalu, u junu prosle godine je nova ulica pustena u promet tj da kazem produzena ulica Nikole Dobrovica. Opstina je itekako funkcionalna, nema velikih kikseva i da kazem zastoja na putu. Ulice se raskopavaju i renoviraju planski, cim krocis na tlo NBG vidis da je organizacija na mnogo visem nivou nego u ostatku grada. Opozicija moze tu samo da plasira spinove i da osporava Sapicev rad, a vala to sto on radi niko od ovih nije u stanju da uradi.

                          A vec 2016. godine je krenuo da se provlaci taj spin da je Sapic trojanac.

                          Comment


                          • Ne znam koliko ti je ovo predjenje sa SNS diplomcima afirmativno za Sapica. A sto se tica Vucica njega sa vlasti moze da skloni samo narod na ulici a za to mora da bude jak povod. Opozicija ovako razjedinjena i slaba nema sanse.

                            Comment


                            • Originally posted by MareLFC View Post
                              Beli je Vucicev, cim je on izasao u Informeru na naslovnoj strani, sve je jasno kao dan.
                              I ja sam mislio, ali sam hteo da čujem drugu stranu i odslušao njegov intervju na balkan info. Sada sam ipak blize strani da nije.

                              Uostalom pozvao je sve da izadju na izbore i da ne zaokruze broj jedan.

                              Comment


                              • Nije Beli Vucicev 100%. Muka mi je od tih prica, za sve liste su bar jednom rekli da su njegove. Ja cu glasati za njega, glasao sam i na proslim izborima, ostala mi je opcija ta ili prazan listic. Ostali ne dolaze u obzir, eto razmisljao sam se malo i oko Sapica.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X