Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nameste mu zajebanciju koliko se secam, plate nekoj agenciji koja se bas bavi sa tim. Ima dusu iako je trash
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by miha92 View Post
      Ljudi dajte neki predlog za momacko? Samo bez striptizeta i uciteljica zivota, to je izlizano a i hocu nesto originalnije.
      Sve zavisi šta voli dečko.

      Ja sam razmišljao kad drugaru budemo pravili, da iznajmimo neku halu par sati, pa da se skupi stara ekipica koja se nije skupila već par godina i da igramo fudbal kao nekada. Dva sata da se izujemo dobro.

      Posle toga neki alkohol i izlasci klasika, ali da nam fudbal bude ta glavna tema.

      Sve zavisi šta on voli i vi, i tako to. Mi smo svi fudbalski fanatici, tako da to onda ima smisla.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Aha. Da se to srediti.



        A posle



        You will have a blast

        Neke stvari ne treba menjati. A i nije mi jasno sta mozete raditi ako se covek oprasta od samackog zivota. Ne znam, ne mozete na termin ili paintball.
        Striptiz je cesto najbolja varijanta, to su sve gospodje, postenije zene nego sto mozes naci danas po klubovima.
        A i da se napijete kao stoke, to vala moze svaki dan.

        Uvek se setim ovog filma kada neko pomene momacko vece
        http://www.imdb.com/title/tt0432373/...f_=tt_ov_st_sm
        Cenim predlog ali sledeci put ako nemas sta pametno, ne moras ni da provociras. Hvala.
        MESSI 10

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Sve zavisi šta voli dečko.

          Ja sam razmišljao kad drugaru budemo pravili, da iznajmimo neku halu par sati, pa da se skupi stara ekipica koja se nije skupila već par godina i da igramo fudbal kao nekada. Dva sata da se izujemo dobro.

          Posle toga neki alkohol i izlasci klasika, ali da nam fudbal bude ta glavna tema.

          Sve zavisi šta on voli i vi, i tako to. Mi smo svi fudbalski fanatici, tako da to onda ima smisla.
          E to vec nije lose..uradimo neke majice..hvala.
          MESSI 10

          Comment


          • Originally posted by miha92 View Post
            Cenim predlog ali sledeci put ako nemas sta pametno, ne moras ni da provociras. Hvala.
            Ne znam gde ti vidis provokaciju ovde. Cista sprdnja Mr Serious.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Ne znam gde ti vidis provokaciju ovde. Cista sprdnja Mr Serious.
              Ako nekome nije cilj da mu na momackoj veceri sedne neka teta u krilo, ne znaci da mu je hobi aranziranje cveca, sto sam shvatio kao provokaciju. Ako nisi izvini.
              MESSI 10

              Comment


              • Ljudi jel se vi zajebavate sa tim fudbalom

                Znaci Akiju kad budemo pravili momacko vece odvedemo ga na ekonomski forum u Davosu, pobacamo po stanu grafikone ekonomske propasti Venecuele i dovedemo tri Norvezanke koje ce mu na uvce pevati o skorijoj propasti privrednog sistema i nacinu oporezivanja.

                Ivanapg, odvedemo na Rtanj, najmisteriozniju planinu u Srbiji. On ce momacko imati negde tamo sa Molderom i Skali, dupla vodka izmdeju dva sondiranja

                Limunovo momacko vece

                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Ljudi jel se vi zajebavate sa tim fudbalom

                  Znaci Akiju kad budemo pravili momacko vece odvedemo ga na ekonomski forum u Davosu, pobacamo po stanu grafikone ekonomske propasti Venecuele i dovedemo tri Norvezanke koje ce mu na uvce pevati o skorijoj propasti privrednog sistema i nacinu oporezivanja.

                  Ivanapg, odvedemo na Rtanj, najmisteriozniju planinu u Srbiji. On ce momacko imati negde tamo sa Molderom i Skali, dupla vodka izmdeju dva sondiranja

                  Limunovo momacko vece

                  Iduqrac, umalo se ne zadavih.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Ne kapiraš Indigo.

                    Nije to samo poenta, mi volimo fudbal, ajde da napravimo tako nešto.

                    Dosta naše zajedničke istorije se veže za fudbal. Znaš ono kad imaš nešto zajedničko sa društvom i što vas sve veže. E pa nama je to fudbal. Odrasli smo uz njega, trenirali zajedno, skupljali se ispred zgrade, igrali protiv suparničkih ulica i krajeva, igrali turnire...

                    Kad smo odrasli, kao što to uvek bude, udaljili se i nismo igrali zajedno fudbalicu već jedno 5 godina najmanje. Ne mogu da zamislim veće zezanje, nego ponovo da se skupimo na terenu i da krene ono klasično zadirkivanje i ismevanje kao što smo pre radili. Jedva čekam da dam durug gol kroz noge i da ga prozivam kao pre 10 godina.
                    Last edited by z0La; 12-02-18, 16:31.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Da ti se javno izvinim Indigo, pogresno sam te razumeo. Mozda bi ovaj forum lepse izgledao kad bi se malo vise izvinjavali jedni drugima kad vidimo da smo pogresno razumeli ili pogresili. I da, ne poistovecuj me sad sa nekim ko se isto tako svima izvinjavao, samo kazem da sam te lose razumeo, da ne bude da sam namcor
                      MESSI 10

                      Comment


                      • Originally posted by miha92 View Post
                        Da ti se javno izvinim Indigo, pogresno sam te razumeo. Mozda bi ovaj forum lepse izgledao kad bi se malo vise izvinjavali jedni drugima kad vidimo da smo pogresno razumeli ili pogresili. I da, ne poistovecuj me sad sa nekim ko se isto tako svima izvinjavao, samo kazem da sam te lose razumeo, da ne bude da sam namcor
                        Ma opusteno, nisam od secera. Vec ti napisah to u poruci.
                        Kao sto rekoh samo udri i ako se zameris sa nekim nemoj da pretis bugarskim snajperistima svi smo navukli fobije ovde, evo ne smem prozoru da pridjem
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Hahaha..ja u kafani ne izlazim ispod sanka. Kad prilazim stolovima do prozora obavezno bacim neki cep da vidim jel nece da opali nesto spolja
                          MESSI 10

                          Comment


                          • Bila neka promocija zubnih pasti. Ja vec znam moju rutinu, neko vreme uzimam Elmex koji je zaista kvalitetan.
                            Nisam planirao da uzimam bilo sta pored toga, medjutim...
                            Slepci angazovali neke modele i ja sam pored paste za zube uzeo jos jednu pastu za zube, nove cetkice, konac i neko cudo za ispiranje prostora izmedju zuba.
                            Uzeo sam Rusku pastu koja u svom sastavu sadrzi ugalj i srebro
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Evo i ja se izvinjavam mihi92, jer sam se smejala, ali samo iz razloga jer mi je bilo smesno ne zbog provikacije nikakve, taman posla, nigde je nisam ni videla....ali kursevi su vrh, makar i za momacko vece.

                              A kao sto se ipak ovde lepo vidi, luda mi je sestra s kroz...

                              Originally posted by Indigo View Post
                              Ljudi jel se vi zajebavate sa tim fudbalom

                              Znaci Akiju kad budemo pravili momacko vece odvedemo ga na ekonomski forum u Davosu, pobacamo po stanu grafikone ekonomske propasti Venecuele i dovedemo tri Norvezanke koje ce mu na uvce pevati o skorijoj propasti privrednog sistema i nacinu oporezivanja.

                              Ivanapg, odvedemo na Rtanj, najmisteriozniju planinu u Srbiji. On ce momacko imati negde tamo sa Molderom i Skali, dupla vodka izmdeju dva sondiranja [emoji23]

                              Limunovo momacko vece





                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Bila neka promocija zubnih pasti. Ja vec znam moju rutinu, neko vreme uzimam Elmex koji je zaista kvalitetan.
                                Nisam planirao da uzimam bilo sta pored toga, medjutim...
                                Slepci angazovali neke modele i ja sam pored paste za zube uzeo jos jednu pastu za zube, nove cetkice, konac i neko cudo za ispiranje prostora izmedju zuba.
                                Uzeo sam Rusku pastu koja u svom sastavu sadrzi ugalj i srebro

                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X