Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Diskus hernija može da nastane nenadno naglim pokretom a da si ne zagrejan, treba jačati mišiće oko kičme i otići kod nekog "kostolomca" kao što je bio onaj (čini mi se) Steva sa Višnjice da "namesti" kičmu, može se probati i sa "venduzom" ako imate kojeg Grka u blizini a pretposlednja stvar jeste kod doktora koji će da lupi blokadu.
    Sele iz Visnjice, kod koga je isla Jelena Jankovic.
    Mislim da vise nije ziv...
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Limune setih se tebe ako ti treba javi da ti kažem gde da skineš

      Comment


      • Originally posted by torpedo View Post
        Limune setih se tebe ako ti treba javi da ti kažem gde da skineš

        Ima zanimljivih naslova. Salji link

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Ima zanimljivih naslova. Salji link
          Mogao bi YT kanal da otvoriš za healthy/vegan recipes i da kačiš klipove u temi za zainteresovane.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Mogao bi YT kanal da otvoriš za healthy/vegan recipes i da kačiš klipove u temi za zainteresovane.
            Ma slabo ja znam recepte. Najcesce samo operem, pomesam u ciniji i jedem. Nista posebno.
            Ali ipak, mogao bih da kontribuiram temi sa nekim zanimljivim cinjenicama u vezi hrane, slabo to radim a mislim da mi je duznost kao osvescenom coveku.

            Comment


            • Jeste da nije Skabo ali kad njega nema moze i Fedja da nas prosvjetli.Borimo se protiv sistema,samo jako.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                Jeste da nije Skabo ali kad njega nema moze i Fedja da nas prosvjetli.Borimo se protiv sistema,samo jako.
                Upravo gledam isti i htedoh da okačim ovde. Odličan Feđa.

                Comment


                • Problem je samo kad repuješ "Sistem te laže" a deo si tog sistema...
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Problem je samo kad repuješ "Sistem te laže" a deo si tog sistema...
                    Kako?

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Problem je samo kad repuješ "Sistem te laže" a deo si tog sistema...
                      Upravo to.
                      Zive u stancinama koji im je deda dobio u vreme bas tog grozomornog Brozovog rezima.
                      Glume neku solidarnost sa potlacenima, pritom zive bonvivanskim zivotima,
                      gde nikad nisu bili u prilici niti su hteli da nesto zarade onako kako to stvarna gologuzija zaradjuje.

                      Kostunica je bio nacionalista, ali je prezirao zapravo onu pravu Srbiju.
                      Gde seljaci sede ispred jedine prodavnice i cevce pivo i vode svetsku politiku.

                      Isto kao sto su ovi nazovimo ih drugosrbijancima, ciknuli do neba zbog Srebrenice,
                      da ne upotrebim rec genocid, ali nesto sto je svakako blisko genocidu.
                      Naravno, samo lud covek moze da ne osudi masovno ubijanje neduznih civila po bilo kom osnovu.
                      Medjutim, da je svemoguci Manitu dao, da sve prodje bez rata, ti isti drugosrbijanci bi se sprdali
                      sa tom sirotinjom iz istocne Bosne kada bi zabasali u prestoni grad.

                      Comment


                      • I da jeste istina sve to što pričaš u šta sumnjam, njihove pesme će ostati i posle njih nadam se i za to im hvala.

                        Barem jedna osoba da posluša i shvati suštinu, dovoljno od njih.

                        Comment


                        • A sto bi sa onim Belim Preletacevicem cuo sam da se posvadjao sa onom njegovom ekipom?Ucestvuje li na ove BG izbore?

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            A sto bi sa onim Belim Preletacevicem cuo sam da se posvadjao sa onom njegovom ekipom?Ucestvuje li na ove BG izbore?
                            Da, napustio je pokret Samo Jako. Predao je listu za izbore, ali mu je valjda sud poništio ili gradska izborna komisija. Ne znam da li će na kraju dobiti dozvolu da izađe.

                            Comment


                            • Steta.

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Da, napustio je pokret Samo Jako. Predao je listu za izbore, ali mu je valjda sud poništio ili gradska izborna komisija. Ne znam da li će na kraju dobiti dozvolu da izađe.
                                Dobiće dozvolu, sad je jedan od Vučićevih trojanaca.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X