Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo nedavimobeograd trenutno nije Vuciceva lista sve ostale jesu, na ovaj ili onaj nacin.
    Al svakako opet nemas nikoga konkurentnog i dovoljno jakog da se bilo sta promeni.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Dobiće dozvolu, sad je jedan od Vučićevih trojanaca.
      Originally posted by Adam The Llama View Post
      Samo nedavimobeograd trenutno nije Vuciceva lista sve ostale jesu, na ovaj ili onaj nacin.
      Al svakako opet nemas nikoga konkurentnog i dovoljno jakog da se bilo sta promeni.
      Zato cu i glasati za SNS.

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Samo nedavimobeograd trenutno nije Vuciceva lista sve ostale jesu, na ovaj ili onaj nacin.
        Al svakako opet nemas nikoga konkurentnog i dovoljno jakog da se bilo sta promeni.
        Nije ni Đilas - SJ -VJ, a valjda nisu ni DS, Dojebilo - Boškić i Gangula.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Nije ni Đilas - SJ -VJ, a valjda nisu ni DS, Dojebilo - Boškić i Gangula.
          Kako nisu, pa oni su svi deo ovog sistema. Nista se ne bi promenilo ni da neko od njih pobedi slozices se?
          Nama nije problem Vucic, nama je problem hostaplerski i lopovski sistem, gde je pripadnost vaznija od sposobnosti i znanja, na rukovodecim mestima imamo ljude sa kupljenim diplomama.
          Evo sad vidim ovi idioti smisljaju slogan, u borbi protiv bele kuge.
          Slogan ce naterati mlade bez posla koji zive sa roditeljima da prave decu.
          50 000 imamo manje ljudi godisnje, za 20 godina nas nece vise biti, sve sto vredi oticice iz zemlje.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Kako nisu, pa oni su svi deo ovog sistema. Nista se ne bi promenilo ni da neko od njih pobedi slozices se?
            Nama nije problem Vucic, nama je problem hostaplerski i lopovski sistem, gde je pripadnost vaznija od sposobnosti i znanja, na rukovodecim mestima imamo ljude sa kupljenim diplomama.
            Evo sad vidim ovi idioti smisljaju slogan, u borbi protiv bele kuge.
            Slogan ce naterati mlade bez posla koji zive sa roditeljima da prave decu.
            50 000 imamo manje ljudi godisnje, za 20 godina nas nece vise biti, sve sto vredi oticice iz zemlje.
            Promenilo bi se, pre i posle Demokrata svaka vlast je bila nesmenjiva, i ova Vučićeva neće otići mirno, a kada bi neko od njih došao na vlast vršio bi je pod stalnom pretnjom da će da ode lako sa iste. To sada nije situacija.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ja ne vidim nikakvu razliku izmedju demokrata i ovih sad, jedino sto su ovi prvi bili mnogo kulturniji i varljiviji, inace isti skroz.
              Sistem nece menjati politicari, zato sto im to odgovara, takav sistem.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Šta je hormonalno poremećeni Goran Vesić.

                Comment


                • Lopovčina, koji se klanja samo novcu. To mu je i vera i partija.
                  Inače, sve ove liste su interesne grupe i ja ne vidim šta oni mogu da ponude narodu ali zato vidim šta hoće od naroda...
                  Ovo:
                  Last edited by nebitan; 21-02-18, 20:11.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Ja ne vidim nikakvu razliku izmedju demokrata i ovih sad, jedino sto su ovi prvi bili mnogo kulturniji i varljiviji, inace isti skroz.
                    Sistem nece menjati politicari, zato sto im to odgovara, takav sistem.
                    Jok, zute patke ce da ga menjaju . I oni nisu politicari, oni bi samo da se bave politikom, znaci eskimi. Pix, nemoj da bacas glas, nego lepo ti za Djilu da glasas

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Samo nedavimobeograd trenutno nije Vuciceva lista sve ostale jesu, na ovaj ili onaj nacin.
                      Al svakako opet nemas nikoga konkurentnog i dovoljno jakog da se bilo sta promeni.
                      NDMBGD najimbecilniji pokret ikada, anarho komunisti koji su utripovali revolucionare, verovatno studiraju filizofiju i sociologiju po 10 godina. Naravno da nikada nisu rekli odakle im novac za sve rekvizite, brzo skupljanje potpisa, kampanju itd.

                      Vučić i SNS su definitivno najveće zlo posle 05.10., ali kada bih birao između njega i žute patke, glasao bih za njega.

                      http://prntscr.com/ihza9n

                      Evo im i liste za izbore, pogledajte samo ovu 1990. godište, a studira sociologiju. Verovatno je redovan učesnik studentskih protesta zbog malog broja rokova. Jebem ti državu kada se ovi kandiduju.
                      Attached Files
                      Last edited by Победа; 21-02-18, 20:14.

                      Comment


                      • Neću svakako glasati za NDMBGD jer neću da mi propadne glas.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Neću svakako glasati za NDMBGD jer neću da mi propadne glas.
                          Ja bih glasao za opciju u koju verujem makar imala 1%, ali meni je Đilas jedini prihvatljiv na ovim izborima jer je već vodio grad i više nego solidno. Ne znam kakav je Šapić, ne živim na Novom Beogradu.

                          Ganac istina, ali razlika je ko će uzeti manje para i ko će više uraditi. Ovi sada su se dokazali kao najbahatiji, a pritom vrlo nesposobni.

                          Comment


                          • Ovo je ubedljivo najgora gradska vlast koja je ikada bila, samo kad se setim onih guzvi kad se raskopali bukvalno ceo grad, a vec sad se sve to raspada
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Ja bih glasao za opciju u koju verujem makar imala 1%, ali meni je Đilas jedini prihvatljiv na ovim izborima jer je već vodio grad i više nego solidno. Ne znam kakav je Šapić, ne živim na Novom Beogradu.
                              Nikada neće postojati opcija za koju se može glasati čiste savesti i bez zadrške, i u celom svetu je tako gde postoji višestranačje. To ne znači da ne postoje kvalitativne razlike među njima, i uvek je bolje glasati nego ne glasati i pustiti da sistem glasanja odredi kome će ići tvoj glas.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Demokrate su klasa i za njihove sledbenike i za prethodnike. Ono sto narod ne vidi je da smo mi najveci ekonomski rast imali dok je bila Kostunicina vlada, a cak je i nakon SEKe u poslednjoj godini Tadiceve vlasti zabelezen ekonomski rast. Nema tog sistema gde nece da bude malverzacija i korupcija, kod nas ce svaka rupa maksimalno da se eksploatise. Ono sto narod ne shvata je da su mnogo vise kaznili sebe nego sto su kaznili aktuelnu vlast tako sto su je smenili.

                                Djilas i DS su spinovi medija, za Sapica su sanse 50-50 da je Vucicev trojanac. Ja se nadam da nije, pa da iznapusavam Jovu Bakica koji je isto u pocetku govorio za Djitlera pa to vise i ne spominje u poslednje vreme.

                                Prvi put da procitam da su Bosko i DJB Vucicevi trojanci.

                                Comment

                                Working...
                                X