Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Ne znam zasto poredis Vucica i Tadica&co. Imali su i oni svojih desetak godina, veoma losih godina. Medjutim ne mogu u istu recenicu sa ovim manipulatorom i muljatorom, daleko vece klasa. Ako su oni vladali deset on ce barem dvadeset godina.
    Ne poredim, samo kažem da kad bi bilo tako lako namestiti izbore prvi koji ih dobiju bi uvek bili na vlasti, zar ne? Ima kradje naravno, ali tamo malo ovi, a ovamo oni.
    MESSI 10

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Sinoc sam gledao onaj Upitnik, meni inteligencija ne dozvoljava da glasam za bilo koga od prisutnih. Ono je bukvalno rijaliti, predlazem da ih u buducnosti zatvore mesec dana pred izbore u kucu Parova i da ide live 24h na Happy TV, pa ko pobedi, pobedi. Posteno.
      Sapic?
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Uz svo duzno postovanje, ali sa neistomisljenicima izuzetno retko raspravljam o politici....pogotovu sa onima koji vicu svi su oni isti, tako da su mi draze sns pristalce, bar brane nesto, neki stav. To neshvatanje situacije i ko koga ovde u sustini j*be ili ono ponavljanje mantre...nijedan ne valja i nece nam biti bolje...bas izaziva revolt...i iz tog razloga nam je ovako. A osnovna stvar je vrlo prosta...nikad nije bilo gore, ali nikada, a skines ovog sa drugima ces mnogo lakse, kao i sto se pokazalo u proslosti mnogo puta.

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Sinoc sam gledao onaj Upitnik, meni inteligencija ne dozvoljava da glasam za bilo koga od prisutnih. Ono je bukvalno rijaliti, predlazem da ih u buducnosti zatvore mesec dana pred izbore u kucu Parova i da ide live 24h na Happy TV, pa ko pobedi, pobedi. Posteno.
          Inovativno a i jedino ispravno, rijaliti država zaslužuje rijaliti vladu...ionako po ministarstvima ima puno "starleta".
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Uz svo duzno postovanje, ali sa neistomisljenicima izuzetno retko raspravljam o politici....pogotovu sa onima koji vicu svi su oni isti, tako da su mi draze sns pristalce, bar brane nesto, neki stav. To neshvatanje situacije i ko koga ovde u sustini j*be ili ono ponavljanje mantre...nijedan ne valja i nece nam biti bolje...bas izaziva revolt...i iz tog razloga nam je ovako. A osnovna stvar je vrlo prosta...nikad nije bilo gore, ali nikada, a skines ovog sa drugima ces mnogo lakse, kao i sto se pokazalo u proslosti mnogo puta.

            tt
            A koga da branis, tj koju politiku, ovih sto su sve prodali, pa sada greju dupeta po vilama ili ove sto su sve srezali, i plate i penzije i što obećavaju sve a i dalje je sve isto ako ne i gore. Koga da branim, ljude zbog kojih radis dva posla jer je to postalo normalno ako hoćeš da priustis još nešto pored kirije i hleba? Ili ove koji su došli na vlast tako što su se upleli sa kojekakvima iz podzemlja, pa im posle šatro bitna borba protiv org.kriminala? Nemoj da pričamo priče, sa ovim političarima nikad neće biti bolje, ko god da je na vlasti.
            MESSI 10

            Comment


            • Cuj da branis nekog
              Kao sto sam rekla vec, ali da ponovim posto me bespotrebno citiras...sa neistomisljenicima koji pri tom ne kapiraju kako sve funkcionise i kakva je zapravo situacija, niti koliko ozbiljna...ne bih da ulazim u raspravu, pa ni u dijalog cak.
              A tog politicara ili opciju za kojom tragas, nikada neces naci...nigde. Za zivota sigurno.

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ajde pošto sam ja glup, objasni mi kako to sve funkcioniše?
                MESSI 10

                Comment


                • Prvo, nigde nisam rekla da si glup.
                  Drugo, ne pada mi na pamet da ista objasnjavam...jer znam da je to uzaludan posao.

                  I trece ako nije tajna...koliko imas godina? Oko.. 20+?

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Pa vidis po nicku koliko godina ima.

                    Inace Olja, osim sto ces glasati protiv, jel tajna za koga ces glasati, nisam ispratio jeste li se gde izjasnjavali?
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Za broj 1 100%.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Pa vidis po nicku koliko godina ima.

                        Inace Olja, osim sto ces glasati protiv, jel tajna za koga ces glasati, nisam ispratio jeste li se gde izjasnjavali?
                        Uuu jeee to znaci godiste uvek?
                        Silly me.

                        Ko ti kriv sto nisi prisustvovao casovima. Neopravdan, sedi, minus.

                        Ne Tarantula, ne.

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Samo Djila Krejg

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Uuu jeee to znaci godiste uvek?
                            Silly me.

                            Ko ti kriv sto nisi prisustvovao casovima. Neopravdan, sedi, minus.

                            Ne Tarantula, ne.

                            tt
                            Ne znaci uvek .. nekada implicira i na duzinu penisa. Medjutim posto je fizicki nemoguce da neko ima kurac od 92 santima onda ili je godiste ili je duzina penisa u milimetrima.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • vidi ga ovaj penisofil
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                A osnovna stvar je vrlo prosta...nikad nije bilo gore, ali nikada, a skines ovog sa drugima ces mnogo lakse, kao i sto se pokazalo u proslosti mnogo puta.

                                tt
                                ovo i ja naglašavam, bitno je smeniti Vučića, sad ko će doći je manje bitno. U suštini nijedna vlast ne bi smela da traje duže od jednog mandata po mom mišljenju
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X