Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Pazi ne moze odjednom, ali ako se svi polako ukljucimo pa sredimo svoje blize okruzenje i zemlja ce biti bolja zar ne?
    Ufff, izvini, ali čini mi se da žiivš baš pod staklenim zvonom i daleko od stvarnoti i relanosti. Toga nemaš ni u mnogo razvijenijim društvima i među njihovim naprednijim umovima, a mi smo ko zna koliko svetlosnih godina iza svega. To je čista utopija čemu težiš, ili bolje reći tek floskula. Nije loše imati snove, samo treba ih i realizovati za života.

    Ja za Đilasa, vala milijardu puta sam psovala ove diletante, da ne kažem upoređivala sa njim. A kada moja baba kaže da je on najbolji gadonačelnik koga je ona imala, šta tu ima da mislim previše. Baba nikada ne greši
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Djilas je poceo sa gradnjom metroa jos 2008.

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Djilas je poceo sa gradnjom metroa jos 2008.
        Nije ni prvi ni poslednji, taj nesrecni metro se gradi vise od 50 godina
        ali ovi su prvi koji su se vozili istim i jos kupili kartu
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ovde se i onako glasa protiv, uvek se i glasalo protiv. Jedes govna i sa zatvorenim ocima zaokruzis neki broj protiv Vucica.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Nije ni prvi ni poslednji, taj nesrecni metro se gradi vise od 50 godina
            ali ovi su prvi koji su se vozili istim i jos kupili kartu
            Bravo.
            A niko most ne pominje,firme koje su radile u plusu,punu gradsku kasu i sl...Kako se plaše Đilasa kao kuge.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Nije ni prvi ni poslednji, taj nesrecni metro se gradi vise od 50 godina
              ali ovi su prvi koji su se vozili istim i jos kupili kartu
              Vucic je mnogo profesionalniji kada je u pitanju obmanjivanje naroda. Zbog toga mu se divim.
              Kad poslusas Djilasov govor nakon Vucicevog, deluje skroz amaterski.

              Nema medju njima postenog coveka kojem je interes iskljucivo dizanje standarda i bolji zivot gradjana.
              Mala smo mi drzava da bismo se ista pitali, a tek se narod nista ne pita.

              Jedino sto nam preostaje je da se smejemo i uzivamo u govorima gospodina Vucica, ili da spakujemo kofere, sto ne bih preporucio nikome.

              Comment


              • Ja Vucicu ne mogu da se divim, mogu samo da dobijem ogroman nagon za povracanjem kad ga vidim i cujem
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Koliko drami 24/7 na tvu nije ni cudo da bolje drami od ostalih, jebacki je trenirao.

                  Mislim da ostali nisu dovoljno gurali granice ludog naroda ili nisu bas do te mere bezobrazni.

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Bravo.
                    A niko most ne pominje,firme koje su radile u plusu,punu gradsku kasu i sl...Kako se plaše Đilasa kao kuge.
                    mostoVE ovaj psihopata je na onaj drugi samo preseko vrpcu... čak i gotov 99% nisu uspeli da obeleže kako treba, bilo je silnih problema
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by limun View Post
                      Djilas je poceo sa gradnjom metroa jos 2008.

                      Branko Pesic 1970.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Ne znam meni Vucic izgleda iskreno i posteno.Odrzava dobre odnose sa Cg i iz moje perspektive on je najbolje nesto u Srbiji.Zaokruzite broj 1.

                        Comment


                        • Ajd sad fino svi priznajte da ste glasali za Vučka i da gledate Pink

                          Comment


                          • povratak u buducnost

                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Pazi ne moze odjednom, ali ako se svi polako ukljucimo pa sredimo svoje blize okruzenje i zemlja ce biti bolja zar ne?
                              preko 50 godina smo živeli pod tom utopijskom prodajom magle koja je služila samo za zloupotrebu odabranih koja je na kraju dovela do rata, ne hvala. Neće oni preći cenzus, samo džabe bacaš glas.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by torpedo View Post
                                Ajd sad fino svi priznajte da ste glasali za Vučka i da gledate Pink
                                Kao sto niko nije glasao za Milosevica tako za par godina ce biti da niko nije glasao ni za Vucica.

                                Comment

                                Working...
                                X