Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da se ne lažemo, i exit i beer fest su u opadanju kvaliteta po meni. Nekako su oba izvikana. Previše je veštačka atsmosfera. Nema više onog duha u festivalima, sad je to sve mehaničko. Možda je i do mene, ali doživljaj nije isti kao pre.

    Previše ste zašli u zonu ukusa, a to je veoma osetljiva tema. Svako ima različit ukus i tu je teško započeti normalnu diskusiju. Kao što ja ne kapiram metal, neko drugi ne kapira elektronsku muziku koju ja volim.

    Samo ću se složiti sa Indigom oko ovog našeg turbo-hip hop-elektronske muzike koja je zaživela. Dno dna. Izvođače te muzike bih osudio na doživotnu robiju tamo negde u najgorim zatvorima sveta.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Kad zapjeva Ceca didu-didu-diduleeeee sve zastane u tom trenutku,kao da taj trenutak traje vjecno.Nesto bozansko ima u tome.

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Nemoj da lazes.
        Auuu,kako je malo potrebno da izvređaš.Šta bi sa onim,mir,harmonija,poštovanje ljudi i njihovih stavova?
        A drugo sam si rekao malopre,kada se govorilo o exitu,da gostuju svetski poznati izvođači i da je to bolje nego tamburica iz Marinkove bare.
        Samim ti si rekao da sve što je popularno ili poznato je i dobro...
        Mada,šta ja više da pričam sa tobom kada si rekao da Ceca valja...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Ivan_pg View Post
          Kad zapjeva Ceca didu-didu-diduleeeee sve zastane u tom trenutku,kao da taj trenutak traje vjecno.Nesto bozansko ima u tome.




          Veruj bolji provod..

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Marija kaže čitaš li ovo Gangara.. Bar smo otkrili o kome se radi i ko joj je omiljen.

            Smaraju i Exit i Guča, Love fest još postoji ali sve je to smorčina živa.

            S jedne strane urbani napaljenici sa druge seljani. Bolje Ivane dodji u Bg letnja sezona preko dana hot mes, uveče river, lepe devojke, vrh provod i nema gužve. Kakav exit kakva oduzimanja
            Pa ti propustio kada je Mark pogodio...I nije Gang u pitanju,msm nisam o njemu pisala onaj dan.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Auuu,kako je malo potrebno da izvređaš.Šta bi sa onim,mir,harmonija,poštovanje ljudi i njihovih stavova?
              A drugo sam si rekao malopre,kada se govorilo o exitu,da gostuju svetski poznati izvođači i da je to bolje nego tamburica iz Marinkove bare.
              Samim ti si rekao da sve što je popularno ili poznato je i dobro...
              Mada,šta ja više da pričam sa tobom kada si rekao da Ceca valja...


              Comment


              • Dobra je riba ona Cecina cerka,samo nekako mi je bolesno da je posmatram na taj nacin,kao neki incest posto je Ceca nasa majka.

                Comment




                • Obratiti paznju na top komentar.

                  Comment


                  • Pa ako ti Brano Milo Vesko dodju nesto ili ako si kavacki ili skaljarski startuj i mamu i cerku, jedna ce ti dati. Mada mama voli fudbalere ne znam kakav si sa koptom

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      ako si kavacki ili skaljarski
                      Ja nisam ali Bane mi je vec sumnjiv...Moga bi mi on mozda nesto sredit.

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Sta fali Mici Veganu?
                        Uzgred, pichi rock po djitri samo tako.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Mica vredi vise nego depeche mode pa puta 2.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by colke995 View Post
                            Mica vredi vise nego depeche mode pa puta 2.
                            On ce da mi prica o braci i gospodi Ciganima - ja bombardovanje proveo na splavu Pantersa uz muziku.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Kakav bre Mica?

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Kakav bre Mica?
                                Kolega s` Fendera u ruke, iz Marinkove Bare - za koju sumnjam da znas gde su joj granice, a kamoli koliko poznatih muzicara i umetnika zivi u istoj. Ne samo brace Roma, vec i ostalih.
                                Eh, predrasude podrpute neznanjem su cudo.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X