Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzabe tebi Dusane i knjge koje citas i pamet na koju se pozivas...kada si prostacina.

    Da Nerealni, to je sustina.
    U ovom slucaju to je Djilas jer ima najvise sansi, rasipanje glasova je uvek bio najveci problem sa ove strane. A to sta ja mislim o njemu to je manje bitno..mada mislim i da je jako sposoban i to ne samo da ukrade.

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Zablokirao mi tw na ovom bolesnom tvitu i ni makac
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • F dijagnoza
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Jel ovo Sarajevo?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • @Olja
            Ako kažeš da ne kapiram kako to funkcioniše verovatno misliš da sam glup pošto je vrlo prosto, po meni..ali ti kažeš da ne kapiram ali nećeš da mi objasnis jer kad treba da se kaže nešto konkretno onda obično nekoga mrzi. Ja znam zašto trenutno ne glasam, nemam za koga jer je ponuda kao da biramo pobednika rijalitija. A vi samo glasajte za političare u pokušaju i lopove, i nadajte se da će manje da kradu od ovih, good luck with that I završio bih pisanje ovde, samo sam hteo da ti kažem da ne mozes da budeš tako sigurna da mu je stvarna podrška manja od ove koji vidimo na izborima, sem ako nemaš neke informacije koje mi nemamo, u šta sumnjam. A ti od toga napravi mene i glupim i klincem i sve to samo zato što ne glasam za lopove. Inače 26 godina imam, ako je to bitno za raspravu uopšte, o ostalim dimenzijama neću ni da govorim
            MESSI 10

            Comment


            • Samo ne razumem zasto ljudi imaju problem sa nekim ko razmislja i vidi, dozivljava stvari drugacije

              Za nekog ko ne zeli da glasa i koga sve ovo ne zanima, mnogo pricas o tome i donosis zakljucke, tj znas. Da li ja imam podatke neke i da li ti u to verujes ili ne...mislis da je bitno za bilo sta, za ovu pricu i za coveka koji nece da glasa? Ipak je tebi dobro sto dva posla radis, rekla bih.

              Ja sam po tvom nerazumevanju kako politika funkcionise ovde i sta se u Srbiji desava shvatila da si mlad...mislila sam da imas 22-23 god sto i nije neka razlika u odnosu na prave (onaj broj u niku ne mora da znaci da je godiste, znam neke koji su stavljali recimo broj sa dresa svog NBA igraca)..ali to i nema veze toliko sa godinama kolko tebe apsolutno ne zanima da jednog dana dodjes smenama do tog idela kome tezis.
              A kada kazem nekome da nesto ne razume, mozda mene ne kapira, mozda ne razume trenutnu temu, ali nikada nikome ne kazem da je glup, jer na kraju da to i mislim, ne bih ti napisala ni rec. To sto tumacis izmedju redova je pogresno i netacno.

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Rekoh da neću da pišem ali moram ( karakter mi je 0 ) nećemo doći do ideala tako što ćemo da se vraćamo na staro i ono što već znamo kako funkcioniše, a sve ove znamo od ranije i ništa bolje ne mogu da donesu. To što ne glasam ne znači da ne pratim i ne razmišljam o tome šta nam se dešava. Samim tim zanima me naravno.
                Što se tiče ovoga oko 2 posla, ne znam bas da li je nekome dobro ako po 2,3 meseca nema slobodan dan.
                MESSI 10

                Comment


                • @Olja, stvarno sam slabo ispratio ove izbore, ali su mi prošle poneke reklame pred očima. Djilasova mi poprilično bedno izgleda, i onaj narator je mogao malo života da pridoda svom glasu. A to što si pričala da je situacija ozbiljna, to jeste.

                  Imam jednog prijatelja koji je vlasnik 2 kafića u okolini Knez Mihajlove, na koga konstantno vrše pritisak, smanjili su mu baštu na foru, inspekcija mu je u zadnje vreme postala inventar. A to nije usamljen slučaj. Čini mi se da su i Ruskog Cara preoteli na neki takav način, ali u to nisam upućen pa da ne lupam

                  Evo ga i primer kako jednom socijalisti uzmu firmu, vrate mu, pa onda on mora za njih da radi prljave poslove (jedan od njih je nameštanje Andjusa, koji je bio prijavljen u njegovoj drugoj firmi i ako se tamo gotovo nikada nije pojavljivao)
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • Originally posted by miha92 View Post
                    Ja znam zašto trenutno ne glasam, nemam za koga jer je ponuda kao da biramo pobednika rijalitija.
                    Gresis sinko, silno gresis. Ti ako ne izadjes da glasas dodje mu isto kao da si glasao za Vucica. Druga stvar, ja ne znam gde si ti informises, koliko je tebi stalo do Kosova, Republike Srpske, do buducnosti tvoje dece...
                    Ovi izbori su presudni jer ce koliko sutra vec potpisati nezavisnost Kosova, Hrvatima je dao ustupke oko granice, pristao da se formira radna komisija sa Hrvatskom u vezi ratne odstete koju ce tvoja i moja deca da placaju, pristace na jos mnogo ustupaka samo da bi ostao na vlasti. Imamo posla za diktatorom, lazovom, demagogom, lopovom i izdajnikom. Da li si ti svestan toga ? Ako nisi, ok.
                    Last edited by skeptik; 28-02-18, 13:52.

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Gresis sinko, silno gresis. Ti ako ne izadjes da glasas dodje mu isto kao da si glasao za Vucica. Druga stvar, ja ne znam gde si ti informises, koliko je tebi stalo do Kosova, Republike Srpske, do buducnosti tvoje dece...
                      Ovi izbori su presudni jer ce koliko sutra vec potpisati nezavisnost Kosova, Hrvatima je dao ustupke oko granice, pristao da se formira radna komisija sa Hrvatskom u vezi ratnu odstetu koju ce tvoja i moja deca da placaju, pristace na jos mnogo ustapaka samo da bi ostao na vlasti. Imamo posla za diktatorom, lazovom, demagogom, lopovom i izdajnikom. Da li si ti svestan toga ? Ako nisi, ok.
                      Ovo je poenta price, sve ce da uradi da bi ostao na vlasti, ne postoji zahtev gde ce on da kaze: Ne
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Nerealan View Post
                        ovo i ja naglašavam, bitno je smeniti Vučića, sad ko će doći je manje bitno. U suštini nijedna vlast ne bi smela da traje duže od jednog mandata po mom mišljenju
                        Narvano,kad bi se svaka nova,vlast kaznjavala za najmanju gresku na prvim sledecim izborima ,narednoj ne bi palo napamet da se bahate bas ovoliko,kao vecina koja dodje na vlast u Srbiji...ali jer jbg takav smo narod/mentalite minimum 10+ godina na vlasti i vise zajebavanja to nam prija izgleda mazohizam teskog oblika,ovde se podrazumeva to, tako da...ovde se ovakav vlast rusi na ulicama kad se vec dozvoli da se ovako zapati i ne mirno,

                        P.S.Slazem se mojim advokatom,iako i oni nisu bili divni daleko od toga,al bar normalni (trenutno imamo problem sa psihom gde izbori tesko da ce pomoci a i na ulici bi bilo svacega)...al dobro lagano mozda se za 5 godina pobunimo posle neke nove kradje ,mlad je Vucko
                        Last edited by 61563; 28-02-18, 13:58.

                        Comment


                        • "Sinko" da li si ti svestan da bi isto bilo ko god od sadašnjih političara da je na vlasti? Ako nisi onda ok. Sad stvarno više neću da pišem..ući ćemo dublje u pitanja Kosovo, Republika Srpska, a moje mišljenje o tome kako je to trebalo da se reši nije za forum. Pozdrav.
                          MESSI 10

                          Comment


                          • Treba izaci na izbore, slazem se, ljudi su se kroz istoriju borili za pravo glasa. Tacnije, ne valja kada mnogo ljudi ne izlazi na izbore. Ali to ne znaci da cu glasati za nekoga za koga mislim da je los, samo zato da bih skinuo ovoga sto je losiji. Jednostavno ne funkcionisem tako.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by miha92 View Post
                              "Sinko" da li si ti svestan da bi isto bilo ko god od sadašnjih političara da je na vlasti? Ako nisi onda ok. Sad stvarno više neću da pišem..ući ćemo dublje u pitanja Kosovo, Republika Srpska, a moje mišljenje o tome kako je to trebalo da se reši nije za forum. Pozdrav.
                              Ne vredi, ne kapiras. U pravu je Olja. Sedi kuci i uzivaj.

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Narvano,kad bi se svaka nova,vlast kaznjavala za najmanju gresku na prvim sledecim izborima ,narednoj ne bi palo napamet da se bahate bas ovoliko,kao vecina koja dodje na vlast u Srbiji...ali jer jbg takav smo narod/mentalite minimum 10+ godina na vlasti i vise zajebavanja to nam prija izgleda mazohizam teskog oblika,ovde se podrazumeva to, tako da...ovde se ovakav vlast rusi na ulicama kad se vec dozvoli da se ovako zapati i ne mirno,

                                P.S.Slazem se mojim advokatom,iako i oni nisu bili divni daleko od toga,al bar normalni
                                znas da je nasa izreka: cuti, moze i gore...zato nam se ovo i desava, jer se stalno savijamo i konstatujemo da moze i gore, mentalitet naroda nam je 0
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X