Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaglavljena stamparska masina ...ahahahahaha

    Objasni im golde kakvih ima, ne znaju bre nista

    I daj tu gibu malo vamo -.- moram za vikend da je pravim...mmmmm

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Najljepse su Svedjanke pa ex-jugoslovenke u Evropi.U J.Ameriku nisam bio ali one su vjerovatno najljepse zbog tog mijesanja raznih rasa.Azijatkinje ne volim nesto previse,asociraju me na neki smrad i glib.
      Last edited by E1_PG; 16-01-18, 20:23.

      Comment


      • U jeee gde Svedjanka moze da bude bolja...pa ajd da ne budem pristrasna ...recimo od Dalmatinke..pa evo jos konkretnija... od Splicanke... mm?

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Uroše, a šta se desi ako odeš lupam u teretanu i počneš slučajno razgovor sa nekom devojkom o npr. trbušnjacima? I tu se skontate na prvu i razvijete neku komunikaciju. Posle toga odete u neku šetnju, bioskop ili trčanje i ti provališ da ti se stvarnos viđa ta devojka.

          Jel kažeš sebi, ne neću ovu devojku, zato što je normalna, zato što bih sa njom mogao da imam čak i neki intelektualni razgovor? Bolje da se držim starleta i splavarušica?
          E moj brate, pa misli da nisam probao. Bio sam u vezi dve godine i ogadilo mi se. I najmanji osećaj da se devojka zaljubljuje u mene ili da se vezuje u meni radja osećaj gadjenia. Probao sam evo 15 puta da budem u vezi nemoguće je, počinjem da se gušim. A nije realno da svih 15 ne valjaju.

          Mrkela samo sam na ovom forumu.

          A Gold, za demokratiju i liberalna shvatanja potrebno je istinsko stavljanje u kožu drugoga i pokušaj gledanja iz kože drugog, a ne jeftina podbadanja. Za jeftina podbadanja idu jeftina nabadanja. Ja ako uzdignem raspravu na viši nivo, i ako bude pisao i obrazlagao lepo i kulturno, kakv zaista jesam van foruma, od tebe neću na kraju dobiti nikakav odgovor jer je tvoj cilj - podsmevanje.

          Ti si baš što bi Mamić rekao mučko djubre ali nemoj da se uvediš.

          Ta rečenica znači da su muškarci postali nesposobni da budu glave porodice i da budu sigurnost ženama već gluvare po kladionicama, i ostalim mestima bez da budu sigurnost ženi i materijalno i moralno, stoga one preuzimaju palicu i nerertko jedine birnu o deci, stoga ih podržavam tu i smatram da ipak muškarac mora da bude zaštitnički nastrojen i da se uvek nadje.

          A to što ja biram takve devojke je zato što neću da kinjim lepo vaspitane i obrazovane devojke koje mogu biti sa nekim kao Zola i uživati umesto ja da ih lomim po nahodjenju. Kada dodje vreme-desi se, i ja ću se smiriti i naći devojku koju ću poštovati i tek onda biti u vezi. Sve u svoje vreme.

          Ti se zapitaj malo i stavi prst na čelo. Ja sam srećom obrazovan sa obe strane, pa mogu i akademski da raspravljam i kulturno, fino, a mogu i na drugi način. Silu nikada ne bih potezao to je znak nemoći, ali uživo razgovor je drugačiji jer se ljudi kao ti stide i uplaše da podjebavaju uživo.
          Last edited by Cassius Clay; 16-01-18, 20:26.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            U jeee gde Svedjanka moze da bude bolja...pa ajd da ne budem pristrasna ...recimo od Dalmatinke..pa evo jos konkretnija... od Splicanke... mm?

            tt
            Juznjakinje su najljepse. Sto ides sjevernije to je gora sitaucija.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              U jeee gde Svedjanka moze da bude bolja...pa ajd da ne budem pristrasna ...recimo od Dalmatinke..pa evo jos konkretnije od Splicanke... mm?

              tt
              Dobre su Spliće ali vise preferiram bucmaste i rumene slavonke i vojvodjanke,one su mi top.Dalmatinke me malo podsjecaju na zemljakinje.Ali Svedjanke su mi san,mnogo ljepse od Ruskinja recimo vise volim tu nordijsku ljepotu.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                Najljepse su Svedjanke pa ex-jugoslovenke u Evropi.U J.Ameriku nisam bio ali one su vjerovatno najljepse zbog tog mijesanja raznih rasa.Azijatkinje ne volim nesto previse,asociraju me na neki smrad i glib.


                Comment


                • hhha Urose,gde se seti Maminja i mucko djubre.Maminjo je kralj bas gledah pre neki dan novu monolog konferenciju

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Najljepse su Svedjanke pa ex-jugoslovenke u Evropi.U J.Ameriku nisam bio ali one su vjerovatno najljepse zbog tog mijesanja raznih rasa.Azijatkinje ne volim nesto previse,asociraju me na neki smrad i glib.
                    Ma gde bre, kakve Svedjanke. Nase zene to jest zene sa naseg podneblja i juznoamerikanke I to ne sve naravno.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Meni je sam Splićanka da izgledaju isto kao i ostale opet vode za 30% zbog njihovog slatkog jezika i naglaska. To je najseksi stvar.

                      Crnogorke su fenomenalne, verne (?) , direktne, iskrene, baš sve ono što volim. To je žena koja pokazuje da joj je stalo i da ćeš nadrljati ako budeš švrljao što mene privlači jako jako. Iz ličnog iskustva pričam.

                      Bosanke već totalno suprotna stvar. Malo je ružno što to iznosim ali njih ne mogu da slušam kako pričaju nema šanse.

                      Sad će opet pitati neko pa šta ako ti se svidi...Pa kad progovori odmah mi spada svidjanje, i to nije neki moj hir jednostavno je tako

                      Comment


                      • Uroše ti izgleda nisi čuo za onu "bolje sam nego u lošem društvu"...
                        A veruj mi ,zbog tog takvog stava za tebe se i lepe te "splavaruše"...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Bogami i Dalmosi su..khmm zbog tog dijalekta...khmmm, khmmm

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by mr.gold View Post
                            Пријатељу мој, да искористим овај кратки упад на форум, да ти дам пријатељски савет: док је оваца биће и шишања
                            Je l' kapiraš nešto oko kriptovalute ili ovako ideš i lupaš?

                            Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Samo ripple braćo. Mada jedan poznanik ruadri ethereum
                            Ujedno da odgovorim tebi i Indigu koji je preporučio Ripple. Ja ne bih ulagao u Ripple, već ima ogromnu market kapitalizaciju i nije realno da prelazi preko 10-15 dolara, trebalo bi biti ogromna potražnja da bi bila tolika vrednost. Što znači ako uložite sada, imaćete oko 10x više, a tih 10-15 dolara može da vredi tek za koju godinu. Preporučio bih druge kriptovalute, ja imam jedan monero (XMR) i nadam se da će dostići kad-tad vrednost preko 10k evra.

                            Originally posted by Lord Samuraj View Post
                            Za Bitcoin je kasno sada ulagati. Proslo je.

                            Sto se tice djevojaka. Tesko je danas naci neku normalnu.
                            Ovo je klasična priča koja veze s vezom nema. Uroš je spomenuo mehur, ali i za to je kasno. Može se desiti da pukne tržište i smanji se vrednost bitkoina na 2-3k dolara, ali tako su i Apple akcije pale na 1 dolar pa su sada 175 dolara.

                            Moje mišljenje je da će Bitkoin dostići nekoliko stotina hiljada dolara, a mnogi kažu da će za 2,3,5 ili 10 godina biti milion.

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              "splavaruše"...
                              Jesu to one koje idu na splavarenje, sportski tip.

                              Comment


                              • Originally posted by torpedo View Post
                                Jesu to one koje idu na splavarenje, sportski tip.
                                Da,da...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X