Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post
    Manje od 40%, trebalo bi. Djilas ce da ima vise nego sto nude trenutno kladionice i to sam odigrao. Sto se tice Sapice on je trojanac. U kolaciji je sa SRS na Novom Beogradu, zaposlio Seseljevog sina, izjavio da u postizbornoj koaliciji samo on moze da bude gradoncelnik inace nema nista od dogovora, napada ove iz Ne davimo Beograd – Zuta patka... i sto je najvaznije prilicno neobrazovan i neuk politicar u pokusaju. Bio je sjajan sportista, u politici se bas i ne snalazi. Jedina realna opcija Vucicu je Djilas sa svim svojim nedostacima jer od ovih na vlasti trenutno nema gorih.
    4.marta izbor je lak, Vucic ili Srbija.
    Rekao je da neće s SNS u koaliciji kao ni sa DJB. Pa šta ako je s radikalima na NBGD? NBGD je jedna od najfunkcionalnijih opština pritom jedna od retkih gde SNS nikada nije došao na vlast.

    Originally posted by mark it zer0 View Post
    Sinoc sam gledao onaj Upitnik, meni inteligencija ne dozvoljava da glasam za bilo koga od prisutnih. Ono je bukvalno rijaliti, predlazem da ih u buducnosti zatvore mesec dana pred izbore u kucu Parova i da ide live 24h na Happy TV, pa ko pobedi, pobedi. Posteno.
    Šapić je bio gospodin u upitniku.

    Comment


    • Originally posted by miha92 View Post
      "Sinko" da li si ti svestan da bi isto bilo ko god od sadašnjih političara da je na vlasti? Ako nisi onda ok. Sad stvarno više neću da pišem..ući ćemo dublje u pitanja Kosovo, Republika Srpska, a moje mišljenje o tome kako je to trebalo da se reši nije za forum. Pozdrav.
      A što se onda mešaš u tu temu. Zaobidlji je slobodno ako nemaš šta da kažeš. Da, krašće svako na vlasti. A ti mi samo kaži kome će to biti lakše? Djilasu, ili ovom što stoji ispred (ili iza, jebemliga kako se to gleda) Vučića. Gledaj to na primeru hobotnice, Vučićevi pipci su svugde razgranati, a Djilas je još uvek embrion
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        znas da je nasa izreka: cuti, moze i gore...zato nam se ovo i desava, jer se stalno savijamo i konstatujemo da moze i gore, mentalitet naroda nam je 0
        Bravo za ovo, dosta ljudi tako razmišlja. Verujem da bi glasači SNSa glasali za Vučića sve dok imaju da prežive jer eto može i gore od toga. Uostalom tako je bilo i sa Slobom.

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Rekao je da neće s SNS u koaliciji kao ni sa DJB. Pa šta ako je s radikalima na NBGD? NBGD je jedna od najfunkcionalnijih opština pritom jedna od retkih gde SNS nikada nije došao na vlast..
          Procitaj jos jednom sta sam napisao ali polako i sa razumevanjem bez izostvljanja reci iz recenica. Druga stvar, Seselj i Vucic su isto. Nema razlike izmedju njih, jedan drugome cuvaju ledja. Glasaj za Sapica sto se mene tice, bolje i on nego za SNS, ali mi je on politicar u pokusaju.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            znas da je nasa izreka: cuti, moze i gore...zato nam se ovo i desava, jer se stalno savijamo i konstatujemo da moze i gore, mentalitet naroda nam je 0
            Znam tacno tako...kukavicki nastrojeni i bolje i miniumu minimuma nego nista...tuga,500 godina pod Turcima ostavilo traga

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              Procitaj jos jednom sta sam napisao ali polako i sa razumevanjem bez izostvljanja reci iz recenica. Druga stvar, Seselj i Vucic su isto. Nema razlike izmedju njih, jedan drugome cuvaju ledja. Glasaj za Sapica sto se mene tice, bolje i on nego za SNS, ali mi je on politicar u pokusaju.
              Pa izneo si poprilično netačne tvrdnje. Recimo napisao si da je on zaposlio Šešeljevog sina, a to je uradila SRS. Oni su dobili nekoliko mesta praveći koaliciju s Šapićem i oni biraju koga će postaviti na ta mesta.

              Znam ja vrlo dobro ko je i šta je Šešelj, ali na lokalu je to druga priča malo. Ušla je i DS s SRS na Starom Gradu recimo pa će ista ta DS podržati Đilasa za gradonačelnika.

              Šapić je neobrazovan, ali po građanima NBGD on je tamo odradio odličan posao i pobedio SNS. I dalje nisam odlučio za koga ću glasati, Đilas i Šapić su opcije i mislim da koga god izaberem, neću pogrešiti.

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Znam tacno tako...kukavicki nastrojeni i bolje i miniumu minimuma nego nista...tuga,500 godina pod Turcima ostavilo traga
                jbg, bila dobra drzava - uzimala samo 10% poreza.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Pa izneo si poprilično netačne tvrdnje. Recimo napisao si da je on zaposlio Šešeljevog sina, a to je uradila SRS. Oni su dobili nekoliko mesta praveći koaliciju s Šapićem i oni biraju koga će postaviti na ta mesta.

                  Znam ja vrlo dobro ko je i šta je Šešelj, ali na lokalu je to druga priča malo. Ušla je i DS s SRS na Starom Gradu recimo pa će ista ta DS podržati Đilasa za gradonačelnika.

                  Šapić je neobrazovan, ali po građanima NBGD on je tamo odradio odličan posao i pobedio SNS. I dalje nisam odlučio za koga ću glasati, Đilas i Šapić su opcije i mislim da koga god izaberem, neću pogrešiti.
                  OK, misli i glasaj kako hoces to je tvoje demoktarsko pravo ali kad stranacko glasilo SNS "Informer" hvali Sapica onda bi se ja dobro zamislio na tvom mestu.

                  http://informer.rs/vesti/politika/370698/sapic

                  http://informer.rs/vesti/politika/371403/sapic-djilas

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    OK, misli i glasaj kako hoces to je tvoje demoktarsko pravo ali kad stranacko glasilo SNS "Informer" hvali Sapica onda bi se ja dobro zamislio na tvom mestu.

                    http://informer.rs/vesti/politika/370698/sapic

                    http://informer.rs/vesti/politika/371403/sapic-djilas
                    Možeš li mi reći gde ga hvali ovde?

                    I da, moram da priznam da si me ubedio još više da glasam za Acu. Lepo je čovek odgovorio ovom idiotu iz patkice. Ne davimo Beograd najveće zlo trenutno na političkoj sceni

                    Comment


                    • Ha,ha,ha... tebi izgleda nista nije jasno. Nista, zaboravi ovu diskusiju i nastavi da pijes kafu.

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        Ha,ha,ha... tebi izgleda nista nije jasno. Nista, zaboravi ovu diskusiju i nastavi da pijes kafu.
                        http://informer.rs/vesti/politika/37...tvrdi-da-jeste

                        http://informer.rs/vesti/politika/37...-zloupotrebama

                        I ovde ga hvale verovatno

                        Comment


                        • Izgleda kao da je skeptiku jedino sve jasno, posto evo vec drugom forumasu govori da mu nije jasno. I sve kao nece da govori za koga da glasas, tvoje demokratsko pravo, a ustvari hoce. Nista mi nije jasno.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Izgleda kao da je skeptiku jedino sve jasno, posto evo vec drugom forumasu govori da mu nije jasno. I sve kao nece da govori za koga da glasas, tvoje demokratsko pravo, a ustvari hoce. Nista mi nije jasno.
                            Pa podržava Đilasa iza koga stoji Janković, a malopre priča o RS, Kosovu itd. Verujem da njemu nije baš najjasnije

                            Comment


                            • gde si mark it, koliko ti života imaš? Stalno te nešto banuju sa raznih naloga
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Sta mislite, kada bi recimo na vlast dosao neko ko je skroz cist i kome je jedini cilj poboljsanje zivota u Srbiji, da li bi to bilo dobro za Srbiju ili ne?

                                Comment

                                Working...
                                X