Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ucinite sebi uslugu... pola sata smijeha



    Pa koji je ovo majstor Fenomenalna emisija! Sead obrnuo igricu
    Last edited by powerslave; 31-12-17, 11:51.

    Comment


    • Ubio sebe pa zenu. Sve cu gi utepam!
      Last edited by Dubiozni goblin; 31-12-17, 14:15.

      Comment


      • https://www.b92.net/biz/vesti/srbija...nav_id=1342309
        Jebote.
        Last edited by Dubiozni goblin; 31-12-17, 17:34.

        Comment


        • Vučić sitna duša i slinavko. Misli da je pametan što toliko sere i laže i spinuje, a Bog ga gleda da to radi. Majstor sve i da živi 100 godina kao Rokfeler, druže gde će on posle. Ne isplati se biti džukela kao Vučić.

          Comment


          • http://track.healthtrader.com/track....WQ9NjE4ODIzODE

            Ove stvari ladno postoje!!!

            Comment


            • Apropo nezaposlenosti i stope - u broj nezaposlenih ulaze osobe koje su sposobne i traze posao. Za to zvanje je dovoljno prijavljivanje na birou i to je to. Ali, jedno pitanje, koji razlog osoba X ima da ode i prijavi se? Sta dobija? Zdravstveno osiguranje se vise ne dobija preko biroa, osim ukoliko je osoba ispod porodicnog cenzusa po domacinstvu. Posao sigurno nece naci preko biroa, to se nije desilo od cetres sedme otprilike. Nijedna osoba oko mene nije bila prijavljena na biro dok je trazila posao, pa ni ja. Niko od nas nije upadao u nezaposlene, iako jesmo (bili). Koliko je onda tacna statistika? Previse ulepsava situaciju, a politicarima to odgovara. Nezaposlenost se smanjuje i ovom ogromnom emigracijom u prekookeanske zemlje i Švabije. Znam da je On apsolutista i da ce 800 000 clanova SNSa sa svojim porodicama posrkati sve sto ovaj isere iza sebe, ali moram da se pitam, da li u ovoj zemlji zive amebe ili ljudi sa bioloski sivom masom ispod lobanje? Ova izjava je uvreda za svakog ko ima svoje misljenje, kakvo god bilo.
              Pazi, e, smanjujemo nezaposlenost, plasim se da cemo morati da uvozimo radnu snagu. Prvi april za novu godinu.

              Comment


              • On je doveden da potpiše Briselski sporazum i da prizna Kosovo, posle toga ide na smetlište istorije. Ne smanjuje on ništa. On jede govna. Zašto da se pravimo lažno fini i da se lažemo.

                Jebe se njemu za narod i za sve, a i meni iskreno.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Vučić sitna duša i slinavko. Misli da je pametan što toliko sere i laže i spinuje, a Bog ga gleda da to radi. Majstor sve i da živi 100 godina kao Rokfeler, druže gde će on posle. Ne isplati se biti džukela kao Vučić.
                  Koji Bog? I ako ga ima odavno je rupu zvanu Balkan zaboravio a pogtovo ga briga sta radi lazni prorok Alek.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Svima vama i vašim najmilijima želim srećniju i berićetniju Novu nego sve prethodne zajedno, da ste zdravi pre svega, da vas klubovi i pojedinci, ma za koga navijali, što manje sekiraju, a za ostalo ćete se već snaći. Živeli!!

                    P.S. I ne preterujte noćas...postoji i sutra

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Hvala Olja!

                      Sve najbolje i od mene! Da nas zdravlje i ljubav posluže, a ostalo kako hoće.

                      Srećni praznici!
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Srecna Nova Godina, bando
                        Komso, ako fali neki crep - izvini
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Srecna nova godina svima. Da ste mi zivi I zdravi I dugovecni.
                          sigpic

                          Comment


                          • Srećna Nova, da ste mi živi i zdravi i da postanete malo bolji ljudi

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Srecna Nova Godina, bando
                              Komso, ako fali neki crep - izvini
                              Svi crepovi na broju, jbt kao ratna zona...na kraju dim se nadvio nad udolinom.
                              Srećna Nova Godina moji forumaški prijatelji, želim vama i vašim najmilijim zdravlja a potom sve ono što bi ste i sami sebi želeli!!!
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Srećna Nova Godina, svima najlepše želje, Banetu da upozna Olju, Olji da Noković uzme bar neki masters 250 serije ako i dalje postoje, mojim ciganima titule, mom najomilienijem članu selidbi Kronosu, uz Valtera isto kao i mojim ciganima, puno titula Crvene Zvezde i radosti u 2018.

                                Limunu naravno nirvanu i puno kaloričnih veganskih obroka, Junajtedovcima Murinja, koji je kralj, Klopu pamet i Liverpulovcima Drakslera i Lemara.

                                Ima tu još brdo ljudi, svima srećna Nova Godina.
                                Last edited by Cassius Clay; 01-01-18, 09:19.

                                Comment

                                Working...
                                X