Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne, dao si los primer jer ne kapiras da je premijer u osnovi ministar. Naucices vremenom.

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      http://informer.rs/vesti/politika/37...ica-1519856984

      Hahahahahah, pa ovo je neverovatno.
      Kako je hrabar mali Alek . Posle herojskog odlaska u Hrvatskoj, sada ce se obracunati i sa fasistom Boskom

      Originally posted by skeptik View Post
      Ne, dao si los primer jer ne kapiras da je premijer u osnovi ministar. Naucices vremenom.
      Ja termin premijer nisam ni upotrebio
      Last edited by Lion; 28-02-18, 23:29.

      Comment


      • Bogami, nije šala.

        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Bogami, nije šala.

          Zajebano...

          Ni kod nas nije prijatno

          Screenshot_2018-03-01-08-01-49.jpg

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • Daj, Bane, ne zezaj - u Sjenici na +1 idu na plazu da se suncaju i plivaju.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Nije toliko strasno, nema vetra sto je najbitnije.
              Mnogo je gore 0 sa vetrom, nego -10 bez vetra
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Nije toliko strasno, nema vetra sto je najbitnije.
                Mnogo je gore 0 sa vetrom, nego -10 bez vetra
                Slazem se, ovo je bilo iz kreveta, izgleda opasno, ali sam se iznenadio kada sam izasao napolje.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Nije toliko strasno, nema vetra sto je najbitnije.
                  Mnogo je gore 0 sa vetrom, nego -10 bez vetra
                  Slazem se. Jedno kratko vreme sam ziveo u Moskvi i imao sam obicaj da izadjem uvece da prosetam a napolju -22. Uopste nisam imao taj osecaj hladnoce.

                  Comment


                  • Nije to nista kod nas bilo -20 tokom noci sada je prihvatljivih -9. Jutros Mark kada si ti ono postavljao bilo - 17.
                    Opet mislim da ce jos ova nedelja, tacnije do subote biti ovako zeznuta i posle se opet temperatura vraca na 10ak stepeni.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Neka, neka... zima je zdrava Kad je zima, nema buba i ostalih gamadi da gmizu okolo... ljepota

                      Ovamo je bilo hladno jedno dva mjeseca.. Sad je ok... ide od -7 do 7.. cak je zadnjih nekoliko dana bilo i po 10-12 stepeni u toku dana. Dosta ti je dukserica kad izadjes napolje.. tj makar dok je sunca.

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        i dje je Boško jutros? Što sam ja ustao pre 9? Ee živote, lažna dojavo
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Upravo citam.
                          https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1364222

                          Comment


                          • Sramota je za trenutnu vlast sto smo u regionu na samom dnu po ekonomskim parametrima i sto je jedan od njihovih glavnih argumenata da je prethodna vlast losa.Zivelo se dobro, dok i nas nije zahvatila SEKa. Uporediti tada kakva je bila potrosacka korpa, a kakva je tokom svih 6 godina od kada je SNS na vlasti. Sramota je sto nije napravljen ekonomski pomak sa novom vlascu. Ja nemam nikakvog dvoumljenja oko toga da li bi u ovom periodu stojali ekonomski bolje da je i DS vlast. Ko god da je dosao na vlast 2008, prosli bi smo svakako lose zbog globalnih trendova. Dolazak SNSa je najvise pripomogla losa ekonomska situacija cele nacije. To sto je narod njih izglasao mozda ce jednog dana da se meri kao da su glasali Milosevica. Iako nisam fan demokrata, ali zbog ovih odvratnih spodoba koji su bili pre i posle njih voleo bih da nas EU uzme pod svoje i da nas malo disciplinuju. Bas zbog svega ovoga sto se desava u poslednjih 6 godina treba da budemo pod tudjom regulativom.

                            Za Kosovo ne krivim nikog konkretno, jer je svako prenosio taj problem na njihove sledbenike. Svako je problem Kosova zaturao pod tepih i taj problem je postao sve veci i veci. Mi od pocetka XXog veka nismo vecinski narod tamo i samo smo ga postepeno gubili. Vucica ce kao i Milosevica da sjebe Kosovo i opozicija ce da iskoristi to.

                            Comment




                            • hahahhaha, Bosko je hit, snimio film covek. Ja nemam pojma, dal su ga namestili, ili on pravi dramu, izmislja, stvarno nemam pojma.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Vučić: Do 2023. kanalizacija za sve i prva linija metroa

                                Kakav je prorok bio Zoran Radmilovic.

                                Comment

                                Working...
                                X