Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Sve si omasio.

    Deca umiru zato sto nemaju para da se lece, a mi pravimo fontane i metro.(da je sve kako treba, pa da kupimo fontanu i od 200miliona)
    Boli me uvo za spoljnu politiku iskreno da ti kazem.
    Kakva spoljna politika, sta ce nama spoljna politika.

    Mi nestajemo kao narod, to je problem broj jedan. A mi se ovde bavimo mostovima, bdpom i spoljnom politikom, asfaltom i bulevarima.
    Dajte mladim ljudima mogucnost da svojim umecem i znanjem nesto naprave, pomozite im, nemojte im odmagati. A onda se cudimo sto odlaze svi iz drzave i sto nam godisnje nestaje 50 000ljudi.
    Podržavaš NDMBG koji su komunistički nastrojeni, a pišeš ovo?
    Jedino rešenje da se najsposobniji zapošljavaju je da privatizujemo sva državna preduzeća i da privatnici drže celokupnu privredu. Privatnik neće zaposliti nesposobnog čoveka ili partijskog poltrona.

    I da, mene interesuje spoljna i nacionalna politika. Tvoje pravo je da te ne interesuje, naravno.

    Originally posted by Ser Gagi View Post
    Gruevski je bio slican Vucicu, odprilike slicnu pokitiku vodio. Bolje vam nece biti, verujte u to. Mi smo se uverili, Gruevski je bio 5 puta bolji od Zaeva. Ovaj je retardiran, sve ce prodati za samo jednu godinu.

    Kapiram da ce biti jos gore ako se promeni Vucic, koliko god mislite da ne moze gore.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    Onda vi sada ne menjajte Zaeva zato što će posle njega biti gore.

    A poređenje je na mestu ako bi poredio Tadić-Vučić. Ljudi su mislili da ne može gore od njega i došao je Vučić koji je sve izdao i pritom je ekonomski dosta gori.

    Comment


    • Ako neko misli i živi u ubeđenju da se treba pre svega boriti da političar ne pljačka, da je taj neko iz ideala na tom radnom mestu, da je će taj da se nešto bori i zalaže da narod živi bolje, taj po meni stvarno ne zna šta je politika. Niko apsolutno niko od njih nije tu, ni onaj najobičniji činovnik, ni onaj mali aktivista da bi se borio da narodu bude bolje, već samo iz sopsotvenih interesa. Što mu je funkcija veća, porhtevi veći, pljačka veća.

      Ali razlika među njima i te kako postoji. Đilas je privrednik, ima veoma uspešnu firmu, nevezano za politiku i bivše politikanstvo, a da jeste uzimao, pa jeste naravno, i imao privilegije kao i svi oni, ali je i nama, gradu mom bilo bolje i to mnogo, mnogo bolje, a i sve je funkcionisalo. Počevši od malih sitnih stvari, dečijih dodataka, porodiljskih naknada, raznih pomoći (izvinjavam se što se ne sećam kako se tačno zvalo)...što su ovi sve ukinuli... do grejanja i rada toplana. Dakle sa prvim jesenjim danima nije se čekao porpisani 15. oktobar i početak sezone grejanja, već ako bi T pala ispod granice, a to je pravih 15C spoljašnje T odmah bi radilo daljinsko grejanje... ovi to ne rade.. i baba mi se smrzava E sada grejanje rad non-stop, kao i svaki put samo kada je glasanje, kod ovih hohštaplera.

      Da ne pričam tolike malverzacije, afere i afere i aferice, podmetanja i nagle "naseobine" Beograda, manipulacija svakave vrste, ucenjivanja, trošanja enormnih cifara i naših, mojih para za njihove manifetluke svakakave vrste i pranje para (šta su samo sve izmišljali )... ja ne zaboravaljam tako lako... lošeg i nesposobnog, nekvalitetnog vođenja ovako velike kuće kao što je Bg... i laži, laži, laži u beskonačnost i besmisao svaku. I totalnog medijskog mraka. A subvencije? M atoliko toga ima, možemo da pišemo celu noć.
      Nikada gore nije bilo.. i sve će biti gore.

      Tako da što da se lažemo, želim im/mu sve najgore. A pašće i on, kad-tad.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        Ne mogu te smatrati dostojnim sagovornikom jer ne živiš ovde. Demokratska stranka koju ne volim je bolje radila u uslovima svetske ekonomske krize bez većine u skupštini.
        Slaćem se, jako malo znam o realnim brojevima. Ponekad zakačim neke vesti i to je sve.
        Ono što je činjenica je da i pored ozbiljne mašinerije (glasačke) pola Srbije je glasalao i glasat će opet.

        Comment


        • Pa dobro, nije da znam bas sada ko je opozicija/konkurent Vucicu pa dali je on sposoban da uradi nesto bolje.

          A ovamo se znalo, Zaev je dovedjen sa strane da uradi neke stvari koji bi normalan Makedonac ne bi uradio, on ni ne zna sta radi momentalno, svima se dodvoruje i stvara neke sulude dogovore. Bugarima prodao istoriju, Albancima napravio drugi sluzbeni jazik u Makedonije, promenio je odma ime aerodroma Aleksandar Veliki, naravno to po zelji Grcke. I ime ce promjeniti po zelje Grcke. Pricao je kako ovi kradu, da su se zaduzili preko 3 milijarde za 10 godina, ali bar je nesto ostalo od Gruevskog, napravio nekoliko bolnica, autoputevi. Ovaj se zaduzio milijardu evra za 6 mjeseci, nista nismo vidjeli. Uzas.

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Pa dobro, nije da znam bas sada ko je opozicija/konkurent Vucicu pa dali je on sposoban da uradi nesto bolje.

            A ovamo se znalo, Zaev je dovedjen sa strane da uradi neke stvari koji bi normalan Makedonac ne bi uradio, on ni ne zna sta radi momentalno, svima se dodvoruje i stvara neke sulude dogovore. Bugarima prodao istoriju, Albancima napravio drugi sluzbeni jazik u Makedonije, promenio je odma ime aerodroma Aleksandar Veliki, naravno to po zelji Grcke. I ime ce promjeniti po zelje Grcke. Pricao je kako ovi kradu, da su se zaduzili preko 3 milijarde za 10 godina, ali bar je nesto ostalo od Gruevskog, napravio nekoliko bolnica, autoputevi. Ovaj se zaduzio milijardu evra za 6 mjeseci, nista nismo vidjeli. Uzas.

            Sent from my LG-D855 using Tapatalk
            E tako je primer Tadića i Vučića. Tadić je Gruevski, Vučić Zaev. Baš si lepo opisao, nisu ni prošli bili idealni, ali su barem nešto uradili. Ovi se više zadužili, a ništa ne vidimo. Pritom što se tiče nacionalnih interesa, tu su katastrofa.

            Comment


            • A i zaboravih. Retard Zaev ima u dogovoru sa Albancima da proglasi Srpski narod kao genocidan. Retard.

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ako neko misli i živi u ubeđenju da se treba pre svega boriti da političar ne pljačka, da je taj neko iz ideala na tom radnom mestu, da je će taj da se nešto bori i zalaže da narod živi bolje, taj po meni stvarno ne zna šta je politika. Niko apsolutno niko od njih nije tu, ni onaj najobičniji činovnik, ni onaj mali aktivista da bi se borio da narodu bude bolje, već samo iz sopsotvenih interesa. Što mu je funkcija veća, porhtevi veći, pljačka veća.

                Ali razlika među njima i te kako postoji. Đilas je privrednik, ima veoma uspešnu firmu, nevezano za politiku i bivše politikanstvo, a da jeste uzimao, pa jeste naravno, i imao privilegije kao i svi oni, ali je i nama, gradu mom bilo bolje i to mnogo, mnogo bolje, a i sve je funkcionisalo. Počevši od malih sitnih stvari, dečijih dodataka, porodiljskih naknada, raznih pomoći (izvinjavam se što se ne sećam kako se tačno zvalo)...što su ovi sve ukinuli... do grejanja i rada toplana. Dakle sa prvim jesenjim danima nije se čekao porpisani 15. oktobar i početak sezone grejanja, već ako bi T pala ispod granice, a to je pravih 15C spoljašnje T odmah bi radilo daljinsko grejanje... ovi to ne rade.. i baba mi se smrzava E sada grejanje rad non-stop, kao i svaki put samo kada je glasanje, kod ovih hohštaplera.

                Da ne pričam tolike malverzacije, afere i afere i aferice, podmetanja i nagle "naseobine" Beograda, manipulacija svakave vrste, ucenjivanja, trošanja enormnih cifara i naših, mojih para za njihove manifetluke svakakave vrste i pranje para (šta su samo sve izmišljali )... ja ne zaboravaljam tako lako... lošeg i nesposobnog, nekvalitetnog vođenja ovako velike kuće kao što je Bg... i laži, laži, laži u beskonačnost i besmisao svaku. I totalnog medijskog mraka.
                NIkada gore nije bilo.. i sve će biti gore.

                Tako da što da se lažemo, želim im/mu sve najgore. A pašće i on, kad-tad.
                Povrh svega kako neko može glasati za opciju koja zagovara batine "ali u svoja 4 zida" ?
                Helikopter?
                Savamala?
                Raturena Skadarlija?
                Asomakum?
                Stanovi u Bugarkoj?
                Franš?
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Sad stvarno ozbiljno,da li iko od vas vjeruje da Vucic nece uzet 55+%na ovim izborima.On je sad u zenitu,na vrhuncu snage.Nesto kao Slobodan iz perioda 92-97.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Sad stvarno ozbiljno,da li iko od vas vjeruje da Vucic nece uzet 55+%na ovim izborima.On je sad u zenitu,na vrhuncu snage.Nesto kao Slobodan iz perioda 92-97.
                    U Beogradu nikada nije uzimao 50% ili više koliko znam. Na predsedničkim izborima zajedno sa socijalistima je imao oko 45-46%.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_pg View Post
                      Sad stvarno ozbiljno,da li iko od vas vjeruje da Vucic nece uzet 55+%na ovim izborima.On je sad u zenitu,na vrhuncu snage.Nesto kao Slobodan iz perioda 92-97.
                      Na ovim uzima 40%, a postoji i realna mogućnost da SPS padne ispod cenzusa.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Povrh svega kako neko može glasati za opciju koja zagovara batine "ali u svoja 4 zida" ?
                        Helikopter?
                        Savamala?
                        Raturena Skadarlija?
                        Asomakum?
                        Stanovi u Bugarkoj?
                        Franš?
                        I devojka koja je kriva sto ju je Mitrovicev sin ubio na pesackom.

                        Comment


                        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                          I devojka koja je kriva sto ju je Mitrovicev sin ubio na pesackom.
                          Između ostalog,ali i slučaj Petra Cvijić...ili kantrimen...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Povrh svega kako neko može glasati za opciju koja zagovara batine "ali u svoja 4 zida" ?
                            Helikopter?
                            Savamala?
                            Raturena Skadarlija?
                            Asomakum?
                            Stanovi u Bugarkoj?
                            Franš?
                            Subevncije?
                            Najskuplja jelka na svetu?
                            Kasna reakcija evakuacije i spašavanja u Obrenovcu 2014.?
                            Ukidanje raznih pomoći najugroženijima, kao i ukidanje popusta za Infostan za najsiromašnije?
                            Namešten tender za novogodišnje ukrašavanje grada?
                            Povećanje poreza na imovinu?
                            Davanje sve više linija gradskog prevoza privatnicima kroz razne nameštene tendere...a prevoz nikad gori?
                            Sumnjive prodaje javnih prreduzeća, Studija B?
                            Najskuplji jarbol i jarboli?

                            I toliko toga ima, da mi evo muka pripala i ne mogu više da pišem...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                              I devojka koja je kriva sto ju je Mitrovicev sin ubio na pesackom.
                              I Ivana Bodrožić.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Oslobađanje Miškovića?
                                Povratak Bogoljuba?
                                Doktorati?
                                Izmišljeno mesto savetnika za Tomu?
                                Jbt. može do sutra da se nabraja...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X