Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by limun View Post
    Sta mislite, kada bi recimo na vlast dosao neko ko je skroz cist i kome je jedini cilj poboljsanje zivota u Srbiji, da li bi to bilo dobro za Srbiju ili ne?
    Jbg ,glupo da pricamo o utopiji Limune,pre ce Liverpul biti prvak u PL

    Comment


    • Originally posted by Nerealan View Post
      gde si mark it, koliko ti života imaš? Stalno te nešto banuju sa raznih naloga
      Gde si ti burazeru, nema te da cestitas novim vladarima h2h lige na pobedi.

      Ja sam ideja, a ideju ne mogu da banuju. Nalozi su nebitni.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Gde si ti burazeru, nema te da cestitas novim vladarima h2h lige na pobedi.

        Ja sam ideja, a ideju ne mogu da banuju. Nalozi su nebitni.
        hahha...daleko od lidera ..al Limunelo ves digao pa uneste pometnju ko ce u KO fazu inace bi odavno samo bili posmatraci u H2H

        Comment


        • Fiskni je l' si spreman da nam Uroš nametne avatar

          Comment


          • Čestitam tebi i kiselom, uhvatili ste nas u padu forme. Čestitke i gospodi

            Znači i ja sam ideja
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Sto je najjace fiksni ceka i od mene avatar, kapiram koliko dobro prognozira da je njegov avatar rezervisan za narednih 5 godina.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Fiskni je l' si spreman da nam Uroš nametne avatar
                Mislis one roze "oklagije" moze.al polako nije tu jos gotovo

                Markane ti si blizu jbg Kristiansen da ne napravi ono ,plus one stative bilo bi drugacije ali ni to jos nije gotovo ,al uvek sam ja spreman no problem

                Comment


                • Originally posted by limun View Post
                  Sta mislite, kada bi recimo na vlast dosao neko ko je skroz cist i kome je jedini cilj poboljsanje zivota u Srbiji, da li bi to bilo dobro za Srbiju ili ne?
                  Videcemo kada Beli Preletacevic dodje na vlast.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Pola vas ovde pljuje po Vučiću, a isti ti će glasati za njega. #samokazem

                    Isto ko kod nas u RS, svi pljuju po Dodiku, Dodik ovo, Dodik ono, dođu izbori SNSD 50% glasova.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Jel ovo stvarno ili fotoshop...


                      "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • Originally posted by Tarantula View Post
                        Pola vas ovde pljuje po Vučiću, a isti ti će glasati za njega. #samokazem

                        Isto ko kod nas u RS, svi pljuju po Dodiku, Dodik ovo, Dodik ono, dođu izbori SNSD 50% glasova.
                        Ovde sumnjam, ali si u pravu. Moji kada odu u selo, tamo uglavnom ljudi pljuju po Vučiću. Kada ih pitaš za koga glasaju, za Vučića jer nema niko drugi

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Sta mislite, kada bi recimo na vlast dosao neko ko je skroz cist i kome je jedini cilj poboljsanje zivota u Srbiji, da li bi to bilo dobro za Srbiju ili ne?
                          I jos da je vegan

                          Comment


                          • Originally posted by Bane je View Post
                            Jel ovo stvarno ili fotoshop...
                            Photoshop Branislave, naravno.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Jbg koji je nivo informisanosti čoveka sa sela. Informer, rts, pink, večernje novosti..

                              Kako vam je legao ovaj sneg? Konačno da Beograd opravda i ime ove zime
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Vucic i Milo treba da nastave da saradjuju jos 20 godina,to je od kljucnog znacaja za stabilnost regiona.Tu bih jos dodao i Edija Ramu ono je melem od covjeka.

                                Comment

                                Working...
                                X