Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Sto rece jedan... "Došli smo do toga da treba da se osećamo kao ludaci što smo uopšte pomislili da postoji mogućnost da predsednik ima tv duel sa nekim drugim političarem."

    tt
    Apsolutno. Necemo mi to doziveti, a kako stoje stvari nece ovaj ni sici, a mozda negativno al mislim da nece ni sici dok zapad ne zeli da ga skine, pa bude nesto slicno prici Milosevic.

    EDIT: Al kad narod nece, ne zna, ili koja god opcija da ga skine i da bude strasnog pritiska kao u Rumuniji recimo, a drugi problem je sto i Evropi odgovara, a Evropa kaze da su mediji slobodni, predsednicki izbori cisti, onda je greska nas kao naroda sto je on tu.
    Last edited by Seoski Terminator; 01-03-18, 12:12.

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      Razumemo se Ganac. Samo mi je smesno kad neko nekom nesto spocitava iz opste kulture a ne zna elementarne stvari. A Ustav jeste najvisi/najvazniji pravno-politicki akt svake drzave, tu nema dileme.
      Ja to ne bih nazvao spocitavanje, bolje je to nazvati dobrim delom. Izdvojio sam svoje vreme i ukazao ti na gresku koja je rezultat elementarnog neznanja o onome o cemu si pokusao da drzis predavanja drugima. Imas vrlo pogresan pristup kada ti neko ukaze na gresku. Niko ne zna sve, a od svake osobe imas priliku da naucis nesto novo, nesto sto nisi znao. Iskoristi to, mani se sujete. Bolje da te neko na internetu ispravi, nego li da se uzivo pred drugima blamiras lupetanjem kako je ustav zakon. I ne samo da ne znas sta je ustav, nego je vrhunac paradoksa da ne znas ni kada se taj ustav pise velikim slovom. Pa si nakon neuspelih predavanja o ustavu, krenuo meni da drzis predavanja u kojima si etimologijom dosao do zakljucka da je predsednik Vlade RS isto sto i ministar bez portfelja. Posle svega ovoga, vrlo sam skeptican da ti ja mogu vise pomoci, tako da sam zavrsio sa repliciranjem.

      Comment


      • Ti si svoje elementarno neznanje pokazao time da ne znas da premijer vodi poreklo od prvi ministar na cemu se zasnivalo tvoje objasnjenje sto sam ti i objasnio, i za to pristojan covek kaze hvala. I pomenuo si Anu Brnabic by the way. Skepticnost prepusti meni jer ja sam ipak skeptik po prirodi ali ti mogu pomoci ako zelis, ponekad. Nisam ni ja sveznajuci.

        Comment


        • Dobro je da je Skeptik priznao da nije sveznajuci. Vec sam se zabrinuo za njega.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Sujeta je teska stvar, teska...ja se pravim pametan non stop, al kad me neko obori argumentima i cinjenicama,teskom mukom al priznam

            Comment


            • Naravno da nisam Sandu, pravim i ja greske u koracima.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                On ako je predsednik, trebao je da da ostavku ili da zamrzne svoje članstvo u SNS-u da bi to iole ličilo na demokratskog predsednika... predsednika svih građana (ne člana DS jer ni Bota to nije radio - njemu na čast).
                Ono što meni smeta (generalno) jeste da ko god da dođe na neku vlast od MZ pa naviše, kao po defaultu govori kako prethodnik nije ništa dobro uradio i kako će on sve da menja. Jbmmu pa valjda se može naći bar jedna dobro odrađena stvar, pa makar to bilo i obavezno korišćenje kondoma kada jebu ovaj narod.
                Balkan brale....Mada nečuh jedino Šapića da je "pljuvao" prethodnike.

                Što se pak ove diskusije Skeptika i Princonija tiče...
                Hm...prvi ministar - prvi među jednakima.
                Ustav najviši pravni akt ...
                Dve neuporedive stvari...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by skeptik View Post
                  Naravno da nisam Sandu, pravim i ja greske u koracima.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • A sto se cini od ove zime,tacno ce mi one masline pocrkat na selo i palma jedna,kukavica jedva je proslu zimu prezivjela.

                    Comment


                    • Užas.
                      Sinoć sam čak i kombinaciju otkazao!

                      "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Balkan brale....Mada nečuh jedino Šapića da je "pljuvao" prethodnike.

                        Što se pak ove diskusije Skeptika i Princonija tiče...
                        Hm...prvi ministar - prvi među jednakima.
                        Ustav najviši pravni akt ...
                        Dve neuporedive stvari...
                        Šapić i Đilas u ovoj kampanji ne pljuju protivnike. Doduše veće poverenje imam u Šapića jer ne obećava kule i gradove kao svi ostali. Ovih dana sam ga slušao baš dosta, Balkan Info, N1, Prva itd. i veoma sam zadovoljan s onime šta je pričao. Videćemo, ima vremena do nedelje

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Šapić i Đilas u ovoj kampanji ne pljuju protivnike. Doduše veće poverenje imam u Šapića jer ne obećava kule i gradove kao svi ostali. Ovih dana sam ga slušao baš dosta, Balkan Info, N1, Prva itd. i veoma sam zadovoljan s onime šta je pričao. Videćemo, ima vremena do nedelje
                          Ma ima vremena al bice vrv sipak,spojice se Sapa i Djiki posle i ako nakupe 30 posto bice dobro..a ovaj psiho ce nakucati 43/44 i onda ce onaj "preposteni"bucko iz SPS da ga podrzi i eto nama opet Malog ili mozda nekog iz SPS ako se budu medjusobno ucenjivali oko podrske

                          Comment


                          • Glasajte za Milicu zavetnicu,nista zensko nemate na politickoj sceni.Mala je opasna,prava zmijica treba joj dat sansu.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Ma ima vremena al bice vrv sipak,spojice se Sapa i Djiki posle i ako nakupe 30 posto bice dobro..a ovaj psiho ce nakucati 43/44 i onda ce onaj "preposteni"bucko iz SPS da ga podrzi i eto nama opet Malog ili mozda nekog iz SPS ako se budu medjusobno ucenjivali oko podrske
                              Nažalost, mislim da si u pravu. Jedno 6-7% SNS će uzeti preko izmišljenih glasača pošto već ljudima koji ne postoje ili su umrli šalju pozive za glasanje. Neka nas jebu još 4 godine.

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                .
                                Hm...prvi ministar - prvi među jednakima.
                                Ustav najviši pravni akt ...
                                .
                                A moze i ovako:
                                Prime Minister - vodja ministara
                                Ustav najvazniji pravno-politicki akt

                                Comment

                                Working...
                                X