Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srecna Nova svima, puno srece i zdravlja vam zelim, ostalo ce sve doci, zivi bili

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Srećna Nova Godina, svima najlepše želje, Banetu da upozna Olju, Olji da Noković uzme bar neki masters 250 serije ako i dalje postoje, mojim ciganima titule, mom najomilienijem članu selidbi Kronosu, uz Valtera isto kao i mojim ciganima, puno titula Crvene Zvezde i radosti u 2018.

      Limunu naravno nirvanu i puno kaloričnih veganskih obroka, Junajtedovcima Murinja, koji je kralj, Klopu pamet i Liverpulovcima Drakslera i Lemara.

      Ima tu još brdo ljudi, svima srećna Nova Godina.
      Jezik pregriz`o
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Takođe, svima sve najbolje u 2018. i puno zdravlja.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Srećna Nova godina, živi i zdravi bili i uzbrdo brzi!
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Srećna Nova Godina, svima najlepše želje, Banetu da upozna Olju, Olji da Noković uzme bar neki masters 250 serije ako i dalje postoje, mojim ciganima titule, mom najomilienijem članu selidbi Kronosu, uz Valtera isto kao i mojim ciganima, puno titula Crvene Zvezde i radosti u 2018.

            Limunu naravno nirvanu i puno kaloričnih veganskih obroka, Junajtedovcima Murinja, koji je kralj, Klopu pamet i Liverpulovcima Drakslera i Lemara.

            Ima tu još brdo ljudi, svima srećna Nova Godina.
            Hvala ti, kume.


            Srećna nova godina svima koji slave!

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • Ee Uroše, al si mi poželeoooo svaka ti čast, ni Bojana ne bi bolje
              Nego vidim imaš problem da potrefiš prezime najboljeg srpskog sportiste svih vremena, tako da mislim da su ti oni % vol. u krvi povišeni... al kad izvetre...razgovaraćemo
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Srećna nova, sve najbolje.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Ja sam i u privatnom životu veliki hejter pa sam iskulirao NG jer su svi euforični i svuda je gužva a ja počinjem da se gušim od velike gužve i hvata me nervoza, bila to pošta, mara ili pab na zlatiboru. Tako da je Uroš trezan.

                  A Nokoviću ne znam šta da poručim, stari je on Laktaš, navija za Igokeu. Nadam se da će mu se čakre poklopiti i će uzeti bar jedan od 250, od koga je dosta je.

                  Ne znam da li je neko gledao ili čitao Naruta, Djolo je pod genjutsuom definitivno, treba mu Itači da mu odradi Izanami ili kako se zove, dok ne skonta malo neke stvari.

                  Dečko je totalno izgubio identitet i totalno je uništen.

                  Comment


                  • Eto, slažemo se i oko još jedne stvari... Ng, gužve i buke.. itd..
                    Samo ovo za Novaka kad kreneš da hejtuješ, omalovažavaš i vređaš (bolje da si zbog alkohola pogrešio prezime)... nije dobro nikako. Malo sam te ja banovala onda
                    Imaj bar poštovanja prema ljudima koji ne misle kao ti, a da nisu grobari jer slično si ponovio 5 mil.puta, najmanje..
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Srecna nova godina svima i da nam sve krene na bolje,da budemo svi bolji ljudi i da ne trolujemo po forumu i pisemo glupe nekonstruktivne postoveLjubi vas brat.
                      Last edited by E1_PG; 01-01-18, 12:49.

                      Comment


                      • ne stigoh ranije...
                        Srecna vam svima Nova godina, zelim sve najbolje, prvenstveno zdravlje pa onda sve ostalo
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Eto, slažemo se i oko još jedne stvari... Ng, gužve i buke.. itd..
                          Samo ovo za Novaka kad kreneš da hejtuješ, omalovažavaš i vređaš (bolje da si zbog alkohola pogrešio prezime)... nije dobro nikako. Malo sam te ja banovala onda
                          Imaj bar poštovanja prema ljudima koji ne misle kao ti, a da nisu grobari jer slično si ponovio 5 mil.puta, najmanje..
                          Neću zbog tebe, ali to mi je bio cilj i to radim i u privatnom životu. Za srce me ujeo. Mogao da bude najbolji svih vremena, i on počeo bez malo da bukvalno jede govna.

                          Mogao nas je ispoštovati bar još 2-3 godine dok je u prajmu pa je posle mogao biti ne vegan, nego šaman, bolelo bi me dupe.

                          Ovako, ne znam šta reći, najveća samodestrukcija u sportu ikada.

                          Comment


                          • Mudar si ti covek Urose, dopadas mi se.
                            Šifra:nohomo.

                            Comment


                            • sve najbolje u 2018-oj puno zdravlja i ljubavi

                              Comment


                              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                                Mudar si ti covek Urose, dopadas mi se.
                                Šifra:nohomo.
                                Previše mudar

                                Pratimo ga tu 10 godina, dečko nam kaže kad je trebao da prevlada, e meni se ne jede meso, nego mi se jede trava i svira mi se klavir sa Jelenom. Ženica u braku a ona muško.

                                I onda ti staneš i kažeš sebi pa ovo je za rubriku verovali ili ne.. Svi na kolenima, hoće sport da ugase, ne znaju šta da rade, ludak pobedjuje sve, i onda uzme i sve usere i otera.

                                Ja ozbiljno mislim da je omadjijan i demonizovan iako ćete me vi sprdati ovde jer mislite da je to nemoguće, lakše mi je u to da verujem nego da je kompletni idiot.

                                Comment

                                Working...
                                X