Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Mene ovo smiruje, ponekad promenim pa pustim Richard D. James-ovu interpretaciju istog instrumenta

      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment




      • Da li ste za ili protiv trovanja pasa lutalica?

        Comment


        • Originally posted by limun View Post


          Da li ste za ili protiv trovanja pasa lutalica?
          Pre sam za trovanje vlasnika koji svoje pse i ostale životinje samo puste na ulicu kad im dosade.
          L

          Comment


          • Bas tako, drakonske kazne za svakog vlasnika koji ne cipuje svog psa, drakonske kazne ako pustis psa na ulicu, a sve postojece lutalice sterilisati.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Bas tako, drakonske kazne za svakog vlasnika koji ne cipuje svog psa, drakonske kazne ako pustis psa na ulicu, a sve postojece lutalice sterilisati.
              I ako moze da se uvede pravilo o sterilizaciji pojedinih ljudi bio bih zahvalan.

              Comment


              • Slazem se sa vama ali psi su vec na ulici i taj problem mora sto pre da se resi, neko ce biti pojeden.
                Nema dovoljno mesta po azilima, gradske uprave ocigledno nemaju narocitu nameru da podvrnu rukave, a psi se samo kote.
                U naselju u kojem ja zivim ih bas ima puno, neretko se desavaju napadi, pa sa jedne strane i mogu da razumem ljude koji truju iako bih naravno voleo da se nadje humanije resenje.

                Comment


                • Pa sterilizacija je najbolje resenje, jer onda psi, posebno muzjaci vise nisu agresivni.
                  Veterina Beograd sad to radi besplatno, a to znam jer ih je moja drugarica zvala, oni su dosli, odveli psa i posle vratili na isto mesto i moja drugarica je sad uzela tu zenku, brine se o njoj, a pas je cipovan na grad
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by limun View Post
                    Slazem se sa vama ali psi su vec na ulici i taj problem mora sto pre da se resi, neko ce biti pojeden.
                    Nema dovoljno mesta po azilima, gradske uprave ocigledno nemaju narocitu nameru da podvrnu rukave, a psi se samo kote.
                    U naselju u kojem ja zivim ih bas ima puno, neretko se desavaju napadi, pa sa jedne strane i mogu da razumem ljude koji truju iako bih naravno voleo da se nadje humanije resenje.
                    Kad je vec zasrano treba ih skloniti sa ulice.
                    Ali takodje treba pre svega raditi na preventivi i donošenju zakona o sankcijama vlasnika. Prvi sam do skoro ziveo u kraju prepunom lutalica, nekoliko puta napadan, sto sam, sto sa devojkom. U tom trenutku bih otrovao svakog od tih pasa licno im gurajuci u usta. Ali.. Onda skontas da su i oni samo jedna od nuspojava ljudske ogranicenosti, gluposti i nebrige.

                    Comment


                    • Mene je najveci strah od lutalica kad setam kuce, srecom kod mene u kraju ih skoro uopste nema.
                      Ali jedini pravi nacin da se skroz uklone je rigorozno kaznjavanje vlasnika, a postojece treba sterilisati.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • I ja sam iskoristio tu akciju besplatne sterilizacije. Nije cipovana, moracu i to da sredim.
                        Hvataju i sinteri pa ih vode tamo, ali slabo je to...

                        Comment


                        • Sve te priče o azilima, sterilisanju, čipovanju su nerealne za naše uslove.
                          Za 10 godina će se pričati ista priča.
                          A mačke ispred moje zgrade ih ima jedno 30 komada, na jesen će biti bar 40.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Mene je najveci strah od lutalica kad setam kuce, srecom kod mene u kraju ih skoro uopste nema.
                            Ali jedini pravi nacin da se skroz uklone je rigorozno kaznjavanje vlasnika, a postojece treba sterilisati.
                            Jednom si mi rekla gde zivis, ali sam zaboravio. Pretpostavljam da je Novi Beograd jer ne znam puno krajeva grada koji nemaju problem sa psima, osim Nbga.

                            Comment


                            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                              Jednom si mi rekla gde zivis, ali sam zaboravio. Pretpostavljam da je Novi Beograd jer ne znam puno krajeva grada koji nemaju problem sa psima, osim Nbga.
                              Vozdovac
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                                I ako moze da se uvede pravilo o sterilizaciji pojedinih ljudi bio bih zahvalan.
                                Дижем обе руке да ти будеш први.
                                Разумеш, не пожели другима оно што не желиш себи.

                                Свет полудео.
                                Уместо да нађу брачног друга купују псе.
                                Седе по форумима по цео дан и живе срећу других људи. Рецимо тенисера.

                                Село, па да се држе краве и домаћа стока.
                                Постали смо гори од латина.

                                Та ЕУ агенда у јадним псима ми посебно иде на живчани систем.
                                Гасе економије које су имале по 20 000 крава а отварају уместо њих азил за псе.
                                Дају псима да једу а затварају народне кухиње.
                                Љубав према људима нестала због љубави према животињи.
                                Мени је то болесно.

                                Некада смо имали близу милион грла стоке, и то у време Милошевића. Сад смо испод 100 000.
                                Али зато паса имамо милијарду.
                                Полудео наш човек. Завела га еуропска култура.

                                Погледајте филм празно гнездо птице ластавице.

                                Лимуне, пробај да постиш.
                                Молитва ујутро и увече и пост. И нема да бринеш.
                                Тако су радили сви наши преци до нас.

                                Какво веганство и остале глупости.

                                Comment

                                Working...
                                X