Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Marija mudro prelistava temu dok svi spavaju, ovako ne može da pohvata sve.
    Ne treba da se razočaraš ni u jednu ženu šta god uradila.
    Jedan srpski pisac je to ovako rekao...
    Ćud je ženska smiješna rabota! Ne zna žena ko je kakve vjere, stotinu će promijenit vjera da učini što joj srce žudi.
    Niko ti ne može slomiti srce niti te zajebati kao žena dobri moj prijatelju.
    To ti je Uroše veliki Njegoš o ženama zborio.
    A ja ovako prelistam malo pred spavanje,baš ste se raspisali, ne mogu sve da pohvatam a suština je u tome da ne znaš šta hoćeš....
    Hoćeš neku jaku koja zna da lupi šakom od sto,a ujedno ti se sviđaju splavaruše koje uglavnom ćute i aminuju...Dva sveta različita.
    A verovatno ćeš se zablesiti u neku od onih prvih,pa nećeš zati gde ti je nos...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Znam da je Njegoš nisi valjda mislila da ne znam i znam ja šta hoću samo sve u svoje vreme.

      Moram priznati da sam imao situaciju gde nisam baš bio u potčinjenom položaju ali je bila opasna. A bila je samo godnu dana starija, i to sam provalio što starija žena to je lakše sa njom naći zajednički jezik, u bukvalnom smislu Kako su neke žene od 30-35 godina neiživljene i nezadovoljne svojim životom, par lepih reči, gestova, mnogo manje komplikovano nego sa devojkom od 22 god. Pa ko šta voli danas baš ima sve za svakoga.

      Jebeno se samo posle vratiti na mladje devojke jer ti ovo bude mama/žena/devojka

      Sad kad malo bolje razmislim možda je i to uzrok. Mnogo je opuštenije sa starijom devojkom ženom i mene ove mladje baš brzo smore.

      Kakve imam tendencije kao Makron.
      Last edited by Cassius Clay; 17-01-18, 03:34.

      Comment


      • Ne treba generalizovati...
        Odakle sada i ovo kao Makron zaboga? Pa ne treba ti keva...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Od stare koke najbolja supa

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Ne treba generalizovati...
            Odakle sada i ovo kao Makron zaboga? Pa ne treba ti keva...
            Hahahah, isplakao sam se od smeha. Ne treba ali 10 godina nije ništa danas. Ne bih je ženio ali meni ne smeta. Au koji cirkus ovde, hahahahah.

            Ivane treba sve probati mislim što se žena tiče, za druge stvari nisam zainteresovan. Od 20-33 god dijapazon pa biraš.

            Sad bih ja razvezao jezik i potkrepio slikama da se smejemo svi ali to je već malo privatnije

            Comment


            • Da bi me moja braca sa fourma bolje razumjela, evo nekoliko slika samo da bi se bolje razumjeli sta je zena po mom ukusu



              To je ta perthodno pomenuta klinka koju bi momentalno ozenio Jednostavno nekad vidis savrsetsvo.. nesto sto niko drugi uopste ne registruje A njen temperament je neki drugi nivo i sami taj temperament je jos jedan razlog... normalno u istom momentu mislis da bi bolje bilo da cutis i da je pustis da radi kako joj je volja

              Kapiram da bi po necijim kriterijumima ja bio neki alfa, ali mnogo vise volim kada je sa mom zena koja zna sta zeli i koja ce ti na ovaj ili onaj nacin nametnuti svoj nacin ma koiliko god se ti branio i opirao. E to je ono sto privlaci takve osobe.Ja se najiskrenije trudim da prepustim glavnu ulogu njeznijem polu jer se onda desava nesto drugacije

              Ja volim ta neka iznenadjena kad onako usput otrkijes da je i ona u nekim slicnim krugovima interesovanja Jbg,zbog posla koji radim, uglavnom na prvi pogled bivam etiketiran kao praznoglavi izbacivac i ako i one uglavnom primjecuju fizicki izgled i ignorisu posao kojim se bavis. E cim pocnes koverzaciju sa njima, odmah se mijenja sve u tovoju korist. O vidi.. visok, plave oci ima akcenat i to je sve sto trenaju da znaju. Ostalo dodje onako usput i samo od sebe.

              Ne mogu reci da sam alfa muzijak... eto jednostavno zbog polsa kojim se bavim vec poslednjih 3-4 gonir je to jednostavno u opis;u posta. To sto cu ja isamarti nekoga.. to je potuno nebitno jer sam svjestan da ce zena koja mi se svidja uvijek bita ta koja ce diktirati moje ponasanje
              Last edited by powerslave; 17-01-18, 15:44.

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Ma gde bre, kakve Svedjanke. Nase zene to jest zene sa naseg podneblja i juznoamerikanke I to ne sve naravno.
                ma kakve Juznoamerikanke, sta tek tamo ima, pogledajte neke klipove po yt gdje se snima grad/drzava, ima uvijek izuzetaka ali kod nas je puno veci broj lijepih zena nego tamo...

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Marija mudro prelistava temu dok svi spavaju, ovako ne može da pohvata sve.

                  Ne treba da se razočaraš ni u jednu ženu šta god uradila.

                  Jedan srpski pisac je to ovako rekao...

                  Ćud je ženska smiješna rabota! Ne zna žena ko je kakve vjere, stotinu će promijenit vjera da učini što joj srce žudi.

                  Niko ti ne može slomiti srce niti te zajebati kao žena dobri moj prijatelju.
                  Dobri moj i neiskusni Urose - nijedno zensko ne moze biti toliko lose, koliko moze biti muski kriterijum.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Znam da je Njegoš nisi valjda mislila da ne znam i znam ja šta hoću samo sve u svoje vreme.

                    Moram priznati da sam imao situaciju gde nisam baš bio u potčinjenom položaju ali je bila opasna. A bila je samo godnu dana starija, i to sam provalio što starija žena to je lakše sa njom naći zajednički jezik, u bukvalnom smislu Kako su neke žene od 30-35 godina neiživljene i nezadovoljne svojim životom, par lepih reči, gestova, mnogo manje komplikovano nego sa devojkom od 22 god. Pa ko šta voli danas baš ima sve za svakoga.

                    Jebeno se samo posle vratiti na mladje devojke jer ti ovo bude mama/žena/devojka

                    Sad kad malo bolje razmislim možda je i to uzrok. Mnogo je opuštenije sa starijom devojkom ženom i mene ove mladje baš brzo smore.

                    Kakve imam tendencije kao Makron.

                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment




                    • Comment


                      • Pa on priča po Ellen G White, a religijski po Walteru Veithu 7th day adventist, gde se može reći da i ja srcem pripadam. Zbog njih sam počeo da verujem i shvatio sta je hriscanstvo.




                        Prelepe epizode na nasem kanalu Pade Vavilon... Pade pade Vavilon...

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Hahahah, isplakao sam se od smeha. Ne treba ali 10 godina nije ništa danas. Ne bih je ženio ali meni ne smeta. Au koji cirkus ovde, hahahahah.
                          Samo se ti smej, a sada ću da ti ispričam jednu istinitu priču pa razmisli...Naravno sve zavisi da li tražiš takvu ženu za brak ili za "druženje" da se fino izrazim...
                          Elem...
                          Pre godinu-dve moje društvo iz osnovne organizovalo proslavu 20 godina male mature...
                          U međuvremenu smo se neki i viđali i sretali, za neke smo čuli da su se oženili i udali i odselili,a kako po nekad dešava o nekima nismo imali pojma...
                          Bio je tu i jedan ( hajd' za ovu priliku nazvaćemo ga Nikola - ako čita prepoznaće se)...Uvek je bio faca,lepotan,frajer...Sve smo iz razreda što javno što tajno bile zacopane u njega...a on nas je gledao onako baš drugarski do koske...
                          Kasnije se presilio i tako smo i izgubili kontakt sve do te proslave mature...

                          U svakom slučaju toga dana ispred lokala nas par kako smo izašli iz automobila počesmo sa pozdravljanjem ,nekim osnovnim pitanjima nestrpljivi da što pre saznamo nešto jedni o drugima...i ostadosmo u šoku...
                          Staje auto, naš Nikola izlazi sa mesta suvozača, pozdravlja se...Za njim izlazi žena koja nam je svima ličila na njegovu mamu...prilazi pruža ruku i pre nego su ona i Nikola uspeli nešto da kažu, naša vesela drugarica koja se prva pozdravi sa njom reče " pa dobro bre Džoni svi imamo keve a samo si ti poveo svoju"...Nastaje muk,tišina i žena koja jedva čujno progovara "Ja sam mu supruga"...Seda u auto i odlazi uz molbu da je pozove kada bude trebalo da dođe po njega.

                          Nakon toga,kako je veče odmicalo i piće teklo naš veseli Nikola ispriča nam da se sa 25 zablesio u nju koja je 10 godina starija, u međuvremenu je zatrudnela, on je oženio i eto...

                          I baš pre neki dan čujem razveli su se.A on sada šeta neku klinku od 20 godina...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Priča sa srećnim krajem to je važno. Hahahahahahah. A i 10 god da mu izgleda kao majka jbg onda.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Priča sa srećnim krajem to je važno. Hahahahahahah. A i 10 god da mu izgleda kao majka jbg onda.
                              Nije bas i da je nevazno
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Priča sa srećnim krajem to je važno. Hahahahahahah. A i 10 god da mu izgleda kao majka jbg onda.
                                Pa možda se nije primećivalo na početku...ali on sa 35 i ona sa 45...Uostalom Kronos ti je najbolje objasnio...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X