Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam pred kraj studija ucio iskljucivo nocu. Tipa od 8 uvece do 4 ujutru. Nikako danju nisam mogao da se fokusiram, stalno se nesto desava, ljudi su u pokretu...A uvek je nesto opustajuce moralo da mi svira ili drndi, da me drzi u blagoj tenziji.
    "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Ma samo uzmes i ucis. Nema tu mnogo filozofije.
      Управо. Свако бира своје приоритете, да ли ће дрндати телефон или сести и положити испит. Највише ми се сере од људи који раде све друге ствари осим учења, а касније се жале да нису имали среће, мало времена, мало рокова итд.

      Comment


      • Odem u čitaonicu dodjem kući 3 zahteva za prijateljstvo.. u proseku. Čitaonica je sranje, nemam komfor kao kući. Sedim po ceo dan u gaćama i majici i kad mi se legne ležim a kad mi se sedi sedim. Ovako sednem na 5 pića pogledam se sa 5 devojaka, cimaju me posle neke štreberke koje mi se ne svidjaju i muka. Išao sam pre po malo ali gajba je zakon.


        Ima ljudi kojima prija ali to su uglavnom žene koje mogu da kuliraju, miškarci samo bleje u ribe.

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Ostale samo semenke od limuna

          Spoiler
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Tarantula View Post
            Zaljubljena moja zena u nekog kretena..😂
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Planiram na ljeto da idem na EXIT pa me zanima ako ima neko iz Novog Sada da me malo uputi vezano za smjestaj sta mi je najpovoljnija opcija,ne trazim nikakav luksuz i udobnost ali svakako necu ni da se valjam u govnima po onih smrdljivih satora.Inace vec sam kupio kartu za sva 4 dana,imam i dosta rodbine tamo ali mi je crno da ih cimam za smjestaj.
              Sad ce me Uros napast sto slusam tu satansku muziku,nesto u Miroljubovom stilu ce da iskomentarise.
              Last edited by E1_PG; 11-01-18, 18:59.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                Planiram na ljeto da idem na EXIT pa me zanima ako ima neko iz Novog Sada da me malo uputi vezano za smjestaj sta mi je najpovoljnija opcija,ne trazim nikakav luksuz i udobnost ali svakako necu ni da se valjam u govnima po onih smrdljivih satora.Inace vec sam kupio kartu za sva 4 dana,imam i dosta rodbine tamo ali mi je crno da ih cimam za smjestaj.
                Sad ce me Uros napast sto slusam tu satansku muziku,nesto u Miroljubovom stilu ce da iskomentarise.
                Ma gde kod rodbine onako pijan i smrdljiv.
                Mozes kod mene 200e nocenje.

                Comment


                • Originally posted by Scouser View Post
                  Ma gde kod rodbine onako pijan i smrdljiv.
                  Mozes kod mene 200e nocenje.
                  Dobro je da znam da imam da racunam na nekog.
                  Ima li jos koja ponuda cini mi se da ima odje jos novosadjana?

                  Comment


                  • Ma sprdam se ja, mozes naci za otprilike 200e nocenje sva cetiri dana. Ako ne, preko agencije ces sigurno naci.

                    Comment


                    • Ma za 200e ima hotel 4 dana...
                      Možda Ivane da probaš sa hostelima,oni su jeftinija varijanta.
                      Pogledaj šta nude na Booking.com
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Scouser View Post
                        Ma sprdam se ja, mozes naci za otprilike 200e nocenje sva cetiri dana. Ako ne, preko agencije ces sigurno naci.
                        A imaju neki hosteli prljavi za 12 eura nocenje sto nije puno.Snac cu se valjda nekako.Nego mi je cilj da ustedim sto vise para jer ce mi mozda drug Belgijanac nesto sredit povoljno za Tomorrowland.
                        Last edited by E1_PG; 11-01-18, 20:17.

                        Comment


                        • Jel moguće da za Exit još nema ni jednog učesnika potvrđenog.

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            Jel moguće da za Exit još nema ni jednog učesnika potvrđenog.
                            Koliko sam vidjeo sve neki anonimusi,makar za mene.Jaca imena jos uvijek nisu objavljivali cini mi se.

                            Comment


                            • Ono što je nekad bio Exit zadnjih godina je preuzeo IN Music festival. Svake godine sve bolji program-bar za mene
                              https://www.inmusicfestival.com/

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                A imaju neki hosteli prljavi za 12 eura nocenje sto nije puno.Snac cu se valjda nekako.Nego mi je cilj da ustedim sto vise para jer ce mi mozda drug Belgijanac nesto sredit povoljno za Tomorrowland.
                                Sta znaci povoljno?

                                Comment

                                Working...
                                X