Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Guzonja se sakrio tad u rupu. Veće loptice imaju oni Hrvati od njega. Kaži kako bi to nalomio naš Mare Ultra Boys utokom po glavi. To može Mr Gold prokomentarisati.

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Nije baš nešto elokventan Kimi. Vrhunac je ipak što i njemu nije jasno odkud Hrvati na tribini
      Pa sta si ocekivao. Od svih osobina, jedino sto mogu da mu priznam je to sto je Grobarcina ogromna, i stvarno voli klub, tu nema dileme. A sve ostalo ovo, tezak debilizam.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Guzonja se sakrio tad u rupu. Veće loptice imaju oni Hrvati od njega. Kaži kako bi to nalomio naš Mare Ultra Boys utokom po glavi. To može Mr Gold prokomentarisati.
        Pa znaš da je Mutavi izbačen sa severa. A njima tamo bije po klubu, preuzeo tribinu. Nismo isti

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Bolji su ti modafinili.

          Marija, je l ti radiš na SK?
          Ne radim

          Originally posted by mark it zer0 View Post
          Cuj Sandu ne sme da se javi, nego nije video jos
          Bravo.Kako da mi ne bude najdraži,čovek postao loš momak zbog mene i napravio sebi ban mesec dana.Ništa romantičnije iko za mene nije uradio...

          Spoiler
          Sandu ako ovo čitaš,šalimo se,bez loših namera


          Originally posted by limun View Post
          Ja polako, tihim tonom, pokusavam da doprem do njene istine, ali se um neprestano opire i izlaze kojekakva opravdanja, izgovore - "hoce da me otkrije u trolovanju".

          Ali ja i dalje nastavljam svojim recima koje izlaze iz istinskog bica. To su prave reci i one se prepoznaju, iako um uverava drugacije.
          Nemam ja nameru tebe da otkrivam,sam si se otkrio,nego mi nekada dosadno pa eto da utrošim malo vremena o temama koje su ti bliske.
          Što se tiče te moje istine...svako od nas ima svoju istinu i ne trudi se da je menjaš...
          Last edited by Marija81; 10-01-18, 18:31.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Pa znaš da je Mutavi izbačen sa severa. A njima tamo bije po klubu, preuzeo tribinu. Nismo isti
            E jbg, nije to baš tako. Nije ni zelja da se pokrene ta diskusija, vec samo da naglasim da je ovo sto se desava kod nas bas dno dna, I da jedva cekam Plzen kuci.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Bas nikad gore nije bilo. No jbg. Da je samo tribina. Nego mislim da je i drzava dotakla dno dna. Ovakva beda nikad nije bila.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                E jbg, nije to baš tako. Nije ni zelja da se pokrene ta diskusija, vec samo da naglasim da je ovo sto se desava kod nas bas dno dna, I da jedva cekam Plzen kuci.
                Zajebancija, ja uopšte ne cenim Delije, šta više..

                Comment


                • Što se tiče fudbala i navijača (a čast izuzecima) davno sam ja lepo rekla da je Margaret bila u pravu
                  Last edited by Marija81; 10-01-18, 19:03.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Ja cenim što se tiče organizacije i svega. Tamo nema cile mile zna se časnog krsta. Tipičan primer autoritarno militantne vlasti vs anarhičan komunistički poredak.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Ja cenim što se tiče organizacije i svega. Tamo nema cile mile zna se časnog krsta. Tipičan primer autoritarno militantne vlasti vs anarhičan komunistički poredak.
                      Potpuno se slazem za trenutno stanje, ali ne treba se zavaravati, nije davno bilo kako je kod vas bio haos, a sigurno je da ce i ovo u jednom trenutku puci. Onda shvatis da smo ustvari svi isti.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Guzonja se sakrio tad u rupu. Veće loptice imaju oni Hrvati od njega. Kaži kako bi to nalomio naš Mare Ultra Boys utokom po glavi. To može Mr Gold prokomentarisati.
                        Nedostatak cojones za tucu se najcesce iskazuje potrebom za oruzjem u istoj.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Bolji su ti modafinili.

                          Marija, je l ti radiš na SK?
                          Valja, a?
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment




                          • Ti ljudi je dodju i prodju, tu su od 16 godine. Da nije bilo klizavo, ne bi Mareta ker izujedao.

                            A Bici još pr godine sam uzimao par puta modafinile, ali svakako hvala. Ti si diler no 1

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_pg View Post
                              Zna li neko dje mogu nabavit aderal,treba mi za ucenje.Vele da je strasan.
                              Ja ne znam kako neko moze da uci kad to popije/posmrce. Ako nisi nikad uzimao, tebi je onda desetka dosta(sve zavisi kakva ti je tolerancija na opijate, ali mislim da je za pocetak desetka taman).

                              Ja uzimam 20 ili 30mg nekoliko puta nedeljno kad treba da radim cijeli dan. Moj ti je savjet da nadjes nesto drugo za ucenje.

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Ja ne znam kako neko moze da uci kad to popije/posmrce. Ako nisi nikad uzimao, tebi je onda desetka dosta(sve zavisi kakva ti je tolerancija na opijate, ali mislim da je za pocetak desetka taman).

                                Ja uzimam 20 ili 30mg nekoliko puta nedeljno kad treba da radim cijeli dan. Moj ti je savjet da nadjes nesto drugo za ucenje.
                                Tebe sam cekao
                                Nisam nikad uzimao a u velikim sam govnima sa ispitima ne znam sto bi me moglo izvadit.Svejedno do aderala u pg tesko mogu doc tako da cu morat nac neko alternativno rjesenje.
                                Bio bih zahvalan na nekom predlogu.
                                Last edited by E1_PG; 10-01-18, 22:33.

                                Comment

                                Working...
                                X