Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cuj Sandu ne sme da se javi, nego nije video jos
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Bolji su ti modafinili.
      To si u pravu,aderal je adiktivniji puno dok su modafinili bezbjedni sto se toga tice manje udaraju na dopamin.

      Comment


      • Pa to. Ima neka Marija što radi na SK imam je na dr mrežama, pomislih da to nije ova

        A omiljeni forumaš ko zna ko je, možda se zaljubila pa se stidi.

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Samo se vi sprdajte, neće se on javiti...
          Mada Vuče i ti si ok

          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Pa to. Ima neka Marija što radi na SK imam je na dr mrežama, pomislih da to nije ova

            A omiljeni forumaš ko zna ko je, možda se zaljubila pa se stidi.
            I meni je to padalo na pamet,ali nikako da je priupitam

            Comment


            • Naime kruže glasine da Kronos retko noću spava. Bira klipove i gifove za forum i onds zaboravi. A i neki kažu da ima preko 50 yt accounta gde ubacuje isečke iz domaćih filmova koje će koristiti.

              Ono što znamo je da radi fantastično taj posao i aplauz za mog mentora u svemu sem u sportu jer navija za pogrešan klub.
              Ajmo cela pričaonica, Kronose majstore, Kronose majstore, Kronose...

              Odgledah pols domaćih filmova

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Naime kruže glasine da Kronos retko noću spava. Bira klipove i gifove za forum i onds zaboravi. A i neki kažu da ima preko 50 yt accounta gde ubacuje isečke iz domaćih filmova koje će koristiti.

                Ono što znamo je da radi fantastično taj posao i aplauz za mog mentora u svemu sem u sportu jer navija za pogrešan klub.
                Ajmo cela pričaonica, Kronose majstore, Kronose majstore, Kronose...

                Odgledah pols domaćih filmova
                Ovo ko najava za Stiga u Top Gear-u [emoji23]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Pa po Stigu je i radjena struktura. Lepo si prepoznao. Some say..

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Limuntuse moj ovo se ne dešava. Ovo je sve privid. Nego ti Mariju poljubi na keca, šta zna njen mozak šta njeno biće želi - a želi samo tebe.

                    100% sam ubedjen u to.

                    Opa Vukela i ti si ok. Kako ti udara kontru, sad je imaš Limi.
                    Iluzija cista.
                    Nije ni svesna svoje potrebe da mi odgovara u svakoj temi.
                    Ja polako, tihim tonom, pokusavam da doprem do njene istine, ali se um neprestano opire i izlaze kojekakva opravdanja, izgovore - "hoce da me otkrije u trolovanju".

                    Ali ja i dalje nastavljam svojim recima koje izlaze iz istinskog bica. To su prave reci i one se prepoznaju, iako um uverava drugacije.

                    Comment


                    • Najnoviji rijaliti, obara sve rekorde "Juzna tribina". Da biste glasali za Kimija posaljite KIMIPFC na 7878, cena 30 din + pdv

                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Naime kruže glasine da Kronos retko noću spava. Bira klipove i gifove za forum i onds zaboravi. A i neki kažu da ima preko 50 yt accounta gde ubacuje isečke iz domaćih filmova koje će koristiti.

                        Ono što znamo je da radi fantastično taj posao i aplauz za mog mentora u svemu sem u sportu jer navija za pogrešan klub.
                        Ajmo cela pričaonica, Kronose majstore, Kronose majstore, Kronose...

                        Odgledah pols domaćih filmova

                        Go back to your training, young grasshopper.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Ali kakvi su ovo odgovori sto daje Kimi. Covek ga pita jedno, on prica nesto pedesetsesto. Da mi je da znam sta je u glavama tih ljudi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kimi je za mene 0 lik. Morališe debeli nešto uvek, sad se liže sa Jangerima, nešto kao teramo cigane sa juga. Pa šta je bio Aleksandar Vavić, koji je posle meča Zvezda Cibona izbo grobara, pa posle mesec dana prešao da navija za Partizan. Nego kad je on bio agentčina tad mu nije smetalo ništa, imalo se za rulet, a sad, sad on želi prave grobare kao.

                            Sramotan je ovaj Kimi. Što si licemeru primio Vavića zvezdaša? I ko ga je poslao tu da ne bi ležao tvorza? Država. A sad kad su našli nova vlast novu ekipu ex zvezdaša, sad bi Kimi ultras da bude.

                            Comment


                            • Ma svi oni su nula likovi. Ali da se bodu i ratuju medjusobno, to mi ne ide u glavu. Sport je jebeni u pitanju. Nek se ciganisu van hale. Koga boli patka za njihove sukobe.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nije baš nešto elokventan Kimi. Vrhunac je ipak što i njemu nije jasno otkud Hrvati na tribini
                                Last edited by Победа; 10-01-18, 18:25.

                                Comment

                                Working...
                                X