Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Kolega s` Fendera u ruke, iz Marinkove Bare - za koju sumnjam da znas gde su joj granice, a kamoli koliko poznatih muzicara i umetnika zivi u istoj. Ne samo brace Roma, vec i ostalih.
    Eh, predrasude podrpute neznanjem su cudo.
    Nemas ti blage veze sa zivotom, a kamo li sa muzicarima iz Marinkove bare.
    Nije ti to nikakav Mica.

    Comment


    • Ne kapiras ti to Kronose. Nije Mica svetski poznat. Ostale zakljucke sam izvedi.
      sigpic

      Comment


      • Kopiracu Kronosov komentar.
        Originally posted by kronostime View Post
        Eh, predrasude podrpute neznanjem su cudo.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_pg View Post
          Ja nisam ali Bane mi je vec sumnjiv...Moga bi mi on mozda nesto sredit.
          A okle.. Ja sam iz časne i poštene kuće.

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • Originally posted by Bane je View Post
            A okle.. Ja sam iz časne i poštene kuće.
            Salio sam se ja Bane,ti si najbolji primjer cojstva Marka Milanova u CG.

            Comment


            • Ma kakvo crno čojvstvo...

              "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment


              • Originally posted by limun View Post
                Nemas ti blage veze sa zivotom, a kamo li sa muzicarima iz Marinkove bare.
                Nije ti to nikakav Mica.

                Ovo ti slika sa male mature?
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Ovo ti slika sa male mature?
                  Sto skreces s teme, kazi lepo "nemam blage veze o muzicarima iz Marinkove bare, lupio sam ime Mica pa sta bude" i to je to.

                  Comment


                  • Originally posted by limun View Post
                    Sto skreces s teme, kazi lepo "nemam blage veze o muzicarima iz Marinkove bare, lupio sam ime Mica pa sta bude" i to je to.
                    Matori: 25 godina ziveo u Brace Jerkovicu povise Marinkove Bare, a prohodao u kafani i ceo zivot se druzim sa muzicarima, a i sviram onako za svoju dusu preko 30 godina. A sad idi broj semenke.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Matori: 25 godina ziveo u Brace Jerkovicu povise Marinkove Bare, a prohodao u kafani i ceo zivot se druzim sa muzicarima, a i sviram onako za svoju dusu preko 30 godina. A sad idi broj semenke.

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Ne moras da rzes - zapasce ti semenka u dusnik.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Ne moras da rzes - zapasce ti semenka u dusnik.
                          Idi dzemi tog tvog Skvajera, pa se javi da te upoznam s gospodom ciganima i njihovim skupim igrackama.

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Idi dzemi tog tvog Skvajera, pa se javi da te upoznam s gospodom ciganima i njihovim skupim igrackama.
                            Goran custom guitars ne valja skvajere, a ti slobodno drombuljaj.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Moram nešto da priznam: ništa pod milim Bogom ne razumem šta pričaju ona dva Crnogorca u reklami u kafiću, samo ono nešto malo pred kraj "kad može on triple black mogu i ja dvije krigle". Da ne spominjem da ne znam o čemu se u reklami radi. Jebi ga, spomenuh.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Moram nešto da priznam: ništa pod milim Bogom ne razumem šta pričaju ona dva Crnogorca u reklami u kafiću, samo ono nešto malo pred kraj "kad može on triple black mogu i ja dvije krigle". Da ne spominjem da ne znam o čemu se u reklami radi. Jebi ga, spomenuh.
                                Koja reklama... Daj da ja vidim

                                "I love to speak with Leonard
                                He’s a sportsman and a shepherd
                                He’s a lazy bastard
                                Living in a suit ."
                                Leonard Cohen

                                Comment

                                Working...
                                X