Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    To bi trebalo za silovatelje, ubice i ostale iz grupe najtežih krivični dela.
    Nije bilo tesko dobaciti do ovde, zar ne druze Ganac? Naravno da takve treba sterilisati. Ali jebi ga, nisu svi shvatili sta je pisac hteo da kaze. Da li su se osetili ugrozeno, pa su brze bolje skocili sa zeljom da istog tog pisca sterilisu na prvom mestu ili je nesto drugo posredi? Nemam pojma.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Nema moderatora sa ovog dela, tako da sve sto imate raspravite preko privatnih poruka, da ne bi morala da zakljucavam temu
      Zašto bi išta radila na ovom delu pdfa kada nisi nadležna za isti, ne razumem

      Comment


      • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
        Zašto bi išta radila na ovom delu pdfa kada nisi nadležna za isti, ne razumem
        Pa ne moras bas ti sve da razumes i znas
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Pa ne moram ali logički razmišljati, šta ima da traži osoba da rešava razmirice u pdfu koji nije tenis. Ako se ne varam odluka je bila da su Marić i Vuk nadležni za ovaj pdf a ti i Olja za tenis, zar ne?

          Comment


          • Kao sto sam ti rekla, ne moras bas ti sve da znas
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment




            • Е Бојана добро се насмејах овом исцрпном одговору
              Last edited by Mr. Wolf; 26-01-18, 21:40.

              Comment


              • Gold, znam da volis da se pravis naivan u porukama, da provociras taman dovoljno da bi navukao nekog na ban ili raspravu. S tim fazonima kao sto su - uvredis, pa u nastavku napises kako to kaze nas narod, ne ti (i slicno tome) - na to zaboravi.
                Isto tako i za tebe vazi Gobline. Probajte da se iskontrolisete ili da ne vredjate, ne zanima me da li to kaze vasa tasta ili neko drugi. Smatrajte se upozorenim.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by mr.gold View Post
                  Дижем обе руке да ти будеш први.
                  Разумеш, не пожели другима оно што не желиш себи.

                  Свет полудео.
                  Уместо да нађу брачног друга купују псе.
                  Седе по форумима по цео дан и живе срећу других људи. Рецимо тенисера.

                  Село, па да се држе краве и домаћа стока.
                  Постали смо гори од латина.

                  Та ЕУ агенда у јадним псима ми посебно иде на живчани систем.
                  Гасе економије које су имале по 20 000 крава а отварају уместо њих азил за псе.
                  Дају псима да једу а затварају народне кухиње.
                  Љубав према људима нестала због љубави према животињи.
                  Мени је то болесно.

                  Некада смо имали близу милион грла стоке, и то у време Милошевића. Сад смо испод 100 000.
                  Али зато паса имамо милијарду.
                  Полудео наш човек. Завела га еуропска култура.

                  Погледајте филм празно гнездо птице ластавице.

                  Лимуне, пробај да постиш.
                  Молитва ујутро и увече и пост. И нема да бринеш.
                  Тако су радили сви наши преци до нас.

                  Какво веганство и остале глупости.
                  Najgori ljudi su takvi kao ti, koji pričaju drugim ljudima kako da žive.

                  Ne razumem ako neko ne želi da ima porodicu nego psa, kako to na tebe utiče?

                  Comment


                  • Ооооооо ево га Вучина, велика му ...
                    ... репутациона моћ

                    Поздрав мој омиљени модераторе, о тебе сам се пуно огрешио, ред је да те и послушам.

                    Имам питање за тебе.
                    Ко си ти на овом делу форума? Реторичко питање ...

                    Модератор јеси, а Бојана лаже. Знао сам.
                    Користи сваку ситуацију да се наметне у виртуалном животу као силна. Компензација шта ли је, Бог ће га знати.
                    Дакле, слагала је, а администратор је, то смо апсолвирали, идемо даље.

                    Кажи ми Вучино, кога сам ја то, икада од кад сам овде, навукао на бан?
                    Дај ми једно једино име.
                    Све се увек завршавало мојим баном.
                    Немој молим те убудуће те паушалне оцене.

                    Друго, кад си већ ту, молим те укажи ми на пост где сам ја увредио гоблина.
                    Бојана не сме, рачунам да ти смеш.
                    Додуше Бојана више ужива да гледа како ме нападају, а да она неће да их упозори.
                    Наслађује се, што би се рекло.

                    И треће, али немој ово да ми замериш, чисто ме интересује да ли ти смета кад ти напишем

                    Sto kaze moja tasta - ne kenjisi previse.
                    Чисто модераторско појашњење потребног разумевања те реченице.
                    Нећемо да кажемо да је увредљива унапред. Нисам такав.
                    Чисто питам како ти гледаш на то као извршни и законодавни орган овог дела форума.

                    И још само да питам шта си мислио под тим да провоцирам, да сам наиван?
                    Не радим прво а нисам ни друго.

                    Некако имам те редовне сталкере који ме само чекају да дођем уморан са пута на форум, да ме сталкују.
                    Мени је најтеже.

                    Ево, јеси ли ме икада питао како сам, како подностим то да ме стално неко напада ...

                    Но, људино, ја сам све схватио и прихватио, још само да ове ситнице прецизирамо, и идемо даље.
                    Остајем твој дужник

                    Comment


                    • Originally posted by MarkoNFL View Post
                      Elem, kasno dolazim s posla.
                      Kad kol centar opertera ne radi.

                      TV mi prljivao ono da hoće da se ugasi, ja nisam stigao da klikne ne. Već sam nemam pojma šta stisnuo I od tada mi ne radi digitani daljinac.

                      Sve sam pokušavao, resetovao sam D3 prijemnik, sve, ali jok neće.

                      Imali neko ideju?
                      Ljudi pomagajte!

                      Comment


                      • Originally posted by MarkoNFL View Post
                        Ljudi pomagajte!
                        Proveri na vrhu daljinskog da li ti svetli zelenom bojom TV. Dešava se da se slučajno pritisne, i onda ceo daljinski ne reaguje. Probaj da pritisneš STB dugme, ono je sa desne strane. Pa javljaj da li pomaže...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Probao sam to sve.

                          Zeleno blinka, a mogu da ga prebacim I na crveno.

                          Ranije kada bi upalio tv prijavio bi skart. Sada to više ne radi I mislim da je tu problem, da bi nešto trebao sa izvorom da uradim I tu sam pokušavao, ali jok...

                          Comment


                          • Gold
                            Spoiler
                            Originally posted by mr.gold View Post
                            Ооооооо ево га Вучина, велика му ...
                            ... репутациона моћ

                            Поздрав мој омиљени модераторе, о тебе сам се пуно огрешио, ред је да те и послушам.

                            Имам питање за тебе.
                            Ко си ти на овом делу форума? Реторичко питање ...

                            Модератор јеси, а Бојана лаже. Знао сам.
                            Користи сваку ситуацију да се наметне у виртуалном животу као силна. Компензација шта ли је, Бог ће га знати.
                            Дакле, слагала је, а администратор је, то смо апсолвирали, идемо даље.

                            Кажи ми Вучино, кога сам ја то, икада од кад сам овде, навукао на бан?
                            Дај ми једно једино име.
                            Све се увек завршавало мојим баном.
                            Немој молим те убудуће те паушалне оцене.

                            Друго, кад си већ ту, молим те укажи ми на пост где сам ја увредио гоблина.
                            Бојана не сме, рачунам да ти смеш.
                            Додуше Бојана више ужива да гледа како ме нападају, а да она неће да их упозори.
                            Наслађује се, што би се рекло.

                            И треће, али немој ово да ми замериш, чисто ме интересује да ли ти смета кад ти напишем



                            Чисто модераторско појашњење потребног разумевања те реченице.
                            Нећемо да кажемо да је увредљива унапред. Нисам такав.
                            Чисто питам како ти гледаш на то као извршни и законодавни орган овог дела форума.

                            И још само да питам шта си мислио под тим да провоцирам, да сам наиван?
                            Не радим прво а нисам ни друго.

                            Некако имам те редовне сталкере који ме само чекају да дођем уморан са пута на форум, да ме сталкују.
                            Мени је најтеже.

                            Ево, јеси ли ме икада питао како сам, како подностим то да ме стално неко напада ...

                            Но, људино, ја сам све схватио и прихватио, још само да ове ситнице прецизирамо, и идемо даље.
                            Остајем твој дужник



                            Ovaj post recimo vristi od naivnosti

                            Samo par stvari. Bojana ne laze, niti se namece. "Nema moderatora sa ovog dela", nije nas bilo u tom trenutku - nije slagala, htela je da spreci da se razvije prepirka u nesto vece i da dzabe dodje do kaznjavanja. Poslednjih mesec dana i vise, cesto se desi da nema moderatora dugo na forumu, zato je napisala ono.

                            Provociras da bi navukao, sva sreca, nije ti uspelo ili se nije za sada niko dovoljno upecao, zato i ne mogu da ti dam ime.

                            Ne sme? Opet nisi u pravu, ona nema potrebe (niti bilo ko drugi) da ti odgovori kad je bas ocigledno. Odgovor (ako bas toliko zelis) je u mojoj prethodnoj poruci.

                            Ne zameram, samo opet....pogledaj moj prethodni post, tu sam rekao sve. I da, nemoj bezveze da nastavljas sa tim
                            Probajte da se iskontrolisete ili da ne vredjate, ne zanima me da li to kaze vasa tasta ili neko drugi. Smatrajte se upozorenim.
                            Last edited by Mr. Wolf; 26-01-18, 22:37.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Pa ne znam jbga...

                              Ali crveno treba svakako da blinka. Kod zelenog ne reaguje ceo daljinski.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Citao sam po forumima... I pise ako se prekope frekvencije... ono... jebao sam jeza...

                                Comment

                                Working...
                                X