Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za ovu propagandu za vakcinaciju i male boginje u zatvor. Dizanje javne panike. Bolje da lepo obrazlože što je dobro vakcinisati se i da vrate proizvodnju u Srbiju. Više su ljudi skeptični prema farmaceutskim kućama i sastojkom vakcine nego vakcinacijim kao činom

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      [ATTACH=CONFIG]15710[/ATTACH]

      Kazem ja da zivim u pogresnom vremenu sa svim ovim perverznjakovicima. Dajte me u vreme stare Jugoslavije.

      Comment


      • Elem, kasno dolazim s posla.
        Kad kol centar opertera ne radi.

        TV mi prljivao ono da hoće da se ugasi, ja nisam stigao da klikne ne. Već sam nemam pojma šta stisnuo I od tada mi ne radi digitani daljinac.

        Sve sam pokušavao, resetovao sam D3 prijemnik, sve, ali jok neće.

        Imali neko ideju?

        Comment


        • Originally posted by MarkoNFL View Post
          Elem, kasno dolazim s posla.
          Kad kol centar opertera ne radi.

          TV mi prljivao ono da hoće da se ugasi, ja nisam stigao da klikne ne. Već sam nemam pojma šta stisnuo I od tada mi ne radi digitani daljinac.

          Sve sam pokušavao, resetovao sam D3 prijemnik, sve, ali jok neće.

          Imali neko ideju?
          Ako ti indikator svetli zelenom bojom kada pokusas da promenis kanal, stisni stb dugme u desnom gornjem uglu.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment



          • Zadnjih 20 minuta emisije
            Last edited by kronostime; 25-01-18, 13:14.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Moze li mi neko reci gdje je Mr. Wolf?

              Comment


              • Pojavljivao se ovih dana
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Za ovu propagandu za vakcinaciju i male boginje u zatvor. Dizanje javne panike. Bolje da lepo obrazlože što je dobro vakcinisati se i da vrate proizvodnju u Srbiju. Više su ljudi skeptični prema farmaceutskim kućama i sastojkom vakcine nego vakcinacijim kao činom
                  Ako moze pojasnjenje.

                  Comment


                  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                    Ako moze pojasnjenje.
                    Šta je sa Torlakom? Da li je u stečaju, da li je prodat i ako jeste kome?
                    Da li je taj Torlak imao vakcine, serume...koji su bili provereni i pouzdani i kada se prestalo uzimati iz Torlaka?
                    Ovo nije teorija zavere, već teorija rasprodaje...ostaje im još železnica i MTS, eventualno zemlja i izvori vode.

                    P.S. Moja deca su isprimala sve vakcine (do duše davno) ali svako treba da ima izbor ali i duboko da razmisli o postupcima koji mogu da budu vrlo značajni za budućnost svoje dece.
                    Last edited by nebitan; 25-01-18, 14:36.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Sve sto je iole valjalo u zemlji je prodato. Ili skoro sve. Da li Torlak spada u te koji su valjali? Misljenja su podeljena poprilično, iako je i meni skaradno sta se sa njim desilo u skorije vreme. Da li je to razlog da se deca manje vakcinišu nego dok je Torlak bio snabdevac vakcina? Pritom, dosta dugo isti taj Torlak ne pravi MMR vakcinu. Nije to od prošle godine.
                      Edit. Da se razumemo, treba vaskrsnuti Terazije u jednoj od starijih funkcija za sve te koji su celu republiku privatizovali svakoj susi koja im je dala tal.
                      Last edited by Dubiozni goblin; 25-01-18, 14:42.

                      Comment


                      • Javnost je s pravom zabrinuta.
                        Velikoj vecini (laicima) ostaje da veruju jednoj ili drugoj strani. Pogresan izbor moze imati velike posledice.

                        Obe strane imaju jake argumente, a samo mali broj ljudi ume da proceni da li su validni.
                        Ja ne umem i plasim se pogresne odluke.
                        Naklonjen sam prirodi, verujem da covek moze biti zdrav bez vestacki dodatih supstanci, ali ko sam ja..

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Naklonjen sam prirodi, verujem da covek moze biti zdrav bez vestacki dodatih supstanci, ali ko sam ja..
                          Svestan si da bi prosecan zivotni vek bez medicinske nege bio oko 50 godina? Kao sto i jeste u nekim delovima sveta, ili kao sto je bio u svetu pre razvijanja medicine u 20. veku.
                          Ja koliko znam, a trebalo bi da znam dosta o ovome, tuberkuloza je, na primer, bila ekstremno smrtonosna bolest do pojave vakcine i masovne vakcinacije. Kako bi priroda tu izlecila?
                          Ne valja ici u ekstrem i vakcinisati se i protiv sezonskog gripa, ali ne treba ići u po sve mnogo opasniji ekstrem - priroda ce to da regulise.

                          Osim ako nisi Robert Maltus licno sa svojom tvrdnjom o pozitivnim i negativnim faktorima prirodnog prirastaja gde se medju prve ubrajaju bolesti, ratovi i slicno.

                          Comment


                          • Ljudi bez ikakve medicinske nege zive po 80-100 god i vise.
                            Naravno u zdravim sredinama gde nema tuberkuloze i sl.

                            Ovako ipak, moram prihvatiti vestacku supstancu jer zivim u nezdravom okruzenju.
                            I nije u problem u samoj vakcinaciji vec konkretno u MMR vakcini.
                            Znajuci sta se sve svetu nudi kao "zdravo" a takodje i neplemenitu nameru farmaceutskih industrija, ne mogu da budem siguran da su nove vakcine potpuno zdrave i korisne.

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Ljudi bez ikakve medicinske nege zive po 80-100 god i vise.
                              Zive i 120 kao oni nomadi u Indiji.
                              Ali.
                              Procenat tih koji dozive 80 je verovatno ekvivalentan marginalnoj greski i meri se promilima.
                              Pogledaj samo kroz istoriju koliko stotina miliona ljudi je umrlo od boginja, oblika gripa (spanski npr) i kolere. Pritom se kolera leci antibioticima u roku od par dana.

                              Ne znam zasto verujes da je priroda dovoljna kad imas hiljade dokaza da su sada bezazlena oboljenja nekada bila jahaci apokalipse licno.

                              Komplikacija i nus pojava ima i uvek je bilo, ali radije cu sansu da se mom detetu nesto konkretno desi svesti na marginu.

                              Comment


                              • Kakve marginalne greske, sta pricas ti...
                                Istrazi malo vise o zdravim sredinama.
                                Marginalna greska je da se pojavi bolest medju ljudima koji zive zdravo.

                                Comment

                                Working...
                                X